Полша - Първа Лига (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
20:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.60 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.29 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ленчна, а гостите от Ополе.
Разстоянието между двата града е 353.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гурник Ленчна,
който има капацитет от
7 226 места.
Размерите на терена са 104 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Гурник Ленчна.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гурник Ленчна - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
2 - 1 |
Гурник Ленчна |
1.57 |
3.91 |
4.66 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
0 - 4 |
Шльонск Вроцлав |
3.60 |
3.52 |
1.83 |
| 24.04.2026 |
Първа Лига |
Знич Прушков |
2 - 2 |
Гурник Ленчна |
2.04 |
3.32 |
3.16 |
| 20.04.2026 |
Първа Лига |
Миедж Легница |
0 - 2 |
Гурник Ленчна |
1.60 |
3.87 |
4.58 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
1 - 0 |
Хробри Глогов |
2.57 |
3.22 |
2.43 |
| 06.04.2026 |
Първа Лига |
Висла Краков |
3 - 2 |
Гурник Ленчна |
1.32 |
4.77 |
7.18 |
| 20.03.2026 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
3 - 0 |
Погон Гроджиск |
2.43 |
3.42 |
2.48 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
1 - 1 |
Гурник Ленчна |
1.88 |
3.55 |
3.39 |
| 07.03.2026 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
0 - 3 |
Виечиста Крак. |
3.58 |
3.61 |
1.81 |
| 27.02.2026 |
Първа Лига |
Погон Шедълце |
1 - 1 |
Гурник Ленчна |
2.23 |
3.12 |
2.94 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Одра Ополе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Първа Лига |
Одра Ополе |
3 - 1 |
Погон Гроджиск |
2.08 |
3.32 |
3.04 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Рух Хожов |
2 - 0 |
Одра Ополе |
1.78 |
3.35 |
4.08 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Одра Ополе |
0 - 2 |
Полония Битом |
2.33 |
3.15 |
2.75 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Виечиста Крак. |
0 - 0 |
Одра Ополе |
1.61 |
3.75 |
4.63 |
| 10.04.2026 |
Първа Лига |
Одра Ополе |
1 - 0 |
Пуща Неполомице |
2.28 |
2.98 |
3.01 |
| 06.04.2026 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
0 - 1 |
Одра Ополе |
2.22 |
3.35 |
2.79 |
| 27.03.2026 |
Приятелски срещи |
Баник Острава |
2 - 0 |
Одра Ополе |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Първа Лига |
Одра Ополе |
1 - 1 |
Висла Краков |
4.55 |
3.57 |
1.65 |
| 15.03.2026 |
Първа Лига |
ЛКС Лодз |
1 - 1 |
Одра Ополе |
1.88 |
3.24 |
3.72 |
| 08.03.2026 |
Първа Лига |
Знич Прушков |
2 - 3 |
Одра Ополе |
2.27 |
3.06 |
2.93 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.11.2025 |
Първа Лига |
Одра Ополе |
3 - 1 |
Гурник Ленчна |
1.90 |
3.35 |
3.58 |
| 27.04.2025 |
Първа Лига |
Одра Ополе |
0 - 0 |
Гурник Ленчна |
2.61 |
3.09 |
2.52 |
| 18.10.2024 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
2 - 2 |
Одра Ополе |
1.91 |
3.30 |
3.70 |
| 03.05.2024 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
1 - 0 |
Одра Ополе |
2.23 |
3.02 |
3.12 |
| 04.11.2023 |
Първа Лига |
Одра Ополе |
0 - 3 |
Гурник Ленчна |
1.81 |
3.32 |
4.18 |
| 01.04.2023 |
Първа Лига |
Одра Ополе |
0 - 1 |
Гурник Ленчна |
2.42 |
3.07 |
2.79 |
| 27.08.2022 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
4 - 1 |
Одра Ополе |
2.08 |
3.20 |
3.31 |
| 15.05.2021 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
1 - 1 |
Одра Ополе |
1.97 |
3.18 |
3.64 |
| 22.11.2020 |
Първа Лига |
Одра Ополе |
1 - 1 |
Гурник Ленчна |
2.39 |
2.98 |
2.95 |
| 19.11.2017 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
0 - 3 |
Одра Ополе |
2.22 |
3.15 |
3.02 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Гурник Ленчна имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Висла Краков |
32 |
18 |
11 |
3 |
69 |
32 |
+37 |
65 |
| 2 |
Шльонск Вроцлав |
32 |
16 |
10 |
6 |
66 |
46 |
+20 |
58 |
| 3 |
Виечиста Краков |
32 |
15 |
8 |
9 |
64 |
45 |
+19 |
53 |
| 4 |
Хробри Глогов |
32 |
15 |
6 |
11 |
44 |
33 |
+11 |
51 |
| 5 |
ЛКС Лодз |
32 |
14 |
9 |
9 |
53 |
46 |
+7 |
51 |
| 6 |
Полония Варшава |
32 |
14 |
8 |
10 |
50 |
47 |
+3 |
50 |
| 7 |
Рух Хожов |
32 |
13 |
11 |
8 |
50 |
42 |
+8 |
50 |
| 8 |
Миедж Легница |
32 |
14 |
7 |
11 |
49 |
50 |
-1 |
49 |
| 9 |
Полония Битом |
32 |
13 |
8 |
11 |
54 |
43 |
+11 |
47 |
| 10 |
Пуща Неполомице |
32 |
11 |
13 |
8 |
43 |
38 |
+5 |
46 |
| 11 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
32 |
11 |
10 |
11 |
51 |
54 |
-3 |
43 |
| 12 |
Стал Жешов |
32 |
12 |
6 |
14 |
45 |
52 |
-7 |
42 |
| 13 |
Одра Ополе |
32 |
10 |
11 |
11 |
31 |
38 |
-7 |
41 |
| 14 |
Погон Шедълце |
32 |
9 |
9 |
14 |
32 |
38 |
-6 |
36 |
| 15 |
Стал Мелец |
32 |
8 |
6 |
18 |
44 |
60 |
-16 |
30 |
| 16 |
Гурник Ленчна |
32 |
5 |
12 |
15 |
38 |
57 |
-19 |
27 |
| 17 |
Знич Прушков |
32 |
6 |
7 |
19 |
35 |
63 |
-28 |
25 |
| 18 |
ГКС Тихи |
32 |
5 |
6 |
21 |
37 |
71 |
-34 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гурник Ленчна |
|
| Одра Ополе |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гурник Ленчна |
Гурник Ленчна |
|
Одра Ополе |
Одра Ополе |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Висла Краков |
1 - 2 |
3 - 2 |
1 - 2 |
|
1 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 2 |
Шльонск Вроцлав |
0 - 4 |
3 - 1 |
0 - 4 |
|
1 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Виечиста Краков |
0 - 3 |
2 - 2 |
0 - 3 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Хробри Глогов |
1 - 0 |
2 - 0 |
1 - 0 |
|
0 - 2 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
ЛКС Лодз |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Полония Варшава |
1 - 2 |
2 - 1 |
1 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Рух Хожов |
0 - 1 |
2 - 1 |
0 - 1 |
|
1 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 8 |
Миедж Легница |
2 - 0 |
0 - 2 |
2 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Полония Битом |
0 - 3 |
2 - 2 |
0 - 3 |
|
0 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Пуща Неполомице |
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 2 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
3 - 0 |
3 - 3 |
3 - 0 |
|
3 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Стал Жешов |
0 - 4 |
1 - 1 |
0 - 4 |
|
2 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 13 |
Одра Ополе |
|
3 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Погон Шедълце |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Стал Мелец |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
0 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Гурник Ленчна |
- |
- |
- |
|
3 - 1 |
|
|
| 17 |
Знич Прушков |
1 - 1 |
2 - 2 |
1 - 1 |
|
0 - 2 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 18 |
ГКС Тихи |
1 - 0 |
2 - 2 |
1 - 0 |
|
0 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гурник Ленчна |
Одра Ополе |
| Победи |
5 |
10 |
| Равни |
12 |
11 |
| Загуби |
15 |
11 |
| Вкарани Голове |
38 |
31 |
| Получени Голове |
57 |
38 |
| Средно Вкарани |
1.19 |
0.97 |
| Средно Получени |
1.78 |
1.19 |
| Мачове Вкарал |
81% |
66% |
| Мачове Получил |
84% |
75% |
| Гол/Гол |
66% |
50% |
| Над 1.5 |
91% |
75% |
| Над 2.5 |
62% |
34% |
| Над 3.5 |
34% |
12% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
4 |
6 |
| Загуби |
8 |
7 |
| Вкарани Голове |
15 |
13 |
| Получени Голове |
26 |
22 |
| Средно Вкарани |
0.94 |
0.81 |
| Средно Получени |
1.62 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
69% |
62% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
44% |
50% |
| Над 1.5 |
81% |
69% |
| Над 2.5 |
56% |
44% |
| Над 3.5 |
19% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.60 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.29 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака