Полша - Екстракласа (2016 - 2017)
16:30
Гурник Ленчна
Погон Шчечин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.30 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.34 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ленчна, а гостите от Шчечин. Разстоянието между двата града е 612.5 км. Мачът ще се играе на стадион Гурник Ленчна, който има капацитет от 7 226 места. Размерите на терена са 104 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гурник Ленчна. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гурник Ленчна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2017 | Екстракласа | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Заглембие Любин | 3.01 | 3.14 | 2.33 |
| 03.03.2017 | Екстракласа | Корона Келце | 2 - 1 | Гурник Ленчна | 1.86 | 3.39 | 4.02 |
| 26.02.2017 | Екстракласа | Гурник Ленчна | 1 - 0 | Пяст Гливице | 2.34 | 3.18 | 2.97 |
| 17.02.2017 | Екстракласа | Ягиелония Бялисток | 5 - 0 | Гурник Ленчна | 1.53 | 3.88 | 5.82 |
| 18.12.2016 | Екстракласа | Легия Варшава | 5 - 0 | Гурник Ленчна | 1.19 | 6.20 | 12.97 |
| 10.12.2016 | Екстракласа | Гурник Ленчна | 3 - 0 | Термалика Неч. | 2.71 | 3.13 | 2.57 |
| 04.12.2016 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 1 | Гурник Ленчна | 1.67 | 3.61 | 5.04 |
| 28.11.2016 | Екстракласа | Лехия Гданск | 3 - 0 | Гурник Ленчна | 1.50 | 3.96 | 6.13 |
| 19.11.2016 | Екстракласа | Гурник Ленчна | 0 - 4 | Рух Хожов | 2.16 | 3.21 | 3.29 |
| 06.11.2016 | Екстракласа | Висла Краков | 3 - 2 | Гурник Ленчна | 1.82 | 3.43 | 4.26 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Погон Шчечин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2017 | Екстракласа | Погон Шчечин | 1 - 1 | Висла Плоцк | 1.87 | 3.37 | 4.03 |
| 01.03.2017 | Купа на Полша | Лех Познан | 3 - 0 | Погон Шчечин | 1.60 | 3.65 | 5.30 |
| 24.02.2017 | Екстракласа | Погон Шчечин | 0 - 3 | Лех Познан | 3.33 | 3.21 | 2.14 |
| 19.02.2017 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 1 | Погон Шчечин | 2.24 | 3.16 | 3.18 |
| 13.02.2017 | Екстракласа | Погон Шчечин | 2 - 1 | Пяст Гливице | 1.64 | 3.63 | 5.16 |
| 28.01.2017 | Приятелски срещи | Урал Свердл. област | 0 - 0 | Погон Шчечин | 2.55 | 3.20 | 2.45 |
| 16.12.2016 | Екстракласа | Термалика Неч. | 2 - 0 | Погон Шчечин | 2.49 | 3.10 | 2.83 |
| 09.12.2016 | Екстракласа | Погон Шчечин | 1 - 1 | Заглембие Любин | 2.10 | 3.21 | 3.46 |
| 03.12.2016 | Екстракласа | Шльонск Вроцлав | 1 - 1 | Погон Шчечин | 2.60 | 3.05 | 2.75 |
| 29.11.2016 | Купа на Полша | Погон Шчечин | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 1.29 | 4.70 | 10.26 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2016 | Екстракласа | Погон Шчечин | 1 - 1 | Гурник Ленчна | 1.93 | 3.29 | 3.90 |
| 07.12.2015 | Екстракласа | Гурник Ленчна | 2 - 3 | Погон Шчечин | 2.38 | 3.07 | 3.04 |
| 08.08.2015 | Екстракласа | Погон Шчечин | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 1.79 | 3.37 | 4.50 |
| 02.03.2015 | Екстракласа | Погон Шчечин | 0 - 1 | Гурник Ленчна | 2.07 | 3.25 | 3.50 |
| 30.08.2014 | Екстракласа | Гурник Ленчна | 4 - 2 | Погон Шчечин | 2.55 | 3.13 | 2.74 |
| 09.05.2012 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Погон Шчечин | 2.46 | 3.16 | 2.67 |
| 08.10.2011 | Първа Лига | Погон Шчечин | 4 - 0 | Гурник Ленчна | 1.76 | 3.34 | 4.37 |
| 23.04.2011 | Първа Лига | Погон Шчечин | 3 - 3 | Гурник Ленчна | 1.77 | 3.28 | 4.16 |
| 17.09.2010 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 3 | Погон Шчечин | 2.40 | 3.08 | 2.72 |
| 24.04.2010 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 3 | Погон Шчечин | 2.40 | 3.05 | 2.70 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гурник Ленчна имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
Екстракласа класиране към 12.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ягиелония Бялисток | 25 | +22 | 48 |
| 2 | Лех Познан | 25 | +23 | 47 |
| 3 | Лехия Гданск | 25 | +10 | 46 |
| 4 | Легия Варшава | 24 | +22 | 42 |
| 5 | Заглембие Любин | 24 | +5 | 37 |
| 6 | Термалика Нечеча | 25 | -6 | 36 |
| 7 | Висла Краков | 24 | -1 | 34 |
| 8 | Корона Келце | 25 | -16 | 32 |
| 9 | Висла Плоцк | 25 | -2 | 32 |
| 10 | Погон Шчечин | 24 | +2 | 31 |
| 11 | Арка Гдиня | 25 | -5 | 30 |
| 12 | Краковия Краков | 24 | +1 | 26 |
| 13 | Рух Хожов | 25 | -5 | 26 |
| 14 | Шльонск Вроцлав | 25 | -14 | 26 |
| 15 | Пяст Гливице | 25 | -17 | 25 |
| 16 | Гурник Ленчна | 24 | -19 | 21 |
Хронология в първенството
| Гурник Ленчна | |
| Погон Шчечин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гурник Ленчна | Гурник Ленчна | Погон Шчечин | Погон Шчечин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ягиелония Бялисток | 0 - 2 | 5 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 2 | Лех Познан | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 3 | Лехия Гданск | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 4 | Легия Варшава | 1 - 0 | 5 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | |||
| 5 | Заглембие Любин | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Термалика Нечеча | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Висла Краков | 3 - 2 | 6 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Корона Келце | 4 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 9 | Висла Плоцк | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 10 | Погон Шчечин | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Арка Гдиня | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 12 | Краковия Краков | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Рух Хожов | 0 - 4 | 2 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | |||
| 14 | Шльонск Вроцлав | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 15 | Пяст Гливице | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 16 | Гурник Ленчна | - | - | - | 1 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Гурник Ленчна | Погон Шчечин | |
| Позиция | 16 | 10 |
| Точки | 21 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 11 |
| Точки | 14 | 11 |
Форма в шампионата
| Гурник Ленчна | Погон Шчечин | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 13 |
7
10 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 6 |
2
5 5 |
Голове в шампионата
| Гурник Ленчна | Погон Шчечин | |
|
Вкарани
Получени |
23
42 |
35
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
14 |
12
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.30 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.34 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
