Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
18:00
Гурник Ленчна
Вигри Сувалки
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.37 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ленчна, а гостите от Сувалки. Разстоянието между двата града е 312.6 км. Мачът ще се играе на стадион Гурник Ленчна, който има капацитет от 7 226 места. Размерите на терена са 104 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гурник Ленчна. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гурник Ленчна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 2 - 2 | Гурник Ленчна | 1.65 | 3.55 | 4.75 |
| 19.11.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 3 | Одра Ополе | 2.22 | 3.15 | 3.02 |
| 12.11.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 3 | ГКС Катовице | 2.52 | 3.01 | 2.70 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 3 - 1 | Гурник Ленчна | 1.70 | 3.47 | 4.50 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Пуща Неполомице | 2.17 | 3.17 | 3.12 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 1.56 | 3.68 | 5.40 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 1 | Погон Шедълце | 2.17 | 3.06 | 3.19 |
| 07.10.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 1.60 | 3.59 | 5.11 |
| 01.10.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | Гурник Ленчна | 1.85 | 3.32 | 3.88 |
| 23.09.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 0 | ГКС Тихи | 2.64 | 3.16 | 2.45 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Вигри Сувалки - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 1 - 0 | Олимпия Груджьондз | 1.92 | 3.19 | 3.78 |
| 22.11.2017 | Първа Лига | Рух Хожов | 2 - 2 | Вигри Сувалки | 2.46 | 3.09 | 2.72 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | ГКС Тихи | 0 - 3 | Вигри Сувалки | 2.11 | 3.14 | 3.26 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 3 - 0 | Подбескидзе | 1.94 | 3.26 | 3.62 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 2 - 2 | Битовия Битов | 2.10 | 3.17 | 3.28 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 3 | Вигри Сувалки | 1.94 | 3.21 | 3.65 |
| 07.10.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 2 - 0 | Стал Мелец | 2.59 | 3.05 | 2.59 |
| 01.10.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 0 - 2 | Хойничанка Хойнице | 2.76 | 3.17 | 2.35 |
| 27.09.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 0 - 3 | Раков Ченстохова | 2.47 | 3.18 | 2.63 |
| 23.09.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 1 | Вигри Сувалки | 1.85 | 3.40 | 3.77 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 2.25 | 3.18 | 2.93 |
Първа Лига класиране към 03.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хойничанка Хойнице | 19 | +15 | 35 |
| 2 | Миедж Легница | 20 | +8 | 34 |
| 3 | Одра Ополе | 20 | +4 | 34 |
| 4 | Раков Ченстохова | 19 | +11 | 32 |
| 5 | Стал Мелец | 19 | +5 | 31 |
| 6 | Хробри Глогов | 19 | +3 | 30 |
| 7 | ГКС Катовице | 19 | +3 | 28 |
| 8 | Заглембие Сосновец | 19 | +5 | 27 |
| 9 | Пуща Неполомице | 19 | +1 | 26 |
| 10 | Вигри Сувалки | 18 | +1 | 26 |
| 11 | Битовия Битов | 19 | 0 | 24 |
| 12 | Подбескидзе | 19 | -4 | 24 |
| 13 | Погон Шедълце | 19 | -6 | 24 |
| 14 | ГКС Тихи | 19 | -11 | 20 |
| 15 | Олимпия Груджьондз | 19 | -9 | 18 |
| 16 | Стомил Олщин | 18 | -10 | 18 |
| 17 | Гурник Ленчна | 19 | -12 | 18 |
| 18 | Рух Хожов | 19 | -4 | 14 |
Хронология в първенството
| Гурник Ленчна | |
| Вигри Сувалки | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гурник Ленчна | Гурник Ленчна | Вигри Сувалки | Вигри Сувалки | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хойничанка Хойнице | 0 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 2 | Миедж Легница | 0 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 3 | Одра Ополе | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | |||
| 4 | Раков Ченстохова | 3 - 1 | 0 - 3 | |||||
| 5 | Стал Мелец | 3 - 4 | 3 - 4 | 2 - 0 | ||||
| 6 | Хробри Глогов | 2 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
| 7 | ГКС Катовице | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 8 | Заглембие Сосновец | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 9 | Пуща Неполомице | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 10 | Вигри Сувалки | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 11 | Битовия Битов | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 12 | Подбескидзе | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 13 | Погон Шедълце | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 14 | ГКС Тихи | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 15 | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 16 | Стомил Олщин | 2 - 1 | ||||||
| 17 | Гурник Ленчна | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 18 | Рух Хожов | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Гурник Ленчна | Вигри Сувалки | |
| Позиция | 17 | 10 |
| Точки | 18 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 8 |
| Точки | 11 | 12 |
Форма в шампионата
| Гурник Ленчна | Вигри Сувалки | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 9 |
7
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 4 |
3
3 2 |
Голове в шампионата
| Гурник Ленчна | Вигри Сувалки | |
|
Вкарани
Получени |
16
28 |
22
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
14 |
11
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.37 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
