Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
13:30
Гурник Забже
Подбескидзе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.30 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Забже, а гостите от Белско-Бяла. Разстоянието между двата града е 58.9 км. Мачът ще се играе на стадион Ернест Пол, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ернест Пол. Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гурник Забже - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 1 - 2 | Гурник Забже | 4.36 | 3.49 | 1.72 |
| 16.05.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 1 - 0 | ГКС Катовице | 2.36 | 3.10 | 2.84 |
| 13.05.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 2 - 4 | Гурник Забже | 3.17 | 3.29 | 2.10 |
| 05.05.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 6 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.19 | 3.16 | 3.07 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 0 | Гурник Забже | 2.58 | 3.10 | 2.61 |
| 21.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 0 - 0 | Вигри Сувалки | 1.84 | 3.29 | 4.08 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 1 | Гурник Забже | 3.17 | 3.14 | 2.17 |
| 12.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 1 - 2 | Заглембие Сосновец | 1.78 | 3.54 | 4.00 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 2 - 1 | Олимпия Груджьондз | 1.74 | 3.38 | 4.46 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Ключборк | 2 - 1 | Гурник Забже | 5.36 | 3.62 | 1.58 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Подбескидзе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 2.28 | 3.17 | 2.91 |
| 17.05.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 3 - 0 | Подбескидзе | 3.42 | 3.15 | 2.05 |
| 13.05.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 2 | ГКС Тихи | 1.79 | 3.40 | 4.05 |
| 06.05.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 0 - 1 | Подбескидзе | 2.51 | 3.03 | 2.72 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Миедж Легница | 2.50 | 2.99 | 2.77 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 1 | Подбескидзе | 3.36 | 3.09 | 2.11 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 0 | Подбескидзе | 2.24 | 3.20 | 2.98 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.63 | 3.63 | 4.92 |
| 31.03.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 2 | Подбескидзе | 1.81 | 3.31 | 4.18 |
| 24.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.91 | 3.31 | 3.72 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 3 - 3 | Гурник Забже | 2.74 | 3.07 | 2.46 |
| 20.04.2016 | Група за Изпадане | Гурник Забже | 1 - 0 | Подбескидзе | 2.42 | 3.20 | 2.82 |
| 19.03.2016 | Екстракласа | Подбескидзе | 0 - 0 | Гурник Забже | 2.15 | 3.28 | 3.25 |
| 26.10.2015 | Екстракласа | Гурник Забже | 0 - 2 | Подбескидзе | 1.95 | 3.46 | 3.65 |
| 14.03.2015 | Екстракласа | Гурник Забже | 3 - 3 | Подбескидзе | 2.08 | 3.24 | 3.50 |
| 28.10.2014 | Купа на Полша | Гурник Забже | 2 - 4 | Подбескидзе | 2.31 | 3.16 | 2.91 |
| 20.09.2014 | Екстракласа | Подбескидзе | 0 - 3 | Гурник Забже | 2.34 | 3.20 | 3.00 |
| 18.04.2014 | Приятелски срещи | Гурник Забже | 2 - 0 | Подбескидзе | 2.00 | 3.50 | 2.95 |
| 24.11.2013 | Екстракласа | Гурник Забже | 2 - 0 | Подбескидзе | 1.53 | 3.81 | 6.21 |
| 27.07.2013 | Екстракласа | Подбескидзе | 1 - 2 | Гурник Забже | 2.77 | 3.06 | 2.54 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Гурник Забже имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 28.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 32 | +23 | 60 |
| 2 | Заглембие Сосновец | 32 | +9 | 54 |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 32 | +14 | 53 |
| 4 | Гурник Забже | 32 | +14 | 52 |
| 5 | Хойничанка Хойнице | 32 | +5 | 52 |
| 6 | Миедж Легница | 32 | +17 | 51 |
| 7 | ГКС Катовице | 32 | +13 | 50 |
| 8 | Подбескидзе | 32 | +3 | 50 |
| 9 | Вигри Сувалки | 32 | +4 | 49 |
| 10 | Стал Мелец | 32 | -5 | 42 |
| 11 | Погон Шедълце | 32 | -10 | 41 |
| 12 | Хробри Глогов | 32 | -1 | 39 |
| 13 | Стомил Олщин | 32 | +2 | 37 |
| 14 | ГКС Тихи | 32 | -6 | 37 |
| 15 | Висла Пулави | 32 | -15 | 32 |
| 16 | Битовия Битов | 32 | -10 | 31 |
| 17 | Знич Прушков | 32 | -28 | 29 |
| 18 | Ключборк | 32 | -29 | 24 |
Хронология в първенството
| Гурник Забже | |
| Подбескидзе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Гурник Забже | Гурник Забже | Подбескидзе | Подбескидзе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Заглембие Сосновец | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 4 - 5 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 4 | Гурник Забже | - | - | - | 3 - 3 | |||
| 5 | Хойничанка Хойнице | 6 - 1 | 1 - 1 | 6 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Миедж Легница | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | ГКС Катовице | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Подбескидзе | 3 - 3 | - | - | - | |||
| 9 | Вигри Сувалки | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Стал Мелец | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Погон Шедълце | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 12 | Хробри Глогов | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 13 | Стомил Олщин | 2 - 0 | 2 - 4 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | ГКС Тихи | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Висла Пулави | 4 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 16 | Битовия Битов | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 17 | Знич Прушков | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Ключборк | 4 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Гурник Забже | Подбескидзе | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 52 | 50 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 33 | 29 |
Форма в шампионата
| Гурник Забже | Подбескидзе | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
7 10 |
13
11 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
3 3 |
8
5 3 |
Голове в шампионата
| Гурник Забже | Подбескидзе | |
|
Вкарани
Получени |
48
34 |
37
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
28
11 |
15
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.50 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.30 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
