Полша - Екстракласа (2026 - 2027)
събота, 25 юли, 2026
18:30
Гурник Забже
Шльонск Вроцлав
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.60 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.29 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.07.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Забже, а гостите от Вроцлав.
Разстоянието между двата града е 150.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ернест Пол,
който има капацитет от
3 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ернест Пол.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гурник Забже - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Фенербахче |
1 - 0 |
Гурник Забже |
1.18 |
6.99 |
12.38 |
| 16.07.2026 |
Суперкупа |
Лех Познан |
3 - 1 |
Гурник Забже |
1.82 |
3.61 |
3.66 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нордселанд |
0 - 2 |
Гурник Забже |
- |
- |
- |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ред Бул Залцбург |
2 - 1 |
Гурник Забже |
1.70 |
4.14 |
3.63 |
| 28.06.2026 |
Приятелски срещи |
Халешер |
1 - 2 |
Гурник Забже |
8.43 |
5.65 |
1.22 |
| 24.06.2026 |
Приятелски срещи |
Гурник Забже |
3 - 0 |
Пуща Неполомице |
1.24 |
5.18 |
8.81 |
| 23.05.2026 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
6 - 2 |
Радомяк Радом |
1.43 |
4.46 |
5.99 |
| 16.05.2026 |
Екстракласа |
Висла Плоцк |
0 - 1 |
Гурник Забже |
3.38 |
3.31 |
2.04 |
| 13.05.2026 |
Екстракласа |
Арка Гдиня |
0 - 0 |
Гурник Забже |
3.53 |
3.32 |
1.98 |
| 09.05.2026 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
0 - 2 |
Заглембие Любин |
1.64 |
3.60 |
4.90 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Шльонск Вроцлав - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Шльонск Вроцлав |
3 - 1 |
Злин |
2.25 |
3.58 |
2.58 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Шльонск Вроцлав |
4 - 1 |
Хробри Глогов |
1.83 |
3.50 |
3.56 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
0 - 0 |
Погон Гроджиск |
1.55 |
4.23 |
4.46 |
| 17.05.2026 |
Първа Лига |
Полония Битом |
1 - 3 |
Шльонск Вроцлав |
2.57 |
3.23 |
2.43 |
| 11.05.2026 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
2 - 2 |
ЛКС Лодз |
1.93 |
3.49 |
3.31 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
0 - 4 |
Шльонск Вроцлав |
3.60 |
3.52 |
1.83 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Стал Мелец |
2 - 3 |
Шльонск Вроцлав |
2.87 |
3.43 |
2.13 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
2 - 2 |
Знич Прушков |
1.68 |
3.62 |
4.26 |
| 10.04.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
0 - 4 |
Шльонск Вроцлав |
2.34 |
3.43 |
2.59 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
1 - 0 |
Погон Шедълце |
1.60 |
3.76 |
4.60 |
Общо 7 победи и 3 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2025 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
2 - 0 |
Шльонск Вроцлав |
2.46 |
3.55 |
2.54 |
| 09.11.2024 |
Екстракласа |
Шльонск Вроцлав |
0 - 1 |
Гурник Забже |
2.43 |
3.23 |
2.76 |
| 14.04.2024 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
2 - 0 |
Шльонск Вроцлав |
2.28 |
3.20 |
2.99 |
| 08.10.2023 |
Екстракласа |
Шльонск Вроцлав |
1 - 1 |
Гурник Забже |
2.05 |
3.33 |
3.46 |
| 23.04.2023 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
2 - 0 |
Шльонск Вроцлав |
1.85 |
3.43 |
4.06 |
| 08.10.2022 |
Екстракласа |
Шльонск Вроцлав |
4 - 1 |
Гурник Забже |
2.65 |
3.30 |
2.51 |
| 21.05.2022 |
Екстракласа |
Шльонск Вроцлав |
3 - 4 |
Гурник Забже |
2.51 |
3.71 |
2.45 |
| 03.12.2021 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
3 - 1 |
Шльонск Вроцлав |
2.09 |
3.34 |
3.41 |
| 16.04.2021 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
1 - 1 |
Шльонск Вроцлав |
2.13 |
3.25 |
3.45 |
| 07.11.2020 |
Екстракласа |
Шльонск Вроцлав |
0 - 0 |
Гурник Забже |
2.48 |
3.42 |
2.69 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Гурник Забже имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Екстракласа класиране към 25.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Радомяк Радом |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 2 |
Легия Варшава |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Виечиста Краков |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 4 |
Погон Шчечин |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 5 |
Видзев Лодз |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Висла Краков |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Висла Плоцк |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
ГКС Катовице |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Гурник Забже |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Заглембие Любин |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Корона Келце |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Краковия Краков |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Лех Познан |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Мотор Люблин |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Пяст Гливице |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Раков Ченстохова |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Шльонск Вроцлав |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Ягиелония Бялисток |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гурник Забже |
Шльонск Вроцлав |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.60 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.29 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.07.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите