Полша - Екстракласа (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
18:30
Гурник Забже
Виечиста Краков
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
3.90 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.25 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Забже, а гостите от Краков.
Разстоянието между двата града е 87.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ернест Пол,
който има капацитет от
3 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ернест Пол.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Гурник Забже - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
0 - 0 |
Легия Варшава |
2.07 |
3.26 |
3.34 |
| 27.10.2026 |
Купа на Полша |
Пяст Гливице |
0 - 0 |
Гурник Забже |
3.31 |
3.46 |
1.93 |
| 23.10.2026 |
Екстракласа |
Видзев Лодз |
1 - 1 |
Гурник Забже |
2.94 |
3.30 |
2.24 |
| 18.10.2026 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
1 - 1 |
Пяст Гливице |
1.57 |
3.97 |
5.02 |
| 10.10.2026 |
Екстракласа |
Ягиелония Бялисток |
1 - 3 |
Гурник Забже |
2.53 |
3.33 |
2.55 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Гурник Забже |
0 - 2 |
Одра Ополе |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Екстракласа |
Мотор Люблин |
0 - 0 |
Гурник Забже |
3.14 |
3.53 |
2.06 |
| 15.09.2026 |
Екстракласа |
Корона Келце |
0 - 2 |
Гурник Забже |
2.55 |
3.38 |
2.50 |
| 12.09.2026 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
2 - 1 |
Лех Познан |
2.77 |
3.50 |
2.27 |
| 06.09.2026 |
Екстракласа |
Краковия Краков |
0 - 1 |
Гурник Забже |
2.41 |
3.31 |
2.70 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Виечиста Краков - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Екстракласа |
Виечиста Крак. |
1 - 3 |
Ягиелония Бялисток |
2.45 |
3.65 |
2.46 |
| 25.10.2026 |
Екстракласа |
Шльонск Вроцлав |
2 - 0 |
Виечиста Крак. |
2.86 |
3.66 |
2.15 |
| 16.10.2026 |
Екстракласа |
Виечиста Крак. |
1 - 2 |
Раков Ченстохова |
2.02 |
3.73 |
3.08 |
| 12.10.2026 |
Екстракласа |
ГКС Катовице |
2 - 1 |
Виечиста Крак. |
2.03 |
3.74 |
3.02 |
| 09.10.2026 |
Екстракласа |
Виечиста Крак. |
3 - 0 |
Висла Плоцк |
2.12 |
3.51 |
3.00 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Виечиста Крак. |
4 - 3 |
Пуща Неполомице |
- |
- |
- |
| 18.09.2026 |
Екстракласа |
Видзев Лодз |
2 - 2 |
Виечиста Крак. |
1.89 |
3.72 |
3.44 |
| 13.09.2026 |
Екстракласа |
Погон Шчечин |
2 - 0 |
Виечиста Крак. |
2.07 |
3.59 |
3.08 |
| 07.09.2026 |
Екстракласа |
Виечиста Крак. |
1 - 1 |
Заглембие Любин |
1.94 |
3.55 |
3.43 |
| 29.08.2026 |
Екстракласа |
Висла Краков |
2 - 0 |
Виечиста Крак. |
1.79 |
3.87 |
3.66 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Екстракласа класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лех Познан |
12 |
10 |
1 |
1 |
32 |
11 |
+21 |
31 |
| 2 |
Гурник Забже |
13 |
8 |
4 |
1 |
21 |
11 |
+10 |
28 |
| 3 |
Легия Варшава |
13 |
6 |
6 |
1 |
23 |
11 |
+12 |
24 |
| 4 |
Погон Шчечин |
12 |
7 |
3 |
2 |
20 |
12 |
+8 |
24 |
| 5 |
Заглембие Любин |
13 |
6 |
4 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
22 |
| 6 |
ГКС Катовице |
13 |
7 |
0 |
6 |
25 |
19 |
+6 |
21 |
| 7 |
Пяст Гливице |
13 |
6 |
3 |
4 |
24 |
20 |
+4 |
21 |
| 8 |
Висла Краков |
13 |
6 |
3 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
21 |
| 9 |
Ягиелония Бялисток |
12 |
6 |
0 |
6 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 10 |
Корона Келце |
13 |
5 |
3 |
5 |
14 |
19 |
-5 |
18 |
| 11 |
Мотор Люблин |
13 |
4 |
4 |
5 |
19 |
22 |
-3 |
16 |
| 12 |
Висла Плоцк |
12 |
4 |
3 |
5 |
12 |
18 |
-6 |
15 |
| 13 |
Краковия Краков |
13 |
3 |
3 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
12 |
| 14 |
Видзев Лодз |
13 |
1 |
8 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
11 |
| 15 |
Радомяк Радом |
13 |
3 |
2 |
8 |
15 |
29 |
-14 |
11 |
| 16 |
Шльонск Вроцлав |
13 |
2 |
3 |
8 |
17 |
25 |
-8 |
9 |
| 17 |
Раков Ченстохова |
13 |
3 |
0 |
10 |
19 |
29 |
-10 |
9 |
| 18 |
Виечиста Краков |
13 |
2 |
2 |
9 |
17 |
26 |
-9 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Гурник Забже |
|
| Виечиста Краков |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Гурник Забже |
Гурник Забже |
|
Виечиста Краков |
Виечиста Краков |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лех Познан |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Гурник Забже |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 3 |
Легия Варшава |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 4 |
Погон Шчечин |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Заглембие Любин |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
ГКС Катовице |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Пяст Гливице |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 4 |
3 - 4 |
| 8 |
Висла Краков |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 9 |
Ягиелония Бялисток |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 3 |
|
|
| 10 |
Корона Келце |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Мотор Люблин |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Висла Плоцк |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 13 |
Краковия Краков |
|
0 - 1 |
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 14 |
Видзев Лодз |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 15 |
Радомяк Радом |
|
1 - 3 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Шльонск Вроцлав |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 17 |
Раков Ченстохова |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 18 |
Виечиста Краков |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Гурник Забже |
Виечиста Краков |
| Победи |
8 |
2 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
1 |
9 |
| Вкарани Голове |
21 |
17 |
| Получени Голове |
11 |
26 |
| Средно Вкарани |
1.62 |
1.31 |
| Средно Получени |
0.85 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
85% |
77% |
| Мачове Получил |
69% |
92% |
| Гол/Гол |
69% |
69% |
| Над 1.5 |
77% |
100% |
| Над 2.5 |
54% |
69% |
| Над 3.5 |
23% |
31% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
1 |
6 |
| Вкарани Голове |
9 |
10 |
| Получени Голове |
7 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.17 |
2.25 |
| Мачове Вкарал |
83% |
62% |
| Мачове Получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
83% |
62% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
62% |
| Над 3.5 |
17% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
3.90 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.25 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака