Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
18:00
Хойничанка Хойнице
Одра Ополе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.30 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хойнице, а гостите от Ополе. Разстоянието между двата града е 337.8 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Хойнице, който има капацитет от 3 500 места. Размерите на терена са 100 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Хойнице. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хойничанка Хойнице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 0 | Хойничанка Хойнице | 2.54 | 3.00 | 2.67 |
| 28.11.2017 | Купа на Полша | Гурник Забже | 3 - 0 | Хойничанка Хойнице | 1.62 | 3.76 | 4.70 |
| 24.11.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 0 - 1 | Хойничанка Хойнице | 3.88 | 3.31 | 1.86 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 1.81 | 3.27 | 4.18 |
| 12.11.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 3 | Хойничанка Хойнице | 2.93 | 3.04 | 2.33 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 0 | Миедж Легница | 2.75 | 3.07 | 2.45 |
| 29.10.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 0 | Хойничанка Хойнице | 2.35 | 3.10 | 2.87 |
| 24.10.2017 | Купа на Полша | Хойничанка Хойнице | 1 - 3 | Гурник Забже | 2.85 | 3.26 | 2.29 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 2 | Погон Шедълце | 1.60 | 3.66 | 4.94 |
| 13.10.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 2 | Хойничанка Хойнице | 2.48 | 3.15 | 2.62 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Одра Ополе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2018 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 2 | ГКС Катовице | 2.73 | 3.01 | 2.48 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 0 | Пуща Неполомице | 2.08 | 3.12 | 3.33 |
| 02.03.2018 | Първа Лига | Миедж Легница | 3 - 1 | Одра Ополе | 1.55 | 3.64 | 5.51 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 1 | Погон Шедълце | 1.81 | 3.37 | 4.01 |
| 19.11.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 3 | Одра Ополе | 2.22 | 3.15 | 3.02 |
| 11.11.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 0 - 2 | Одра Ополе | 2.24 | 3.06 | 3.05 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 0 | ГКС Тихи | 2.31 | 3.13 | 2.91 |
| 29.10.2017 | Първа Лига | Рух Хожов | 3 - 1 | Одра Ополе | 2.26 | 3.17 | 2.94 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Одра Ополе | 2 - 2 | Подбескидзе | 2.19 | 3.17 | 3.09 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 2 - 0 | Одра Ополе | 2.29 | 3.21 | 2.82 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2017 | Първа Лига | Одра Ополе | 2 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.60 | 3.17 | 2.50 |
Първа Лига класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 22 | +12 | 40 |
| 2 | Стал Мелец | 21 | +7 | 37 |
| 3 | Хойничанка Хойнице | 20 | +15 | 36 |
| 4 | Одра Ополе | 22 | +3 | 35 |
| 5 | ГКС Катовице | 21 | +5 | 34 |
| 6 | Хробри Глогов | 21 | +3 | 33 |
| 7 | Раков Ченстохова | 20 | +10 | 32 |
| 8 | Вигри Сувалки | 21 | +2 | 32 |
| 9 | Заглембие Сосновец | 22 | +4 | 31 |
| 10 | Подбескидзе | 22 | -1 | 31 |
| 11 | Пуща Неполомице | 21 | +1 | 28 |
| 12 | ГКС Тихи | 21 | -9 | 26 |
| 13 | Битовия Битов | 21 | -3 | 24 |
| 14 | Погон Шедълце | 22 | -10 | 24 |
| 15 | Олимпия Груджьондз | 21 | -9 | 21 |
| 16 | Стомил Олщин | 20 | -12 | 18 |
| 17 | Гурник Ленчна | 21 | -14 | 18 |
| 18 | Рух Хожов | 21 | -4 | 17 |
Хронология в първенството
| Хойничанка Хойнице | |
| Одра Ополе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хойничанка Хойнице | Хойничанка Хойнице | Одра Ополе | Одра Ополе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 2 | Стал Мелец | 1 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 3 | Хойничанка Хойнице | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 4 | Одра Ополе | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 5 | ГКС Катовице | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Хробри Глогов | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 7 | Раков Ченстохова | 0 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 8 | Вигри Сувалки | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 9 | Заглембие Сосновец | 1 - 3 | 1 - 0 | |||||
| 10 | Подбескидзе | 4 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 2 - 2 | |||
| 11 | Пуща Неполомице | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | ГКС Тихи | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 13 | Битовия Битов | 0 - 3 | 1 - 0 | |||||
| 14 | Погон Шедълце | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 15 | Олимпия Груджьондз | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 16 | Стомил Олщин | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 17 | Гурник Ленчна | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 18 | Рух Хожов | 4 - 3 | 4 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Хойничанка Хойнице | Одра Ополе | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 36 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 16 | 11 |
Форма в шампионата
| Хойничанка Хойнице | Одра Ополе | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
6 4 |
10
5 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 1 |
3
2 5 |
Голове в шампионата
| Хойничанка Хойнице | Одра Ополе | |
|
Вкарани
Получени |
28
13 |
28
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
6 |
12
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.30 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
