Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
21:00
Хойничанка Хойнице
Стал Мелец
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.20 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.05.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хойнице, а гостите от Мелец. Разстоянието между двата града е 462.2 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Хойнице, който има капацитет от 3 500 места. Размерите на терена са 100 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Хойнице. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хойничанка Хойнице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 3 - 0 | Хойничанка Хойнице | 3.06 | 3.02 | 2.28 |
| 29.04.2018 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 3 - 0 | Вигри Сувалки | 1.97 | 3.17 | 3.60 |
| 25.04.2018 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 1 | Раков Ченстохова | 1.96 | 3.25 | 3.57 |
| 21.04.2018 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 0 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.91 | 2.99 | 2.37 |
| 18.04.2018 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 2 | ГКС Катовице | 2.11 | 3.13 | 3.24 |
| 14.04.2018 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 2 | Заглембие Сосновец | 2.02 | 3.19 | 3.38 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 1 | Хойничанка Хойнице | 3.32 | 3.10 | 2.09 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | ГКС Тихи | 2 - 2 | Хойничанка Хойнице | 2.72 | 3.05 | 2.47 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 2 - 1 | Одра Ополе | 1.76 | 3.31 | 4.34 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 0 | Хойничанка Хойнице | 2.54 | 3.00 | 2.67 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 0 | Вигри Сувалки | 2.23 | 3.12 | 3.03 |
| 28.04.2018 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 3 - 1 | Стал Мелец | 1.99 | 3.13 | 3.64 |
| 24.04.2018 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 2 - 2 | Стал Мелец | 2.81 | 2.94 | 2.48 |
| 20.04.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 2 | Одра Ополе | 2.06 | 3.14 | 3.39 |
| 14.04.2018 | Първа Лига | ГКС Катовице | 0 - 2 | Стал Мелец | 1.97 | 3.18 | 3.53 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 1 | Миедж Легница | 3.09 | 3.01 | 2.25 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 3 | Раков Ченстохова | 2.51 | 3.14 | 2.60 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 0 | Стал Мелец | 2.48 | 3.01 | 2.76 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.73 | 3.00 | 2.46 |
| 09.03.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 0 | Гурник Ленчна | 1.80 | 3.33 | 4.06 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 2 | Хойничанка Хойнице | 2.48 | 3.15 | 2.62 |
| 07.04.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 0 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.80 | 3.01 | 2.46 |
| 09.09.2016 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 2 - 0 | Стал Мелец | 1.44 | 4.12 | 6.36 |
| 10.08.2016 | Купа на Полша | Хойничанка Хойнице | 2 - 0 | Стал Мелец | 1.83 | 3.42 | 4.03 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Хойничанка Хойнице имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 09.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 29 | +19 | 52 |
| 2 | ГКС Катовице | 29 | +8 | 47 |
| 3 | Хойничанка Хойнице | 29 | +12 | 47 |
| 4 | Стал Мелец | 29 | +9 | 47 |
| 5 | Заглембие Сосновец | 29 | +10 | 46 |
| 6 | Вигри Сувалки | 29 | -2 | 45 |
| 7 | Хробри Глогов | 29 | +5 | 44 |
| 8 | Раков Ченстохова | 29 | +7 | 43 |
| 9 | ГКС Тихи | 29 | -3 | 43 |
| 10 | Подбескидзе | 29 | +1 | 40 |
| 11 | Одра Ополе | 29 | 0 | 39 |
| 12 | Пуща Неполомице | 29 | -1 | 38 |
| 13 | Битовия Битов | 29 | -3 | 38 |
| 14 | Погон Шедълце | 29 | -7 | 32 |
| 15 | Гурник Ленчна | 29 | -11 | 30 |
| 16 | Олимпия Груджьондз | 29 | -11 | 28 |
| 17 | Стомил Олщин | 29 | -14 | 27 |
| 18 | Рух Хожов | 29 | -19 | 21 |
Хронология в първенството
| Хойничанка Хойнице | |
| Стал Мелец | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хойничанка Хойнице | Хойничанка Хойнице | Стал Мелец | Стал Мелец | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 2 | ГКС Катовице | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 3 | Хойничанка Хойнице | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 4 | Стал Мелец | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 5 | Заглембие Сосновец | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Вигри Сувалки | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Хробри Глогов | 0 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 8 | Раков Ченстохова | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | ГКС Тихи | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Подбескидзе | 4 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 11 | Одра Ополе | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Пуща Неполомице | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Битовия Битов | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 14 | Погон Шедълце | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 15 | Гурник Ленчна | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 4 | 3 - 4 | |
| 16 | Олимпия Груджьондз | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 17 | Стомил Олщин | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 1 - 3 | |||
| 18 | Рух Хожов | 4 - 3 | 1 - 1 | 4 - 3 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Хойничанка Хойнице | Стал Мелец | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 47 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 6 |
| Точки | 22 | 22 |
Форма в шампионата
| Хойничанка Хойнице | Стал Мелец | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
8 8 |
13
8 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 4 |
6
4 4 |
Голове в шампионата
| Хойничанка Хойнице | Стал Мелец | |
|
Вкарани
Получени |
37
25 |
44
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
12 |
18
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.20 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.05.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
