Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
20:00
Хробри Глогов
Гурник Забже
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.25 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.35 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Глогов, а гостите от Забже. Разстоянието между двата града е 240.9 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Глогов, който има капацитет от 2 895 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Глогов. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хробри Глогов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 1 - 0 | Хробри Глогов | 1.78 | 3.32 | 4.30 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 0 | Погон Шедълце | 1.90 | 3.22 | 3.92 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | ГКС Тихи | 0 - 2 | Хробри Глогов | 2.64 | 3.05 | 2.57 |
| 05.04.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 2 | Хробри Глогов | 1.72 | 3.34 | 4.65 |
| 31.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 1 | Стал Мелец | 2.30 | 3.14 | 2.91 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 2 | Висла Пулави | 1.75 | 3.49 | 4.22 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.95 | 3.23 | 3.66 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 1 | Знич Прушков | 1.81 | 3.39 | 4.03 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.81 | 3.29 | 4.15 |
| 18.11.2016 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 0 | Стомил Олщин | 2.05 | 3.15 | 3.45 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Гурник Забже - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 0 - 0 | Вигри Сувалки | 1.84 | 3.29 | 4.08 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 1 | Гурник Забже | 3.17 | 3.14 | 2.17 |
| 12.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 1 - 2 | Заглембие Сосновец | 1.78 | 3.54 | 4.00 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 2 - 1 | Олимпия Груджьондз | 1.74 | 3.38 | 4.46 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Ключборк | 2 - 1 | Гурник Забже | 5.36 | 3.62 | 1.58 |
| 17.03.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 2 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 1.91 | 3.18 | 3.98 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 2 - 1 | Гурник Забже | 3.37 | 3.14 | 2.09 |
| 03.03.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 1 - 0 | ГКС Тихи | 1.68 | 3.48 | 4.75 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 2 | Гурник Забже | 3.23 | 3.11 | 2.16 |
| 20.11.2016 | Първа Лига | Гурник Забже | 0 - 2 | Миедж Легница | 1.97 | 3.25 | 3.60 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2016 | Първа Лига | Гурник Забже | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.77 | 3.52 | 4.00 |
Първа Лига класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 27 | +18 | 48 |
| 2 | Хойничанка Хойнице | 27 | +10 | 47 |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 27 | +11 | 45 |
| 4 | Миедж Легница | 27 | +17 | 44 |
| 5 | Заглембие Сосновец | 27 | +4 | 44 |
| 6 | ГКС Катовице | 27 | +12 | 44 |
| 7 | Вигри Сувалки | 27 | +5 | 42 |
| 8 | Гурник Забже | 27 | +7 | 40 |
| 9 | Подбескидзе | 27 | +3 | 40 |
| 10 | Стал Мелец | 27 | -4 | 37 |
| 11 | Погон Шедълце | 27 | -11 | 36 |
| 12 | Стомил Олщин | 27 | +6 | 33 |
| 13 | Хробри Глогов | 27 | 0 | 33 |
| 14 | ГКС Тихи | 27 | -7 | 30 |
| 15 | Висла Пулави | 27 | -11 | 29 |
| 16 | Битовия Битов | 27 | -9 | 26 |
| 17 | Знич Прушков | 27 | -23 | 23 |
| 18 | Ключборк | 27 | -28 | 17 |
Хронология в първенството
| Хробри Глогов | |
| Гурник Забже | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хробри Глогов | Хробри Глогов | Гурник Забже | Гурник Забже | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Хойничанка Хойнице | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 3 | Олимпия Груджьондз | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 4 | Миедж Легница | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Заглембие Сосновец | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | ГКС Катовице | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 7 | Вигри Сувалки | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 8 | Гурник Забже | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Подбескидзе | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 10 | Стал Мелец | 0 - 1 | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Погон Шедълце | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Стомил Олщин | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | |||
| 13 | Хробри Глогов | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 14 | ГКС Тихи | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Висла Пулави | 1 - 2 | 3 - 4 | 1 - 2 | 4 - 0 | |||
| 16 | Битовия Битов | 3 - 3 | 3 - 3 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 17 | Знич Прушков | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | |||
| 18 | Ключборк | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Хробри Глогов | Гурник Забже | |
| Позиция | 13 | 8 |
| Точки | 33 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 13 |
| Точки | 16 | 13 |
Форма в шампионата
| Хробри Глогов | Гурник Забже | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
6 12 |
11
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 5 |
3
4 6 |
Голове в шампионата
| Хробри Глогов | Гурник Забже | |
|
Вкарани
Получени |
39
39 |
35
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
18 |
14
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.25 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.35 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
