Полша - Първа Лига (2025 - 2026)
18:00
Хробри Глогов
Одра Ополе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 2.90 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2025 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Глогов, а гостите от Ополе. Разстоянието между двата града е 170.3 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Глогов, който има капацитет от 2 895 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Глогов. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хробри Глогов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2025 | Приятелски срещи | Заглембие Любин | 2 - 2 | Хробри Глогов | 1.60 | 4.10 | 4.22 |
| 02.07.2025 | Приятелски срещи | Шльонск Вроцлав | 3 - 2 | Хробри Глогов | 1.45 | 5.00 | 4.38 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Лех Познан | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.27 | 5.63 | 7.53 |
| 25.06.2025 | Приятелски срещи | Хробри Глогов | 1 - 1 | Висла Плоцк | 3.55 | 3.83 | 1.78 |
| 25.05.2025 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 2 | Хробри Глогов | 2.12 | 3.14 | 3.18 |
| 19.05.2025 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 2 | Рух Хожов | 2.90 | 3.29 | 2.22 |
| 11.05.2025 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 1 | Варта Познан | 1.89 | 3.20 | 3.86 |
| 05.05.2025 | Първа Лига | Котвица Кол. | 2 - 1 | Хробри Глогов | 2.73 | 3.03 | 2.45 |
| 27.04.2025 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 1 | Миедж Легница | 3.68 | 3.28 | 1.89 |
| 21.04.2025 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 0 | Хробри Глогов | 1.88 | 3.25 | 3.78 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.
Одра Ополе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2025 | Приятелски срещи | Одра Ополе | 1 - 1 | Опава | 2.43 | 3.49 | 2.42 |
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | Одра Ополе | 4 - 1 | Ключборк | 1.47 | 4.49 | 4.65 |
| 05.07.2025 | Приятелски срещи | Одра Ополе | 1 - 2 | Заглембие Любин | 3.26 | 3.27 | 2.02 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Одра Ополе | 2 - 1 | Пяст Гливице | 4.55 | 3.73 | 1.60 |
| 21.06.2025 | Приятелски срещи | Видзев Лодз | 1 - 2 | Одра Ополе | 1.65 | 3.81 | 4.31 |
| 25.05.2025 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 2 | Хробри Глогов | 2.12 | 3.14 | 3.18 |
| 18.05.2025 | Първа Лига | Варта Познан | 1 - 0 | Одра Ополе | 3.66 | 3.19 | 1.94 |
| 11.05.2025 | Първа Лига | Одра Ополе | 4 - 2 | Котвица Кол. | 1.89 | 3.12 | 3.97 |
| 04.05.2025 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 1 | Одра Ополе | 1.58 | 3.74 | 4.89 |
| 27.04.2025 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 2.61 | 3.09 | 2.52 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2025 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 2 | Хробри Глогов | 2.12 | 3.14 | 3.18 |
| 23.11.2024 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 1 | Одра Ополе | 2.44 | 3.22 | 2.66 |
| 20.04.2024 | Първа Лига | Одра Ополе | 3 - 0 | Хробри Глогов | 2.00 | 3.32 | 3.39 |
| 24.01.2024 | Приятелски срещи | Одра Ополе | 3 - 1 | Хробри Глогов | 1.60 | 3.88 | 4.52 |
| 06.10.2023 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 0 | Одра Ополе | 3.71 | 3.34 | 1.91 |
| 01.05.2023 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 0 | Хробри Глогов | 1.73 | 3.55 | 4.19 |
| 03.10.2022 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 2 | Одра Ополе | 2.07 | 3.42 | 3.18 |
| 06.03.2022 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 0 | Одра Ополе | 1.94 | 3.23 | 3.74 |
| 23.08.2021 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 0 | Хробри Глогов | 2.30 | 3.15 | 2.92 |
| 28.04.2021 | Първа Лига | Одра Ополе | 3 - 1 | Хробри Глогов | 2.40 | 3.09 | 2.94 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хробри Глогов имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 20.07.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Полония Битом | 1 | +3 | 3 |
| 2 | ГКС Тихи | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Погон Гроджиск Мазовецки | 1 | +1 | 3 |
| 4 | ЛКС Лодз | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Виечиста Краков | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Шльонск Вроцлав | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Миедж Легница | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Стал Жешов | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Знич Прушков | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Гурник Ленчна | 1 | -3 | 0 |
| 11 | Висла Краков | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Одра Ополе | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Погон Шедълце | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Полония Варшава | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Пуща Неполомице | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Рух Хожов | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Стал Мелец | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Хробри Глогов | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Хробри Глогов | Одра Ополе | |
| Позиция | 11 | 11 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 6 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Хробри Глогов | Одра Ополе | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Хробри Глогов | Одра Ополе | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 2.90 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2025 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
