Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
20:00
Хробри Глогов
Стал Мелец
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.20 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Глогов, а гостите от Мелец. Разстоянието между двата града е 403.7 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Глогов, който има капацитет от 2 895 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Глогов. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хробри Глогов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 2 | Висла Пулави | 1.75 | 3.49 | 4.22 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.95 | 3.23 | 3.66 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 1 | Знич Прушков | 1.81 | 3.39 | 4.03 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.81 | 3.29 | 4.15 |
| 18.11.2016 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 0 | Стомил Олщин | 2.05 | 3.15 | 3.45 |
| 12.11.2016 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 3 | Хойничанка Хойнице | 2.65 | 3.17 | 2.48 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 2 | Хробри Глогов | 1.70 | 3.62 | 4.28 |
| 30.10.2016 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 2 - 2 | Хробри Глогов | 2.21 | 3.13 | 3.11 |
| 21.10.2016 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 3 | Битовия Битов | 2.45 | 3.17 | 2.68 |
| 14.10.2016 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 2 - 1 | Хробри Глогов | 2.17 | 3.26 | 3.03 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 1 | Вигри Сувалки | 2.57 | 3.07 | 2.64 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 2 - 2 | Стал Мелец | 1.91 | 3.22 | 3.89 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 0 | Олимпия Груджьондз | 2.73 | 3.10 | 2.45 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Ключборк | 0 - 1 | Стал Мелец | 2.55 | 3.15 | 2.59 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 2 | Гурник Забже | 3.23 | 3.11 | 2.16 |
| 23.11.2016 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 0 | Стал Мелец | 2.03 | 3.15 | 3.52 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 2 | ГКС Тихи | 2.14 | 3.15 | 3.21 |
| 30.10.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 0 | Заглембие Сосновец | 4.09 | 3.40 | 1.80 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 0 | Миедж Легница | 2.99 | 3.13 | 2.27 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 0 - 1 | Висла Пулави | 2.08 | 3.22 | 3.29 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 4 | Хробри Глогов | 2.90 | 3.08 | 2.32 |
Първа Лига класиране към 31.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хойничанка Хойнице | 23 | +11 | 40 |
| 2 | Заглембие Сосновец | 22 | +4 | 37 |
| 3 | ГКС Катовице | 22 | +9 | 37 |
| 4 | Сандеця Нови Сонч | 21 | +16 | 36 |
| 5 | Миедж Легница | 22 | +14 | 36 |
| 6 | Вигри Сувалки | 23 | +4 | 35 |
| 7 | Гурник Забже | 22 | +7 | 33 |
| 8 | Олимпия Груджьондз | 22 | +3 | 33 |
| 9 | Погон Шедълце | 22 | -6 | 33 |
| 10 | Подбескидзе | 23 | -1 | 30 |
| 11 | Стал Мелец | 22 | -7 | 30 |
| 12 | Стомил Олщин | 23 | +9 | 28 |
| 13 | Висла Пулави | 23 | -9 | 26 |
| 14 | Битовия Битов | 23 | -4 | 25 |
| 15 | Хробри Глогов | 22 | -3 | 24 |
| 16 | ГКС Тихи | 22 | -8 | 23 |
| 17 | Знич Прушков | 22 | -16 | 20 |
| 18 | Ключборк | 23 | -23 | 13 |
Хронология в първенството
| Хробри Глогов | |
| Стал Мелец | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хробри Глогов | Хробри Глогов | Стал Мелец | Стал Мелец | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хойничанка Хойнице | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Заглембие Сосновец | 0 - 2 | 2 - 0 | |||||
| 3 | ГКС Катовице | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Сандеця Нови Сонч | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 5 | Миедж Легница | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Вигри Сувалки | 2 - 2 | 2 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | |||
| 7 | Гурник Забже | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 8 | Олимпия Груджьондз | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 9 | Погон Шедълце | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Подбескидзе | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 11 | Стал Мелец | 1 - 4 | - | - | - | |||
| 12 | Стомил Олщин | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | |||
| 13 | Висла Пулави | 1 - 2 | 3 - 4 | 1 - 2 | 0 - 1 | |||
| 14 | Битовия Битов | 3 - 3 | 3 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 15 | Хробри Глогов | - | - | - | 1 - 4 | |||
| 16 | ГКС Тихи | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 17 | Знич Прушков | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||
| 18 | Ключборк | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Хробри Глогов | Стал Мелец | |
| Позиция | 15 | 11 |
| Точки | 24 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 16 |
| Точки | 13 | 8 |
Форма в шампионата
| Хробри Глогов | Стал Мелец | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 10 |
8
6 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 4 |
2
2 5 |
Голове в шампионата
| Хробри Глогов | Стал Мелец | |
|
Вкарани
Получени |
33
36 |
23
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
17 |
6
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.20 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
