Приятелски Срещи - Клубни
11:30
Хумене
(Словакия)
Кошице
(Словакия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.42 | 4.07 | 1.74 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.94 | 1.19 | 1.26 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.34 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.69 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.32 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.35 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.27 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.06.2024 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хумене, а гостите от Кошице. Разстоянието между двата града е 53.5 км.
Отговорна Игра
Хумене - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.06.2024 | Приятелски срещи | Ружомберок | 4 - 0 | Хумене | - | - | - |
| 17.05.2024 | 2. Лига | Хумене | 2 - 0 | Татран Прешов | 5.89 | 4.43 | 1.41 |
| 10.05.2024 | 2. Лига | Татран Липт. Микулаш | 1 - 0 | Хумене | 2.06 | 3.35 | 2.99 |
| 04.05.2024 | 2. Лига | Хумене | 2 - 1 | Спишка Нова Вес | 1.28 | 4.70 | 8.45 |
| 28.04.2024 | 2. Лига | Малженице | 1 - 1 | Хумене | 2.99 | 2.98 | 2.28 |
| 24.04.2024 | 2. Лига | Долни Кубин | 0 - 0 | Хумене | - | - | - |
| 20.04.2024 | 2. Лига | Хумене | 0 - 2 | Петржалка Братислава | 2.34 | 3.21 | 2.70 |
| 13.04.2024 | 2. Лига | Славой Требишов | 1 - 1 | Хумене | 3.03 | 3.16 | 2.16 |
| 06.04.2024 | 2. Лига | Хумене | 1 - 0 | Пухов | 1.75 | 3.51 | 3.90 |
| 28.03.2024 | 2. Лига | Поважска Бистр. | 1 - 3 | Хумене | 1.99 | 3.30 | 3.17 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Кошице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2024 | Група за Изпадане | Кошице | 2 - 0 | Земплин Михаловце | 2.02 | 3.27 | 3.26 |
| 11.05.2024 | Група за Изпадане | Скалица | 1 - 0 | Кошице | 3.01 | 3.25 | 2.14 |
| 03.05.2024 | Група за Изпадане | Дукла Банска Бистрица | 2 - 1 | Кошице | 1.76 | 3.68 | 3.74 |
| 27.04.2024 | Група за Изпадане | Кошице | 0 - 2 | Злате Моравце | 1.48 | 3.90 | 5.49 |
| 19.04.2024 | Група за Изпадане | Тренчин | 1 - 2 | Кошице | 1.42 | 4.31 | 5.71 |
| 13.04.2024 | Група за Изпадане | Кошице | 1 - 2 | Скалица | 1.89 | 3.19 | 3.78 |
| 06.04.2024 | Група за Изпадане | Кошице | 0 - 1 | Дукла Банска Бистрица | 3.21 | 3.36 | 2.04 |
| 30.03.2024 | Група за Изпадане | Злате Моравце | 1 - 2 | Кошице | 2.34 | 3.22 | 2.70 |
| 22.03.2024 | Приятелски срещи | Кошице | 0 - 0 | Ниредхаза Спартак | 2.41 | 3.55 | 2.41 |
| 15.03.2024 | Група за Изпадане | Земплин Михаловце | 1 - 0 | Кошице | 2.03 | 3.23 | 3.32 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2023 | 2. Лига | Кошице | 1 - 1 | Хумене | 1.35 | 4.43 | 6.63 |
| 20.08.2022 | 2. Лига | Хумене | 0 - 0 | Кошице | 3.02 | 3.25 | 2.05 |
| 27.11.2021 | 2. Лига | Хумене | 0 - 3 | Кошице | 2.33 | 3.24 | 2.60 |
| 31.07.2021 | 2. Лига | Кошице | 1 - 1 | Хумене | 1.68 | 3.61 | 4.16 |
В последните 4 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хумене имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.42 | 4.07 | 1.74 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.94 | 1.19 | 1.26 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.34 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.69 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.32 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.35 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.27 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.06.2024 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра