Приятелски Срещи - Клубни
12:30
Камбур
(Нидерландия)
Рода
(Нидерландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 3.58 | 3.61 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.22 | 1.89 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 2.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.30 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.55 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.07.2026 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Леуварден, а гостите от Керкраде. Разстоянието между двата града е 260.3 км.
Отговорна Игра
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Екселсиор | 3 - 2 | Камбур | 2.08 | 3.51 | 2.82 |
| 24.04.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Витес | 2.03 | 3.85 | 2.97 |
| 17.04.2026 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 1 | Камбур | 2.23 | 3.78 | 2.66 |
| 10.04.2026 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 1 | Камбур | 2.67 | 3.77 | 2.23 |
| 06.04.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Дордрехт | 1.67 | 3.96 | 4.13 |
| 03.04.2026 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 3 - 0 | Камбур | 3.31 | 3.94 | 1.87 |
| 24.03.2026 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 4 | Камбур | 3.19 | 3.85 | 1.93 |
| 20.03.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 4 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.50 | 4.55 | 4.89 |
| 16.03.2026 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 0 - 1 | Камбур | 3.93 | 3.94 | 1.72 |
| 13.03.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Рода | 1.60 | 4.12 | 4.50 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Рода - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 | Приятелски срещи | Витес | 1 - 1 | Рода | 2.14 | 3.56 | 2.68 |
| 01.05.2026 | Д1 Плейоф | Ваалвийк | 1 - 1 | Рода | 1.92 | 3.68 | 3.44 |
| 28.04.2026 | Д1 Плейоф | Рода | 1 - 1 | Ваалвийк | 2.29 | 3.54 | 2.79 |
| 24.04.2026 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 0 | Рода | 2.13 | 3.80 | 2.78 |
| 17.04.2026 | Ерсте Дивизи | Рода | 2 - 2 | Еммен | 1.44 | 4.64 | 5.62 |
| 10.04.2026 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 3 | Рода | 2.55 | 3.56 | 2.40 |
| 06.04.2026 | Ерсте Дивизи | Рода | 0 - 1 | Вилем II | 2.22 | 3.66 | 2.71 |
| 03.04.2026 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 0 - 3 | Рода | 2.23 | 3.62 | 2.74 |
| 20.03.2026 | Ерсте Дивизи | Рода | 1 - 1 | Хелмонд Спорт | 1.55 | 4.13 | 4.96 |
| 16.03.2026 | Ерсте Дивизи | Рода | 0 - 1 | Витес | 1.92 | 3.73 | 3.32 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Рода | 1.60 | 4.12 | 4.50 |
| 29.09.2025 | Ерсте Дивизи | Рода | 1 - 1 | Камбур | 2.90 | 3.59 | 2.15 |
| 25.07.2025 | Приятелски срещи | Рода | 3 - 1 | Камбур | - | - | - |
| 20.01.2025 | Ерсте Дивизи | Рода | 0 - 1 | Камбур | 2.54 | 3.30 | 2.55 |
| 16.09.2024 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 0 | Рода | 2.16 | 3.59 | 2.91 |
| 03.05.2024 | Ерсте Дивизи | Рода | 2 - 0 | Камбур | 1.44 | 4.67 | 5.85 |
| 19.11.2023 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Рода | 1.95 | 3.86 | 3.30 |
| 28.03.2021 | Ерсте Дивизи | Рода | 3 - 1 | Камбур | 3.74 | 3.67 | 1.81 |
| 23.10.2020 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Рода | 1.33 | 5.21 | 6.92 |
| 21.02.2020 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 0 | Рода | 1.17 | 6.75 | 12.64 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Камбур имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 3.58 | 3.61 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.22 | 1.89 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 2.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.30 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.55 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.07.2026 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра