Полша - Екстракласа (2017 - 2018)
19:00
Краковия Краков
Заглембие Любин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.54 | 2.87 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.41 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Краков, а гостите от Любин. Разстоянието между двата града е 302.1 км. Мачът ще се играе на стадион Йозеф Пилсудски Краков, който има капацитет от 15 016 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Йозеф Пилсудски Краков. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Краковия Краков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 2 - 0 | Краковия Краков | 2.83 | 3.21 | 2.41 |
| 18.03.2018 | Екстракласа | Краковия Краков | 2 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 1.54 | 3.75 | 6.08 |
| 10.03.2018 | Екстракласа | Погон Шчечин | 0 - 3 | Краковия Краков | 1.69 | 3.45 | 5.04 |
| 04.03.2018 | Екстракласа | Краковия Краков | 2 - 1 | Арка Гдиня | 2.22 | 3.09 | 3.25 |
| 27.02.2018 | Екстракласа | Висла Плоцк | 0 - 1 | Краковия Краков | 1.87 | 3.25 | 4.25 |
| 24.02.2018 | Екстракласа | Краковия Краков | 0 - 0 | Легия Варшава | 3.98 | 3.38 | 1.88 |
| 17.02.2018 | Екстракласа | Ягиелония Бялисток | 1 - 0 | Краковия Краков | 1.69 | 3.64 | 4.78 |
| 10.02.2018 | Екстракласа | Краковия Краков | 2 - 1 | Шльонск Вроцлав | 2.20 | 3.18 | 3.24 |
| 18.12.2017 | Екстракласа | Гурник Забже | 0 - 4 | Краковия Краков | 1.67 | 3.76 | 4.70 |
| 13.12.2017 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 4 | Висла Краков | 2.49 | 3.21 | 2.76 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Заглембие Любин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Екстракласа | Заглембие Любин | 1 - 0 | Ягиелония Бялисток | 2.77 | 3.12 | 2.51 |
| 16.03.2018 | Екстракласа | Пяст Гливице | 0 - 0 | Заглембие Любин | 2.28 | 3.08 | 3.17 |
| 09.03.2018 | Екстракласа | Гурник Забже | 2 - 2 | Заглембие Любин | 2.15 | 3.20 | 3.30 |
| 02.03.2018 | Екстракласа | Заглембие Любин | 0 - 0 | Лехия Гданск | 2.00 | 3.26 | 3.68 |
| 27.02.2018 | Екстракласа | Сандеця Нови Сонч | 0 - 1 | Заглембие Любин | 3.37 | 3.24 | 2.10 |
| 23.02.2018 | Екстракласа | Заглембие Любин | 0 - 0 | Арка Гдиня | 2.00 | 3.28 | 3.65 |
| 17.02.2018 | Екстракласа | Висла Плоцк | 2 - 0 | Заглембие Любин | 2.08 | 3.27 | 3.45 |
| 09.02.2018 | Екстракласа | Заглембие Любин | 2 - 3 | Легия Варшава | 3.20 | 3.19 | 2.21 |
| 29.01.2018 | Приятелски срещи | Заглембие Любин | 0 - 0 | Хобро | - | - | - |
| 17.12.2017 | Екстракласа | Висла Краков | 1 - 2 | Заглембие Любин | 2.40 | 3.22 | 2.87 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Екстракласа | Заглембие Любин | 1 - 2 | Краковия Краков | 1.70 | 3.50 | 4.90 |
| 21.09.2017 | Купа на Полша | Краковия Краков | 0 - 3 | Заглембие Любин | 3.05 | 3.20 | 2.18 |
| 01.05.2017 | Група за Изпадане | Заглембие Любин | 2 - 2 | Краковия Краков | 2.15 | 3.20 | 3.29 |
| 13.03.2017 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 1 | Заглембие Любин | 2.10 | 3.30 | 3.35 |
| 24.09.2016 | Екстракласа | Заглембие Любин | 1 - 1 | Краковия Краков | 2.02 | 3.26 | 3.62 |
| 19.04.2016 | Група за Титлата | Краковия Краков | 1 - 0 | Заглембие Любин | 2.53 | 3.19 | 2.70 |
| 26.02.2016 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 2 | Заглембие Любин | 2.18 | 3.18 | 3.33 |
| 18.09.2015 | Екстракласа | Заглембие Любин | 4 - 2 | Краковия Краков | 2.01 | 3.28 | 3.67 |
| 18.05.2014 | Група за Изпадане | Заглембие Любин | 1 - 2 | Краковия Краков | 2.51 | 3.26 | 3.41 |
| 09.12.2013 | Екстракласа | Краковия Краков | 2 - 0 | Заглембие Любин | 1.99 | 3.29 | 3.66 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Краковия Краков имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Екстракласа класиране към 07.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ягиелония Бялисток | 29 | +11 | 54 |
| 2 | Лех Познан | 29 | +24 | 52 |
| 3 | Легия Варшава | 29 | +9 | 51 |
| 4 | Гурник Забже | 29 | +12 | 47 |
| 5 | Висла Плоцк | 29 | +5 | 46 |
| 6 | Корона Келце | 29 | +7 | 44 |
| 7 | Висла Краков | 29 | +5 | 43 |
| 8 | Заглембие Любин | 29 | +6 | 42 |
| 9 | Арка Гдиня | 29 | +8 | 40 |
| 10 | Краковия Краков | 29 | 0 | 38 |
| 11 | Погон Шчечин | 29 | -11 | 31 |
| 12 | Шльонск Вроцлав | 29 | -13 | 30 |
| 13 | Пяст Гливице | 29 | -10 | 29 |
| 14 | Термалика Нечеча | 29 | -20 | 28 |
| 15 | Лехия Гданск | 29 | -14 | 27 |
| 16 | Сандеця Нови Сонч | 29 | -19 | 24 |
Хронология в първенството
| Краковия Краков | |
| Заглембие Любин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Краковия Краков | Краковия Краков | Заглембие Любин | Заглембие Любин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ягиелония Бялисток | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Лех Познан | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Легия Варшава | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Гурник Забже | 3 - 3 | 0 - 4 | 3 - 3 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Висла Плоцк | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Корона Келце | 2 - 2 | 4 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Висла Краков | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Заглембие Любин | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 9 | Арка Гдиня | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Краковия Краков | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 11 | Погон Шчечин | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 12 | Шльонск Вроцлав | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Пяст Гливице | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Термалика Нечеча | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Лехия Гданск | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Сандеця Нови Сонч | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Краковия Краков | Заглембие Любин | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 38 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 8 |
| Точки | 21 | 15 |
Форма в шампионата
| Краковия Краков | Заглембие Любин | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
8 11 |
10
12 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 3 |
3
6 5 |
Голове в шампионата
| Краковия Краков | Заглембие Любин | |
|
Вкарани
Получени |
38
38 |
37
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
21 |
14
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.54 | 2.87 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.41 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
