Полша - Купа на Полша (2017 - 2018)
сряда, 18 април, 2018
21:30
Легия Варшава
Гурник Забже
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
Краен победител Легия Варшава
с общ резултат 3 - 2
Първа среща
Гурник Забже1 - 1Легия Варшава
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.75 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.28 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.04.2018 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Варшава, а гостите от Забже.
Разстоянието между двата града е 262.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадион на полската армия,
който има капацитет от
31 103 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадион на полската армия.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Легия Варшава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.04.2018 |
Група за Титлата |
Легия Варшава |
0 - 1 |
Заглембие Любин |
1.48 |
3.94 |
6.45 |
| 07.04.2018 |
Екстракласа |
Легия Варшава |
3 - 0 |
Погон Шчечин |
1.69 |
3.66 |
4.67 |
| 03.04.2018 |
Купа на Полша |
Гурник Забже |
1 - 1 |
Легия Варшава |
2.59 |
3.16 |
2.52 |
| 31.03.2018 |
Екстракласа |
Арка Гдиня |
1 - 0 |
Легия Варшава |
3.19 |
3.16 |
2.22 |
| 18.03.2018 |
Екстракласа |
Легия Варшава |
0 - 2 |
Висла Краков |
1.77 |
3.59 |
4.24 |
| 11.03.2018 |
Екстракласа |
Лехия Гданск |
1 - 3 |
Легия Варшава |
3.03 |
3.15 |
2.31 |
| 04.03.2018 |
Екстракласа |
Легия Варшава |
2 - 1 |
Лех Познан |
2.33 |
3.08 |
3.10 |
| 27.02.2018 |
Екстракласа |
Легия Варшава |
0 - 2 |
Ягиелония Бялисток |
2.00 |
3.27 |
3.67 |
| 24.02.2018 |
Екстракласа |
Краковия Краков |
0 - 0 |
Легия Варшава |
3.98 |
3.38 |
1.88 |
| 16.02.2018 |
Екстракласа |
Легия Варшава |
4 - 1 |
Шльонск Вроцлав |
1.39 |
4.44 |
7.45 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Гурник Забже - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.04.2018 |
Група за Титлата |
Ягиелония Бялисток |
1 - 2 |
Гурник Забже |
1.63 |
3.84 |
4.84 |
| 07.04.2018 |
Екстракласа |
Лех Познан |
3 - 1 |
Гурник Забже |
1.40 |
4.38 |
7.07 |
| 03.04.2018 |
Купа на Полша |
Гурник Забже |
1 - 1 |
Легия Варшава |
2.59 |
3.16 |
2.52 |
| 31.03.2018 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
2 - 2 |
Сандеця Нови Сонч |
1.57 |
3.85 |
5.48 |
| 17.03.2018 |
Екстракласа |
Корона Келце |
2 - 2 |
Гурник Забже |
1.89 |
3.44 |
3.85 |
| 09.03.2018 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
2 - 2 |
Заглембие Любин |
2.15 |
3.20 |
3.30 |
| 03.03.2018 |
Екстракласа |
Пяст Гливице |
0 - 3 |
Гурник Забже *** |
2.33 |
3.19 |
2.99 |
| 28.02.2018 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
0 - 0 |
Погон Шчечин |
2.16 |
3.38 |
3.09 |
| 25.02.2018 |
Екстракласа |
Шльонск Вроцлав |
1 - 1 |
Гурник Забже |
2.35 |
3.25 |
2.87 |
| 19.02.2018 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
3 - 0 |
Термалика Неч. |
1.70 |
3.73 |
4.48 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.04.2018 |
Купа на Полша |
Гурник Забже |
1 - 1 |
Легия Варшава |
2.59 |
3.16 |
2.52 |
| 19.11.2017 |
Екстракласа |
Легия Варшава |
1 - 0 |
Гурник Забже |
1.62 |
3.78 |
5.10 |
| 15.07.2017 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
3 - 1 |
Легия Варшава |
4.74 |
3.69 |
1.67 |
| 10.08.2016 |
Купа на Полша |
Гурник Забже |
2 - 2 |
Легия Варшава |
4.31 |
3.57 |
1.75 |
| 05.03.2016 |
Екстракласа |
Легия Варшава |
3 - 1 |
Гурник Забже |
1.21 |
5.60 |
14.53 |
| 04.10.2015 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
2 - 2 |
Легия Варшава |
4.02 |
3.41 |
1.88 |
| 07.06.2015 |
Група за Титлата |
Легия Варшава |
2 - 0 |
Гурник Забже |
1.20 |
6.14 |
12.31 |
| 05.12.2014 |
Екстракласа |
Гурник Забже |
0 - 4 |
Легия Варшава |
4.97 |
3.65 |
1.66 |
| 02.08.2014 |
Екстракласа |
Легия Варшава |
1 - 1 |
Гурник Забже |
1.58 |
3.64 |
5.77 |
| 18.05.2014 |
Група за Титлата |
Гурник Забже |
2 - 3 |
Легия Варшава |
4.62 |
3.43 |
1.75 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Легия Варшава имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Екстракласа
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лех Познан |
30 |
15 |
10 |
5 |
49 |
23 |
+26 |
55 |
| 2 |
Ягиелония Бялисток |
30 |
16 |
6 |
8 |
45 |
36 |
+9 |
54 |
| 3 |
Легия Варшава |
30 |
17 |
3 |
10 |
43 |
31 |
+12 |
54 |
| 4 |
Висла Плоцк |
30 |
15 |
4 |
11 |
42 |
35 |
+7 |
49 |
| 5 |
Гурник Забже |
30 |
12 |
11 |
7 |
56 |
46 |
+10 |
47 |
| 6 |
Корона Келце |
30 |
11 |
12 |
7 |
44 |
37 |
+7 |
45 |
| 7 |
Висла Краков |
30 |
12 |
8 |
10 |
41 |
36 |
+5 |
44 |
| 8 |
Заглембие Любин |
30 |
10 |
13 |
7 |
39 |
33 |
+6 |
43 |
| 9 |
Арка Гдиня |
30 |
10 |
10 |
10 |
38 |
32 |
+6 |
40 |
| 10 |
Краковия Краков |
30 |
10 |
9 |
11 |
40 |
40 |
0 |
39 |
| 11 |
Шльонск Вроцлав |
30 |
7 |
10 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
31 |
| 12 |
Погон Шчечин |
30 |
8 |
7 |
15 |
34 |
48 |
-14 |
31 |
| 13 |
Пяст Гливице |
30 |
6 |
12 |
12 |
28 |
38 |
-10 |
30 |
| 14 |
Лехия Гданск |
30 |
7 |
10 |
13 |
39 |
51 |
-12 |
30 |
| 15 |
Термалика Нечеча |
30 |
7 |
8 |
15 |
32 |
52 |
-20 |
29 |
| 16 |
Сандеця Нови Сонч |
30 |
4 |
13 |
13 |
27 |
46 |
-19 |
25 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.75 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.28 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.04.2018 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите