Сърбия - Купа на Сърбия (2020 - 2021)
15:00
Мачва Шабац
Металац
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.40 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.28 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.83 | 1.98 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.10.2020 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шабац, а гостите от Горни Милановац. Разстоянието между двата града е 100.7 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Мачва Шабац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2020 | Суперлига | Младост Лучани | 2 - 1 | Мачва Шабац | 1.37 | 4.43 | 6.70 |
| 03.10.2020 | Суперлига | Мачва Шабац | 0 - 2 | Вождовац Белград | 4.25 | 3.29 | 1.74 |
| 26.09.2020 | Суперлига | Чукарички | 4 - 0 | Мачва Шабац | 1.25 | 4.97 | 8.73 |
| 21.09.2020 | Суперлига | Мачва Шабац | 1 - 4 | ТСЦ Бачка Топола | 3.95 | 3.56 | 1.74 |
| 13.09.2020 | Суперлига | Пролетер | 0 - 0 | Мачва Шабац | 1.64 | 3.46 | 4.59 |
| 30.08.2020 | Суперлига | Мачва Шабац | 0 - 4 | Спартак Суботица | 4.38 | 3.50 | 1.68 |
| 23.08.2020 | Суперлига | Мачва Шабац | 1 - 1 | Нови Пазар | 2.01 | 3.23 | 3.29 |
| 15.08.2020 | Суперлига | Раднички Ниш | 1 - 0 | Мачва Шабац | 1.21 | 5.53 | 10.00 |
| 09.08.2020 | Суперлига | Мачва Шабац | 0 - 3 | Цървена Звезда Белград | 14.27 | 6.93 | 1.12 |
| 05.08.2020 | Суперлига | Металац | 2 - 1 | Мачва Шабац | 2.03 | 3.14 | 3.40 |
Общо 2 равенства и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Металац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2020 | Суперлига | Явор Иваница | 1 - 3 | Металац | 1.79 | 3.40 | 3.97 |
| 03.10.2020 | Суперлига | Металац | 1 - 1 | Партизан Белград | 5.44 | 4.14 | 1.46 |
| 27.09.2020 | Суперлига | Напредак Крушевац | 1 - 2 | Металац | 1.95 | 3.12 | 3.60 |
| 19.09.2020 | Суперлига | Металац | 1 - 1 | Младост Лучани | 2.96 | 3.12 | 2.25 |
| 12.09.2020 | Суперлига | Вождовац Белград | 4 - 0 | Металац | 1.75 | 3.53 | 3.89 |
| 28.08.2020 | Суперлига | Металац | 0 - 0 | Чукарички | 4.87 | 3.71 | 1.58 |
| 21.08.2020 | Суперлига | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 3 | Металац | 1.22 | 5.50 | 10.06 |
| 16.08.2020 | Суперлига | Металац | 1 - 1 | Пролетер | 2.89 | 3.15 | 2.23 |
| 09.08.2020 | Суперлига | Спартак Суботица | 4 - 1 | Металац | 1.18 | 5.98 | 11.05 |
| 05.08.2020 | Суперлига | Металац | 2 - 1 | Мачва Шабац | 2.03 | 3.14 | 3.40 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2020 | Суперлига | Металац | 2 - 1 | Мачва Шабац | 2.03 | 3.14 | 3.40 |
| 25.09.2019 | Купа на Сърбия | Мачва Шабац | 1 - 0 | Металац | 1.75 | 3.33 | 4.37 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Мачва Шабац имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Мачва Шабац класиране в Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда Белград | 11 | +31 | 31 |
| 2 | Партизан Белград | 11 | +16 | 23 |
| 3 | Войводина Нови Сад | 11 | +11 | 23 |
| 4 | Пролетер Нови Сад | 11 | +4 | 21 |
| 5 | Младост Лучани | 11 | -1 | 20 |
| 6 | Спартак Суботица | 11 | +10 | 19 |
| 7 | Вождовац Белград | 11 | +4 | 19 |
| 8 | Чукарички | 11 | +10 | 18 |
| 9 | Раднички Ниш | 11 | 0 | 18 |
| 10 | ТСЦ Бачка Топола | 11 | +10 | 17 |
| 11 | Металац | 11 | -5 | 16 |
| 12 | Явор Иваница | 11 | -3 | 14 |
| 13 | Радник Сурдулица | 11 | -1 | 13 |
| 14 | Нови Пазар | 11 | -9 | 12 |
| 15 | ФК Инджия | 11 | -10 | 12 |
| 16 | Рад Белград | 11 | -14 | 9 |
| 17 | Бачка Бачка Паланка | 11 | -6 | 7 |
| 18 | Напредак Крушевац | 11 | -12 | 6 |
| 19 | Златибор Чайетина | 11 | -17 | 6 |
| 20 | Мачва Шабац | 11 | -18 | 5 |
Металац класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.40 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.28 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.83 | 1.98 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.10.2020 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра