Бразилия - Серия C - Група А (2026)
вторник, 12 май, 2026
02:00
02:00
Маринга PR
Гуарани SP
Прогнози на потребителите
1 0% за Маринга PR
X 0% за равен
2 0% за Гуарани SP
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.09 | 3.12 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.64 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.32 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.01 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.68 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.70 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.05.2026 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маринга, а гостите от Кампинас. Разстоянието между двата града е 502.0 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Маринга PR - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2026 | Серия C гр. А | Маринга PR | 4 - 2 | АО Итабаяна SE | 1.41 | 4.14 | 6.29 |
| 27.04.2026 | Серия C гр. А | Итуано SP | 4 - 1 | Маринга PR | 2.53 | 2.99 | 2.63 |
| 21.04.2026 | Серия C гр. А | Маринга PR | 2 - 3 | Бруске SC | 1.45 | 3.93 | 5.94 |
| 14.04.2026 | Серия C гр. А | Фигуерензе SC | 1 - 3 | Маринга PR | 2.65 | 2.89 | 2.57 |
| 05.04.2026 | Серия C гр. А | Маринга PR | 3 - 2 | Феровиария SP | 1.47 | 3.67 | 6.26 |
| 20.03.2026 | Купа на Бразилия | Маринга PR | 0 - 1 | Гояс GO | 2.82 | 2.98 | 2.43 |
| 12.03.2026 | Купа на Бразилия | Маринга PR | 3 - 2 | Уберландия MG | 1.68 | 3.47 | 4.61 |
| 14.01.2026 | Бразилия | Маринга PR | 0 - 1 | Коритиба PR | 3.18 | 3.03 | 2.14 |
| 10.01.2026 | Бразилия | Операрио PR | 1 - 1 | Маринга PR | 2.18 | 3.03 | 3.13 |
| 08.01.2026 | Бразилия | Кианорте PR | 3 - 3 | Маринга PR | 2.89 | 3.02 | 2.33 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Гуарани SP - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Серия C гр. А | Гуарани SP | 1 - 0 | Санта Круз PE | 1.67 | 3.32 | 4.85 |
| 28.04.2026 | Серия C гр. А | Феровиария SP | 2 - 2 | Гуарани SP | 3.25 | 2.60 | 2.41 |
| 19.04.2026 | Серия C гр. А | Гуарани SP | 1 - 1 | АО Итабаяна SE | 1.56 | 3.33 | 5.80 |
| 13.04.2026 | Серия C гр. А | Гуарани SP | 2 - 0 | Волта Редонда RJ | 1.70 | 3.25 | 4.64 |
| 04.04.2026 | Серия C гр. А | Мараняо MA | 1 - 1 | Гуарани SP | 3.12 | 2.94 | 2.21 |
| 16.02.2026 | Паулища | Палмейрас SP | 1 - 1 | Гуарани SP | 1.42 | 4.07 | 6.81 |
| 07.02.2026 | Паулища | Гуарани SP | 0 - 2 | Ботафого SP | 2.09 | 2.99 | 3.52 |
| 31.01.2026 | Паулища | Гуарани SP | 1 - 0 | Понте Прета SP | 1.65 | 3.32 | 5.24 |
| 27.01.2026 | Паулища | Португеза SP | 0 - 1 | Гуарани SP | 1.78 | 3.17 | 4.55 |
| 19.01.2026 | Паулища | Гуарани SP | 1 - 1 | Сантос SP | 4.15 | 3.24 | 1.81 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2025 | Серия C гр. А | Гуарани SP | 2 - 3 | Маринга PR | 2.10 | 2.90 | 3.45 |
Серия C - Група А класиране към 12.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пайсанду PA | 6 | +7 | 14 |
| 2 | Бруске SC | 6 | +6 | 14 |
| 3 | Амазонас AM | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Ипиранга RS | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Итуано SP | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Мараняо MA | 6 | -1 | 10 |
| 7 | Бара SC | 6 | +5 | 9 |
| 8 | Гуарани SP | 5 | +3 | 9 |
| 9 | Маринга PR | 5 | +1 | 9 |
| 10 | Флореста CE | 6 | +1 | 9 |
| 11 | Интер де Лимейра SP | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Кашиас RS | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Фигуерензе SC | 6 | -5 | 7 |
| 14 | Феровиария SP | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Ботафого PB | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Волта Редонда RJ | 6 | -3 | 5 |
| 17 | Санта Круз PE | 5 | -2 | 4 |
| 18 | Конфианка SE | 6 | -4 | 3 |
| 19 | Анаполис GO | 6 | -6 | 3 |
| 20 | АО Итабаяна SE | 6 | -7 | 2 |
Хронология в първенството
| Маринга PR | |
| Гуарани SP | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Маринга PR | Маринга PR | Гуарани SP | Гуарани SP | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пайсанду PA | |||||||
| 2 | Бруске SC | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 3 | Амазонас AM | |||||||
| 4 | Ипиранга RS | |||||||
| 5 | Итуано SP | 4 - 1 | ||||||
| 6 | Мараняо MA | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Бара SC | |||||||
| 8 | Гуарани SP | - | - | - | ||||
| 9 | Маринга PR | - | - | - | ||||
| 10 | Флореста CE | |||||||
| 11 | Интер де Лимейра SP | |||||||
| 12 | Кашиас RS | |||||||
| 13 | Фигуерензе SC | 1 - 3 | ||||||
| 14 | Феровиария SP | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 15 | Ботафого PB | |||||||
| 16 | Волта Редонда RJ | 2 - 0 | ||||||
| 17 | Санта Круз PE | 1 - 0 | ||||||
| 18 | Конфианка SE | |||||||
| 19 | Анаполис GO | |||||||
| 20 | АО Итабаяна SE | 4 - 2 | 4 - 2 | 1 - 1 | ||||
*** По 1 мач в сезон
Представяне в Шампионата
| Маринга PR | Гуарани SP | |
| Победи | 3 | 2 |
| Равни | 0 | 3 |
| Загуби | 2 | 0 |
| Вкарани Голове | 13 | 7 |
| Получени Голове | 12 | 4 |
| Средно Вкарани | 2.60 | 1.40 |
| Средно Получени | 2.40 | 0.80 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 60% |
| Гол/Гол | 100% | 60% |
| Над 1.5 | 100% | 80% |
| Над 2.5 | 100% | 20% |
| Над 3.5 | 100% | 20% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 0 |
| Равни | 0 | 2 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани Голове | 9 | 3 |
| Получени Голове | 7 | 3 |
| Средно Вкарани | 3.00 | 1.50 |
| Средно Получени | 2.33 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 100% | 100% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 50% |
| Над 3.5 | 100% | 50% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.09 | 3.12 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.64 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.32 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.01 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.68 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.70 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.05.2026 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Маринга PR
X 0% за равен
2 0% за Гуарани SP
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
