Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Миедж Легница
Хробри Глогов
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.39 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Легница, а гостите от Глогов. Разстоянието между двата града е 51.1 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Легница, който има капацитет от 6 200 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Легница. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Миедж Легница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2018 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 0 | Вигри Сувалки | 1.58 | 3.53 | 5.29 |
| 09.03.2018 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 2 | Миедж Легница | 2.85 | 3.00 | 2.39 |
| 02.03.2018 | Първа Лига | Миедж Легница | 3 - 1 | Одра Ополе | 1.55 | 3.64 | 5.51 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 0 | Миедж Легница | 2.74 | 2.98 | 2.52 |
| 19.11.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 1 | Раков Ченстохова | 1.83 | 3.36 | 3.93 |
| 12.11.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 2 | Пуща Неполомице | 1.58 | 3.54 | 5.48 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 0 | Миедж Легница | 2.75 | 3.07 | 2.45 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 2 - 3 | Миедж Легница | 3.95 | 3.25 | 1.86 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 1.56 | 3.68 | 5.40 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 0 - 1 | Миедж Легница | 3.20 | 2.96 | 2.22 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Хробри Глогов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 2 | Олимпия Груджьондз | 1.91 | 3.13 | 3.86 |
| 03.03.2018 | Първа Лига | ГКС Тихи | 2 - 1 | Хробри Глогов | 2.16 | 3.08 | 3.18 |
| 29.11.2017 | Купа на Полша | Арка Гдиня | 1 - 1 | Хробри Глогов | 1.70 | 3.55 | 4.47 |
| 26.11.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 0 | Рух Хожов | 1.90 | 3.27 | 3.73 |
| 17.11.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 1 - 0 | Хробри Глогов | 2.35 | 3.04 | 2.91 |
| 12.11.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 2 | Хробри Глогов | 2.46 | 3.10 | 2.71 |
| 05.11.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 0 | Битовия Битов | 2.07 | 3.18 | 3.33 |
| 29.10.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 0 | Хойничанка Хойнице | 2.35 | 3.10 | 2.87 |
| 25.10.2017 | Купа на Полша | Хробри Глогов | 0 - 2 | Арка Гдиня | 2.63 | 3.13 | 2.53 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 0 | Хробри Глогов | 2.37 | 3.11 | 2.83 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 2 | Миедж Легница | 2.46 | 3.11 | 2.67 |
| 05.04.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 2 | Хробри Глогов | 1.72 | 3.34 | 4.65 |
| 28.08.2016 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 1 | Миедж Легница | 2.88 | 3.08 | 2.38 |
| 04.03.2016 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 1 | Миедж Легница | 2.78 | 3.06 | 2.45 |
| 16.08.2015 | Първа Лига | Миедж Легница | 0 - 2 | Хробри Глогов | 1.85 | 3.25 | 3.98 |
| 06.06.2015 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 1 | Миедж Легница | 2.33 | 3.22 | 2.80 |
| 15.11.2014 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 1 | Хробри Глогов | 1.82 | 3.38 | 3.96 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Миедж Легница имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 22 | +12 | 40 |
| 2 | Стал Мелец | 21 | +7 | 37 |
| 3 | Хойничанка Хойнице | 20 | +15 | 36 |
| 4 | Одра Ополе | 22 | +3 | 35 |
| 5 | ГКС Катовице | 21 | +5 | 34 |
| 6 | Хробри Глогов | 21 | +3 | 33 |
| 7 | Раков Ченстохова | 20 | +10 | 32 |
| 8 | Вигри Сувалки | 21 | +2 | 32 |
| 9 | Заглембие Сосновец | 22 | +4 | 31 |
| 10 | Подбескидзе | 22 | -1 | 31 |
| 11 | Пуща Неполомице | 21 | +1 | 28 |
| 12 | ГКС Тихи | 21 | -9 | 26 |
| 13 | Битовия Битов | 21 | -3 | 24 |
| 14 | Погон Шедълце | 22 | -10 | 24 |
| 15 | Олимпия Груджьондз | 21 | -9 | 21 |
| 16 | Стомил Олщин | 20 | -12 | 18 |
| 17 | Гурник Ленчна | 21 | -14 | 18 |
| 18 | Рух Хожов | 21 | -4 | 17 |
Хронология в първенството
| Миедж Легница | |
| Хробри Глогов | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Миедж Легница | Миедж Легница | Хробри Глогов | Хробри Глогов | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 2 | Стал Мелец | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 3 | Хойничанка Хойнице | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 4 | Одра Ополе | 3 - 1 | 2 - 4 | 3 - 1 | 2 - 0 | |||
| 5 | ГКС Катовице | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 6 | Хробри Глогов | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 7 | Раков Ченстохова | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | |||
| 8 | Вигри Сувалки | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 3 - 3 | |||
| 9 | Заглембие Сосновец | 4 - 1 | 0 - 2 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Подбескидзе | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 11 | Пуща Неполомице | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 12 | ГКС Тихи | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 13 | Битовия Битов | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 14 | Погон Шедълце | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 15 | Олимпия Груджьондз | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Стомил Олщин | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 17 | Гурник Ленчна | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 18 | Рух Хожов | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Миедж Легница | Хробри Глогов | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 40 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 20 | 14 |
Форма в шампионата
| Миедж Легница | Хробри Глогов | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
7 4 |
9
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 1 |
4
2 4 |
Голове в шампионата
| Миедж Легница | Хробри Глогов | |
|
Вкарани
Получени |
31
19 |
26
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
10 |
10
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.39 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
