Приятелски Срещи - Клубни
14:00
Миедж Легница
(Полша)
Варта Познан
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 3.72 | 4.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.15 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.07 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.06 | 1.68 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.43 | 2.67 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 2.08 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Легница, а гостите от Познан. Разстоянието между двата града е 143.2 км.
Отговорна Игра
Миедж Легница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2024 | Първа Лига | Висла Краков | 1 - 1 | Миедж Легница | 1.81 | 3.57 | 3.77 |
| 06.12.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 0 - 2 | Миедж Легница | 4.48 | 3.65 | 1.66 |
| 30.11.2024 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 3 | ГКС Тихи | 1.58 | 3.76 | 5.02 |
| 25.11.2024 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 2 | Висла Плоцк | 1.97 | 3.35 | 3.45 |
| 09.11.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 1 - 1 | Миедж Легница | 2.08 | 3.39 | 3.03 |
| 03.11.2024 | Първа Лига | Миедж Легница | 4 - 1 | Погон Шедълце | 1.43 | 4.30 | 5.98 |
| 31.10.2024 | Купа на Полша | Миедж Легница | 1 - 2 | Легия Варшава | 5.56 | 4.06 | 1.48 |
| 26.10.2024 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 2 | Миедж Легница | 3.14 | 3.16 | 2.15 |
| 19.10.2024 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 0 | Хробри Глогов | 1.53 | 3.95 | 5.28 |
| 04.10.2024 | Първа Лига | Варта Познан | 1 - 4 | Миедж Легница | 3.07 | 3.13 | 2.19 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Варта Познан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2024 | Първа Лига | Висла Плоцк | 4 - 0 | Варта Познан | 1.61 | 3.65 | 4.92 |
| 01.12.2024 | Първа Лига | Варта Познан | 0 - 1 | Термалика Неч. | 3.98 | 3.34 | 1.81 |
| 24.11.2024 | Първа Лига | Варта Познан | 2 - 1 | Погон Шедълце | 1.98 | 3.40 | 3.38 |
| 09.11.2024 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 0 | Варта Познан | 2.30 | 2.99 | 3.03 |
| 03.11.2024 | Първа Лига | Варта Познан | 1 - 0 | Хробри Глогов | 2.08 | 3.11 | 3.32 |
| 31.10.2024 | Купа на Полша | Варта Познан | 0 - 3 | Заглембие Любин | 4.85 | 3.70 | 1.58 |
| 25.10.2024 | Първа Лига | Рух Хожов | 2 - 1 | Варта Познан | 1.67 | 3.66 | 4.48 |
| 19.10.2024 | Първа Лига | Котвица Кол. | 0 - 1 | Варта Познан | 2.32 | 3.18 | 2.84 |
| 04.10.2024 | Първа Лига | Варта Познан | 1 - 4 | Миедж Легница | 3.07 | 3.13 | 2.19 |
| 28.09.2024 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 1 | Варта Познан | 2.00 | 3.27 | 3.45 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2024 | Първа Лига | Варта Познан | 1 - 4 | Миедж Легница | 3.07 | 3.13 | 2.19 |
| 13.02.2023 | Екстракласа | Варта Познан | 1 - 1 | Миедж Легница | 1.95 | 3.14 | 3.98 |
| 30.07.2022 | Екстракласа | Миедж Легница | 1 - 2 | Варта Познан | 2.36 | 3.05 | 3.05 |
| 27.06.2020 | Първа Лига | Миедж Легница | 0 - 0 | Варта Познан | 2.77 | 3.24 | 2.39 |
| 29.09.2019 | Първа Лига | Варта Познан | 2 - 1 | Миедж Легница | 2.94 | 3.06 | 2.34 |
| 01.06.2013 | Първа Лига | Варта Познан | 2 - 2 | Миедж Легница | 3.26 | 3.15 | 2.09 |
| 11.11.2012 | Първа Лига | Миедж Легница | 5 - 2 | Варта Познан | 1.89 | 3.25 | 3.89 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Миедж Легница имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 3.72 | 4.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.15 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.07 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.06 | 1.68 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.43 | 2.67 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 2.08 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра