Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Мотор Люблин
(Полша)
Варта Познан
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.02 | 4.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.17 | 2.27 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 3.64 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.85 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.39 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.55 | 2.24 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.23 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.07.2026 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люблин, а гостите от Познан. Разстоянието между двата града е 408.0 км.
Отговорна Игра
Мотор Люблин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Екстракласа | Легия Варшава | 4 - 0 | Мотор Люблин | 1.53 | 4.16 | 5.11 |
| 16.05.2026 | Екстракласа | Мотор Люблин | 3 - 3 | Краковия Краков | 2.70 | 3.39 | 2.35 |
| 10.05.2026 | Екстракласа | Висла Плоцк | 0 - 4 | Мотор Люблин | 2.20 | 3.41 | 2.92 |
| 02.05.2026 | Екстракласа | Мотор Люблин | 0 - 1 | Лех Познан | 3.49 | 3.80 | 1.85 |
| 26.04.2026 | Екстракласа | Видзев Лодз | 2 - 0 | Мотор Люблин | 1.69 | 3.69 | 4.43 |
| 17.04.2026 | Екстракласа | ГКС Катовице | 3 - 2 | Мотор Люблин | 1.99 | 3.53 | 3.32 |
| 12.04.2026 | Екстракласа | Мотор Люблин | 1 - 1 | Раков Ченстохова | 2.92 | 3.40 | 2.21 |
| 06.04.2026 | Екстракласа | Радомяк Радом | 1 - 1 | Мотор Люблин | 2.03 | 3.54 | 3.19 |
| 20.03.2026 | Екстракласа | Мотор Люблин | 1 - 0 | Заглембие Любин | 2.01 | 3.39 | 3.36 |
| 13.03.2026 | Екстракласа | Термалика Неч. | 1 - 2 | Мотор Люблин | 2.31 | 3.53 | 2.69 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Варта Познан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Приятелски срещи | Хробри Глогов | 3 - 3 | Варта Познан | - | - | - |
| 28.01.2026 | Приятелски срещи | Варта Познан | 2 - 0 | Хойничанка Хойнице | - | - | - |
| 23.09.2025 | Купа на Полша | Варта Познан | 0 - 1 | Полония Битом | 4.27 | 3.65 | 1.67 |
| 06.08.2025 | Купа на Полша | Варта Познан | 1 - 0 | Олимпия Елбльонг | 1.52 | 4.00 | 4.96 |
| 19.07.2025 | Приятелски срещи | Варта Познан | 2 - 0 | Гурник Полковице | 1.36 | 4.37 | 7.36 |
| 05.07.2025 | Приятелски срещи | Варта Познан | 0 - 4 | Баник Острава Б | 3.03 | 3.55 | 1.97 |
| 25.05.2025 | Първа Лига | Погон Шедълце | 2 - 1 | Варта Познан | 1.25 | 5.01 | 9.63 |
| 18.05.2025 | Първа Лига | Варта Познан | 1 - 0 | Одра Ополе | 3.66 | 3.19 | 1.94 |
| 11.05.2025 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 1 | Варта Познан | 1.89 | 3.20 | 3.86 |
| 03.05.2025 | Първа Лига | Варта Познан | 0 - 2 | Рух Хожов | 2.95 | 3.37 | 2.14 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.11.2009 | Първа Лига | Варта Познан | 2 - 0 | Мотор Люблин | 1.40 | 3.84 | 7.44 |
| 08.08.2009 | Първа Лига | Мотор Люблин | 1 - 4 | Варта Познан | 2.84 | 3.16 | 2.24 |
| 03.05.2009 | Първа Лига | Мотор Люблин | 1 - 1 | Варта Познан | 2.37 | 3.06 | 2.72 |
| 20.09.2008 | Първа Лига | Варта Познан | 0 - 1 | Мотор Люблин | 1.71 | 3.29 | 4.39 |
| 19.04.2008 | Първа Лига | Мотор Люблин | 1 - 0 | Варта Познан | 1.93 | 3.19 | 3.50 |
| 08.09.2007 | Първа Лига | Варта Познан | 3 - 3 | Мотор Люблин | 2.11 | 3.11 | 3.05 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мотор Люблин имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.02 | 4.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.17 | 2.27 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 3.64 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.85 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.39 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.55 | 2.24 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 2.23 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.07.2026 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра