Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
21:45
Подбескидзе
Миедж Легница
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.10 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 1.38 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белско-Бяла, а гостите от Легница. Разстоянието между двата града е 255.7 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Белско-Бяла, който има капацитет от 4 279 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Белско-Бяла. Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Подбескидзе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 1 | Подбескидзе | 3.36 | 3.09 | 2.11 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 0 | Подбескидзе | 2.24 | 3.20 | 2.98 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.63 | 3.63 | 4.92 |
| 31.03.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 2 | Подбескидзе | 1.81 | 3.31 | 4.18 |
| 24.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.91 | 3.31 | 3.72 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | Подбескидзе | 2.06 | 3.19 | 3.36 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.95 | 3.23 | 3.66 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 2 - 0 | Подбескидзе | 2.54 | 3.08 | 2.66 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Битовия Битов | 2.25 | 3.10 | 3.04 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 3 | Олимпия Груджьондз | 1.89 | 3.28 | 3.83 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Миедж Легница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.47 | 3.84 | 6.58 |
| 13.04.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 0 - 2 | Миедж Легница | 2.01 | 3.09 | 3.69 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.82 | 3.31 | 4.09 |
| 05.04.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 2 | Хробри Глогов | 1.72 | 3.34 | 4.65 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 0 | Миедж Легница | 2.26 | 3.09 | 3.05 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 0 - 1 | Миедж Легница | 2.46 | 2.96 | 2.89 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 1 | Битовия Битов | 2.09 | 3.15 | 3.34 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 2 - 1 | Миедж Легница | 2.67 | 3.04 | 2.55 |
| 25.02.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 0 | Ключборк | 1.41 | 3.99 | 6.73 |
| 20.11.2016 | Първа Лига | Гурник Забже | 0 - 2 | Миедж Легница | 1.97 | 3.25 | 3.60 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2016 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 1 | Подбескидзе | 2.20 | 3.07 | 3.19 |
| 13.08.2015 | Купа на Полша | Миедж Легница | 1 - 1 | Подбескидзе | 2.77 | 3.16 | 2.40 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. Като всички изиграни срещи са на терена на сегашните гости от Миедж Легница.
Първа Лига класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 27 | +18 | 48 |
| 2 | Хойничанка Хойнице | 27 | +10 | 47 |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 27 | +11 | 45 |
| 4 | Миедж Легница | 27 | +17 | 44 |
| 5 | Заглембие Сосновец | 27 | +4 | 44 |
| 6 | ГКС Катовице | 27 | +12 | 44 |
| 7 | Вигри Сувалки | 27 | +5 | 42 |
| 8 | Гурник Забже | 27 | +7 | 40 |
| 9 | Подбескидзе | 27 | +3 | 40 |
| 10 | Стал Мелец | 27 | -4 | 37 |
| 11 | Погон Шедълце | 27 | -11 | 36 |
| 12 | Стомил Олщин | 27 | +6 | 33 |
| 13 | Хробри Глогов | 27 | 0 | 33 |
| 14 | ГКС Тихи | 27 | -7 | 30 |
| 15 | Висла Пулави | 27 | -11 | 29 |
| 16 | Битовия Битов | 27 | -9 | 26 |
| 17 | Знич Прушков | 27 | -23 | 23 |
| 18 | Ключборк | 27 | -28 | 17 |
Хронология в първенството
| Подбескидзе | |
| Миедж Легница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Подбескидзе | Подбескидзе | Миедж Легница | Миедж Легница | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 2 | Хойничанка Хойнице | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Миедж Легница | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 5 | Заглембие Сосновец | 4 - 5 | 0 - 0 | 4 - 5 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | ГКС Катовице | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Вигри Сувалки | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Гурник Забже | 3 - 3 | 3 - 3 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 9 | Подбескидзе | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 10 | Стал Мелец | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Погон Шедълце | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | |||
| 12 | Стомил Олщин | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Хробри Глогов | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | ГКС Тихи | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 15 | Висла Пулави | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 5 | 1 - 5 | ||
| 16 | Битовия Битов | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Знич Прушков | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Ключборк | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Подбескидзе | Миедж Легница | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 40 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 2 |
| Точки | 14 | 25 |
Форма в шампионата
| Подбескидзе | Миедж Легница | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
10 7 |
12
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 5 |
7
4 5 |
Голове в шампионата
| Подбескидзе | Миедж Легница | |
|
Вкарани
Получени |
30
27 |
36
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
20 |
21
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.10 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 1.38 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
