Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
19:00
Подбескидзе
Раков Ченстохова
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.10 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.37 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белско-Бяла, а гостите от Ченстохова. Разстоянието между двата града е 108.8 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Белско-Бяла, който има капацитет от 4 279 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Белско-Бяла. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Подбескидзе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 3 | Подбескидзе | 2.42 | 2.89 | 2.94 |
| 21.04.2018 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 0 | Миедж Легница | 3.18 | 2.95 | 2.24 |
| 15.04.2018 | Първа Лига | Погон Шедълце | 0 - 0 | Подбескидзе | 2.57 | 2.96 | 2.68 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Подбескидзе | 1 - 1 | ГКС Тихи | 2.28 | 3.01 | 3.05 |
| 06.04.2018 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 1.85 | 3.22 | 3.95 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 0 - 0 | Подбескидзе | 2.54 | 3.00 | 2.68 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 0 - 2 | Подбескидзе | 2.36 | 3.05 | 2.85 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 0 | Хойничанка Хойнице | 2.54 | 3.00 | 2.67 |
| 03.03.2018 | Първа Лига | Подбескидзе | 1 - 0 | Стомил Олщин | 1.79 | 3.27 | 4.20 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 1 - 1 | Подбескидзе | 2.13 | 3.09 | 3.30 |
Общо 3 победи и 7 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 домакинства.
Раков Ченстохова - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 2 - 1 | Стомил Олщин | 1.56 | 3.84 | 5.08 |
| 25.04.2018 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 1 | Раков Ченстохова | 1.96 | 3.25 | 3.57 |
| 21.04.2018 | Първа Лига | Битовия Битов | 1 - 0 | Раков Ченстохова | 2.96 | 3.15 | 2.25 |
| 15.04.2018 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 1 - 3 | Хробри Глогов | 2.31 | 3.13 | 2.87 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 2 - 0 | Раков Ченстохова | 2.24 | 3.15 | 2.98 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 3 | Раков Ченстохова | 2.51 | 3.14 | 2.60 |
| 04.04.2018 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 0 - 0 | Одра Ополе | 1.73 | 3.41 | 4.36 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 0 - 1 | Вигри Сувалки | 1.98 | 3.23 | 3.49 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 1 | Раков Ченстохова | 2.22 | 3.14 | 3.02 |
| 26.11.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 3 - 1 | Пуща Неполомице | 1.80 | 3.41 | 4.00 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 1 - 1 | Подбескидзе | 1.87 | 3.42 | 3.69 |
Първа Лига класиране към 05.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 29 | +19 | 52 |
| 2 | ГКС Катовице | 28 | +9 | 47 |
| 3 | Хойничанка Хойнице | 28 | +15 | 47 |
| 4 | Стал Мелец | 29 | +9 | 47 |
| 5 | Вигри Сувалки | 29 | -2 | 45 |
| 6 | Хробри Глогов | 28 | +6 | 44 |
| 7 | Заглембие Сосновец | 28 | +9 | 43 |
| 8 | ГКС Тихи | 29 | -3 | 43 |
| 9 | Раков Ченстохова | 28 | +7 | 42 |
| 10 | Подбескидзе | 28 | +1 | 39 |
| 11 | Одра Ополе | 29 | 0 | 39 |
| 12 | Битовия Битов | 29 | -3 | 38 |
| 13 | Пуща Неполомице | 28 | -3 | 35 |
| 14 | Погон Шедълце | 28 | -5 | 32 |
| 15 | Гурник Ленчна | 28 | -14 | 27 |
| 16 | Олимпия Груджьондз | 28 | -13 | 25 |
| 17 | Стомил Олщин | 28 | -15 | 24 |
| 18 | Рух Хожов | 28 | -17 | 21 |
Хронология в първенството
| Подбескидзе | |
| Раков Ченстохова | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Подбескидзе | Подбескидзе | Раков Ченстохова | Раков Ченстохова | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | ГКС Катовице | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 3 | Хойничанка Хойнице | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Стал Мелец | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 5 | Вигри Сувалки | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 6 | Хробри Глогов | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 7 | Заглембие Сосновец | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 8 | ГКС Тихи | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 2 - 2 | |||
| 9 | Раков Ченстохова | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 10 | Подбескидзе | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 11 | Одра Ополе | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 12 | Битовия Битов | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Пуща Неполомице | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 14 | Погон Шедълце | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 15 | Гурник Ленчна | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | |||
| 16 | Олимпия Груджьондз | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 17 | Стомил Олщин | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 18 | Рух Хожов | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Подбескидзе | Раков Ченстохова | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 39 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 23 | 25 |
Форма в шампионата
| Подбескидзе | Раков Ченстохова | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
12 7 |
12
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 3 |
8
1 5 |
Голове в шампионата
| Подбескидзе | Раков Ченстохова | |
|
Вкарани
Получени |
30
29 |
42
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
9 |
23
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.10 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.37 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
