Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
19:00
Подбескидзе
Знич Прушков
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.25 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белско-Бяла, а гостите от Прушков. Разстоянието между двата града е 288.8 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Белско-Бяла, който има капацитет от 4 279 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Белско-Бяла. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Подбескидзе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 2 | Подбескидзе | 1.81 | 3.31 | 4.18 |
| 24.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.91 | 3.31 | 3.72 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | Подбескидзе | 2.06 | 3.19 | 3.36 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.95 | 3.23 | 3.66 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 2 - 0 | Подбескидзе | 2.54 | 3.08 | 2.66 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Битовия Битов | 2.25 | 3.10 | 3.04 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 3 | Олимпия Груджьондз | 1.89 | 3.28 | 3.83 |
| 13.11.2016 | Първа Лига | Ключборк | 1 - 1 | Подбескидзе | 3.92 | 3.32 | 1.86 |
| 06.11.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 3 - 3 | Гурник Забже | 2.74 | 3.07 | 2.46 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 0 - 0 | Подбескидзе | 2.49 | 3.04 | 2.75 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Знич Прушков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 1 - 4 | ГКС Катовице | 3.88 | 3.27 | 1.89 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 3 | Знич Прушков | 1.56 | 3.71 | 5.44 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 5 - 1 | Знич Прушков | 1.81 | 3.32 | 4.16 |
| 15.03.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | Знич Прушков | 1.67 | 3.48 | 4.64 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 3 - 3 | Хойничанка Хойнице | 3.86 | 3.41 | 1.85 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 1 | Знич Прушков | 1.81 | 3.39 | 4.03 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Знич Прушков | 4 - 5 | Вигри Сувалки | 2.84 | 3.01 | 2.43 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 1 | Знич Прушков | 1.59 | 3.58 | 5.33 |
| 04.11.2016 | Първа Лига | Знич Прушков | 1 - 0 | Ключборк | 2.03 | 3.25 | 3.40 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Гурник Забже | 0 - 1 | Знич Прушков | 1.38 | 4.20 | 7.46 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2016 | Първа Лига | Знич Прушков | 0 - 1 | Подбескидзе | 4.05 | 3.38 | 1.81 |
| 22.08.2009 | Първа Лига | Подбескидзе | 1 - 1 | Знич Прушков | 1.60 | 3.40 | 5.15 |
| 05.06.2009 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 0 | Знич Прушков | 1.52 | 3.62 | 5.68 |
| 24.05.2008 | Първа Лига | Подбескидзе | 1 - 0 | Знич Прушков | 2.45 | 2.87 | 2.78 |
| 28.10.2007 | Първа Лига | Знич Прушков | 0 - 0 | Подбескидзе | 2.19 | 3.15 | 2.86 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Подбескидзе имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 08.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хойничанка Хойнице | 25 | +12 | 44 |
| 2 | ГКС Катовице | 24 | +11 | 40 |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 24 | +8 | 39 |
| 4 | Вигри Сувалки | 24 | +5 | 38 |
| 5 | Миедж Легница | 24 | +13 | 37 |
| 6 | Заглембие Сосновец | 23 | +1 | 37 |
| 7 | Сандеця Нови Сонч | 23 | +13 | 36 |
| 8 | Погон Шедълце | 24 | -7 | 36 |
| 9 | Гурник Забже | 23 | +6 | 33 |
| 10 | Подбескидзе | 24 | 0 | 33 |
| 11 | Стал Мелец | 24 | -7 | 33 |
| 12 | Стомил Олщин | 24 | +10 | 31 |
| 13 | Хробри Глогов | 24 | -3 | 27 |
| 14 | ГКС Тихи | 24 | -8 | 26 |
| 15 | Висла Пулави | 24 | -10 | 26 |
| 16 | Битовия Битов | 24 | -6 | 25 |
| 17 | Знич Прушков | 24 | -16 | 23 |
| 18 | Ключборк | 24 | -22 | 16 |
Хронология в първенството
| Подбескидзе | |
| Знич Прушков | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Подбескидзе | Подбескидзе | Знич Прушков | Знич Прушков | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хойничанка Хойнице | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | ГКС Катовице | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Вигри Сувалки | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 4 - 5 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Миедж Легница | 1 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 6 | Заглембие Сосновец | 4 - 5 | 4 - 5 | 1 - 4 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 7 | Сандеця Нови Сонч | 0 - 0 | 1 - 3 | |||||
| 8 | Погон Шедълце | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Гурник Забже | 3 - 3 | 3 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 10 | Подбескидзе | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 11 | Стал Мелец | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 12 | Стомил Олщин | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 3 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 13 | Хробри Глогов | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | ГКС Тихи | 0 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 15 | Висла Пулави | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 16 | Битовия Битов | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 17 | Знич Прушков | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 18 | Ключборк | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Подбескидзе | Знич Прушков | |
| Позиция | 10 | 17 |
| Точки | 33 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 9 |
| Точки | 11 | 14 |
Форма в шампионата
| Подбескидзе | Знич Прушков | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
9 7 |
6
5 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
5 5 |
4
2 6 |
Голове в шампионата
| Подбескидзе | Знич Прушков | |
|
Вкарани
Получени |
27
27 |
26
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
20 |
12
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.25 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
