Полша - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
16:30
Погон Гроджиск Мазовецки
Полония Варшава
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Погон Гроджиск Мазовецки
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
3.40 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.29 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гроджиск Мазовецки, а гостите от Варшава.
Разстоянието между двата града е 29.6 км.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Погон Гроджиск Мазовецки - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
0 - 4 |
Погон Гроджиск |
2.13 |
3.36 |
2.94 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Радомяк Радом |
7 - 2 |
Погон Гроджиск |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Погон Гроджиск |
2 - 0 |
ЛКС Лодз |
3.03 |
3.34 |
2.10 |
| 13.09.2026 |
Първа Лига |
Уния Скерневице |
3 - 2 |
Погон Гроджиск |
2.09 |
3.52 |
2.91 |
| 04.09.2026 |
Първа Лига |
Погон Гроджиск |
1 - 0 |
Варта Познан |
2.54 |
3.44 |
2.37 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Погон Гроджиск |
2 - 2 |
Термалика Неч. |
2.54 |
3.50 |
2.35 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Полония Битом |
2 - 2 |
Погон Гроджиск |
1.94 |
3.57 |
3.24 |
| 14.08.2026 |
Първа Лига |
Погон Гроджиск |
1 - 1 |
Стал Жешов |
1.74 |
3.78 |
3.80 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Миедж Легница |
0 - 1 |
Погон Гроджиск |
2.04 |
3.49 |
3.04 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Погон Гроджиск |
1 - 0 |
Пуща Неполомице |
2.23 |
3.31 |
2.82 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Полония Варшава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
1 - 2 |
Полония Варшава |
2.20 |
3.33 |
2.85 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Ягиелония Бялисток |
1 - 2 |
Полония Варшава |
1.52 |
4.05 |
4.68 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
2 - 0 |
Хробри Глогов |
1.86 |
3.47 |
3.57 |
| 11.09.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
2 - 2 |
Полония Битом |
1.89 |
3.56 |
3.39 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
2 - 1 |
Полония Варшава |
3.13 |
3.55 |
1.98 |
| 02.09.2026 |
Купа на Полша |
Гурник Полковице |
0 - 1 |
Полония Варшава |
4.62 |
4.07 |
1.54 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
2 - 4 |
Лехия Гданск |
1.57 |
4.09 |
4.55 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
1 - 3 |
Полония Варшава |
2.43 |
3.38 |
2.52 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Погон Шедълце |
1 - 0 |
Полония Варшава |
4.16 |
3.64 |
1.70 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
1 - 1 |
Рух Хожов |
2.14 |
3.38 |
2.91 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Погон Гроджиск |
3 - 2 |
Полония Варшава |
2.66 |
3.49 |
2.25 |
| 30.08.2025 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
2 - 1 |
Погон Гроджиск |
1.89 |
3.66 |
3.29 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Погон Гроджиск Мазовецки имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Първа Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
10 |
6 |
3 |
1 |
19 |
8 |
+11 |
21 |
| 2 |
Полония Варшава |
10 |
5 |
2 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
17 |
| 3 |
Термалика Нечеча |
10 |
5 |
2 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
17 |
| 4 |
Лехия Гданск |
10 |
5 |
1 |
4 |
19 |
16 |
+3 |
16 |
| 5 |
Варта Познан |
10 |
5 |
0 |
5 |
18 |
15 |
+3 |
15 |
| 6 |
ЛКС Лодз |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 7 |
Рух Хожов |
10 |
4 |
3 |
3 |
11 |
11 |
0 |
15 |
| 8 |
Миедж Легница |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
10 |
+4 |
14 |
| 9 |
Стал Жешов |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
17 |
-6 |
14 |
| 10 |
Хробри Глогов |
10 |
3 |
3 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 11 |
Погон Шедълце |
10 |
3 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 12 |
Одра Ополе |
10 |
3 |
3 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
12 |
| 13 |
Полония Битом |
10 |
2 |
6 |
2 |
15 |
17 |
-2 |
12 |
| 14 |
Стал Мелец |
10 |
3 |
3 |
4 |
16 |
24 |
-8 |
12 |
| 15 |
Подбескидзе |
10 |
1 |
8 |
1 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 16 |
Арка Гдиня |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
11 |
| 17 |
Уния Скерневице |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 18 |
Пуща Неполомице |
10 |
3 |
0 |
7 |
11 |
14 |
-3 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Погон Гроджиск Мазовецки |
|
| Полония Варшава |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Погон Гроджиск Мазовецки |
Погон Гроджиск Мазовецки |
|
Полония Варшава |
Полония Варшава |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Полония Варшава |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Термалика Нечеча |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 4 |
Лехия Гданск |
|
0 - 3 |
|
|
2 - 4 |
|
|
| 5 |
Варта Познан |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
ЛКС Лодз |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 7 |
Рух Хожов |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
Миедж Легница |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Стал Жешов |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Хробри Глогов |
|
0 - 4 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Погон Шедълце |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Одра Ополе |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Полония Битом |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 14 |
Стал Мелец |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Подбескидзе |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Арка Гдиня |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 17 |
Уния Скерневице |
|
3 - 2 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 18 |
Пуща Неполомице |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Погон Гроджиск Мазовецки |
Полония Варшава |
| Победи |
6 |
5 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
19 |
17 |
| Получени Голове |
8 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.90 |
1.70 |
| Средно Получени |
0.80 |
1.30 |
| Мачове Вкарал |
100% |
90% |
| Мачове Получил |
40% |
80% |
| Гол/Гол |
40% |
70% |
| Над 1.5 |
70% |
80% |
| Над 2.5 |
50% |
60% |
| Над 3.5 |
40% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
7 |
| Получени Голове |
3 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.40 |
| Средно Получени |
0.60 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
40% |
80% |
| Гол/Гол |
40% |
60% |
| Над 1.5 |
60% |
60% |
| Над 2.5 |
20% |
60% |
| Над 3.5 |
20% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
3.40 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.29 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Погон Гроджиск Мазовецки
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака