Полша - Купа на Полша (2023 - 2024)
19:00
Погон Шчечин
Гурник Забже
с резултат 1 - 0 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 3.52 | 3.93 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.25 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 3.03 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.67 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.34 | 3.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.03 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.12.2023 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шчечин, а гостите от Забже. Разстоянието между двата града е 451.0 км. Мачът ще се играе на стадион Флориан Кригер, който има капацитет от 18 027 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Флориан Кригер. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Погон Шчечин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2023 | Екстракласа | Гурник Забже | 1 - 0 | Погон Шчечин | 2.84 | 3.51 | 2.26 |
| 25.11.2023 | Екстракласа | Погон Шчечин | 2 - 3 | Стал Мелец | 1.33 | 4.93 | 8.33 |
| 12.11.2023 | Екстракласа | Погон Шчечин | 1 - 1 | Раков Ченстохова | 2.34 | 3.37 | 2.84 |
| 07.11.2023 | Купа на Полша | Подбескидзе | 0 - 1 | Погон Шчечин | 3.79 | 3.73 | 1.75 |
| 04.11.2023 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 0 - 2 | Погон Шчечин | 4.39 | 4.05 | 1.66 |
| 28.10.2023 | Екстракласа | Погон Шчечин | 2 - 1 | Ягиелония Бялисток | 1.72 | 3.90 | 4.15 |
| 20.10.2023 | Екстракласа | Пяст Гливице | 0 - 0 | Погон Шчечин | 2.23 | 3.29 | 3.05 |
| 07.10.2023 | Екстракласа | Рух Хожов | 0 - 3 | Погон Шчечин | 3.46 | 3.65 | 1.94 |
| 01.10.2023 | Екстракласа | Погон Шчечин | 5 - 0 | Лех Познан | 2.78 | 3.50 | 2.31 |
| 27.09.2023 | Екстракласа | Погон Шчечин | 3 - 4 | Легия Варшава | 2.52 | 3.44 | 2.55 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Гурник Забже - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2023 | Екстракласа | Гурник Забже | 1 - 0 | Погон Шчечин | 2.84 | 3.51 | 2.26 |
| 26.11.2023 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 2 - 1 | Гурник Забже | 2.58 | 3.25 | 2.60 |
| 17.11.2023 | Приятелски срещи | Гурник Забже | 1 - 0 | Висла Краков | 2.13 | 3.48 | 2.99 |
| 12.11.2023 | Екстракласа | Стал Мелец | 2 - 1 | Гурник Забже | 2.77 | 3.19 | 2.47 |
| 06.11.2023 | Екстракласа | Гурник Забже | 1 - 0 | Краковия Краков | 2.52 | 3.18 | 2.73 |
| 31.10.2023 | Купа на Полша | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | Гурник Забже | 4.62 | 3.68 | 1.63 |
| 27.10.2023 | Екстракласа | ЛКС Лодз | 0 - 5 | Гурник Забже | 2.50 | 3.22 | 2.72 |
| 22.10.2023 | Екстракласа | Гурник Забже | 2 - 1 | Раков Ченстохова | 3.89 | 3.52 | 1.87 |
| 13.10.2023 | Приятелски срещи | Гурник Забже | 2 - 1 | Термалика Неч. | - | - | - |
| 08.10.2023 | Екстракласа | Шльонск Вроцлав | 1 - 1 | Гурник Забже | 2.05 | 3.33 | 3.46 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2023 | Екстракласа | Гурник Забже | 1 - 0 | Погон Шчечин | 2.84 | 3.51 | 2.26 |
| 20.05.2023 | Екстракласа | Гурник Забже | 2 - 1 | Погон Шчечин | 2.73 | 3.35 | 2.38 |
| 05.11.2022 | Екстракласа | Погон Шчечин | 1 - 4 | Гурник Забже | 1.82 | 3.67 | 3.97 |
| 12.12.2021 | Екстракласа | Гурник Забже | 2 - 2 | Погон Шчечин | 2.95 | 3.17 | 2.39 |
| 25.07.2021 | Екстракласа | Погон Шчечин | 2 - 0 | Гурник Забже | 1.92 | 3.35 | 4.00 |
| 20.04.2021 | Екстракласа | Погон Шчечин | 1 - 0 | Гурник Забже | 2.03 | 3.11 | 3.94 |
| 27.11.2020 | Екстракласа | Гурник Забже | 2 - 1 | Погон Шчечин | 2.38 | 3.03 | 3.12 |
| 29.02.2020 | Екстракласа | Гурник Забже | 3 - 1 | Погон Шчечин | 2.24 | 3.16 | 3.28 |
| 22.09.2019 | Екстракласа | Погон Шчечин | 1 - 1 | Гурник Забже | 1.81 | 3.53 | 4.25 |
| 15.02.2019 | Екстракласа | Погон Шчечин | 3 - 1 | Гурник Забже | 1.69 | 3.62 | 4.91 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Погон Шчечин имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Екстракласа
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шльонск Вроцлав | 17 | +15 | 37 |
| 2 | Ягиелония Бялисток | 17 | +16 | 34 |
| 3 | Лех Познан | 17 | +8 | 32 |
| 4 | Раков Ченстохова | 16 | +14 | 29 |
| 5 | Легия Варшава | 16 | +6 | 28 |
| 6 | Погон Шчечин | 17 | +10 | 26 |
| 7 | Заглембие Любин | 17 | -8 | 24 |
| 8 | Радомяк Радом | 17 | +1 | 22 |
| 9 | Гурник Забже | 17 | -2 | 22 |
| 10 | Видзев Лодз | 17 | -3 | 22 |
| 11 | Стал Мелец | 16 | -1 | 21 |
| 12 | Пяст Гливице | 16 | 0 | 18 |
| 13 | Варта Познан | 17 | -3 | 18 |
| 14 | Корона Келце | 16 | -1 | 17 |
| 15 | Краковия Краков | 16 | -6 | 17 |
| 16 | Пуща Неполомице | 16 | -11 | 16 |
| 17 | Рух Хожов | 17 | -12 | 11 |
| 18 | ЛКС Лодз | 16 | -23 | 8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 3.52 | 3.93 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.25 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 3.03 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.67 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.34 | 3.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.03 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.12.2023 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра