Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
19:30
Погон Шедълце
Подбескидзе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.70 | 3.30 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.34 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шедълце, а гостите от Белско-Бяла. Разстоянието между двата града е 345.7 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Шедълце, който има капацитет от 2 901 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Шедълце. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Погон Шедълце - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 2 - 1 | Погон Шедълце | 2.64 | 3.10 | 2.52 |
| 06.05.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 0 - 1 | ГКС Катовице | 3.58 | 3.20 | 1.98 |
| 29.04.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 1 | Погон Шедълце | 1.88 | 3.27 | 3.92 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Хойничанка Хойнице | 2.89 | 3.01 | 2.41 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 0 | Погон Шедълце | 1.90 | 3.22 | 3.92 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Вигри Сувалки | 2.64 | 2.97 | 2.63 |
| 05.04.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 4 | Олимпия Груджьондз | 2.46 | 3.02 | 2.81 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 1 - 3 | Погон Шедълце | 2.02 | 3.11 | 3.58 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Ключборк | 2 - 2 | Погон Шедълце | 2.94 | 3.05 | 2.34 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 2 - 1 | Гурник Забже | 3.37 | 3.14 | 2.09 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Подбескидзе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 2 | ГКС Тихи | 1.79 | 3.40 | 4.05 |
| 06.05.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 0 - 1 | Подбескидзе | 2.51 | 3.03 | 2.72 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Миедж Легница | 2.50 | 2.99 | 2.77 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 1 | Подбескидзе | 3.36 | 3.09 | 2.11 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 0 | Подбескидзе | 2.24 | 3.20 | 2.98 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.63 | 3.63 | 4.92 |
| 31.03.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 2 | Подбескидзе | 1.81 | 3.31 | 4.18 |
| 24.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.91 | 3.31 | 3.72 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | Подбескидзе | 2.06 | 3.19 | 3.36 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.95 | 3.23 | 3.66 |
Общо 6 победи и 4 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 0 | Погон Шедълце | 1.80 | 3.31 | 4.19 |
Първа Лига класиране към 17.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 31 | +24 | 60 |
| 2 | Заглембие Сосновец | 30 | +6 | 50 |
| 3 | ГКС Катовице | 31 | +14 | 50 |
| 4 | Олимпия Груджьондз | 30 | +13 | 50 |
| 5 | Гурник Забже | 31 | +13 | 49 |
| 6 | Вигри Сувалки | 30 | +8 | 49 |
| 7 | Миедж Легница | 30 | +17 | 48 |
| 8 | Хойничанка Хойнице | 30 | +4 | 48 |
| 9 | Подбескидзе | 30 | +5 | 47 |
| 10 | Стал Мелец | 30 | -6 | 38 |
| 11 | Погон Шедълце | 30 | -13 | 37 |
| 12 | Хробри Глогов | 30 | -1 | 36 |
| 13 | Стомил Олщин | 30 | +3 | 34 |
| 14 | ГКС Тихи | 30 | -7 | 34 |
| 15 | Висла Пулави | 30 | -13 | 31 |
| 16 | Знич Прушков | 31 | -27 | 29 |
| 17 | Битовия Битов | 30 | -11 | 27 |
| 18 | Ключборк | 30 | -29 | 21 |
Хронология в първенството
| Погон Шедълце | |
| Подбескидзе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Погон Шедълце | Погон Шедълце | Подбескидзе | Подбескидзе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 0 - 3 | 4 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 2 | Заглембие Сосновец | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 4 - 5 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | ГКС Катовице | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Олимпия Груджьондз | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 4 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 5 | Гурник Забже | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 3 | |||
| 6 | Вигри Сувалки | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Миедж Легница | 0 - 4 | 0 - 4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 8 | Хойничанка Хойнице | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Подбескидзе | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Стал Мелец | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 11 | Погон Шедълце | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 12 | Хробри Глогов | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 13 | Стомил Олщин | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | ГКС Тихи | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Висла Пулави | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 16 | Знич Прушков | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 17 | Битовия Битов | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 18 | Ключборк | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Погон Шедълце | Подбескидзе | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 37 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 1 |
| Точки | 25 | 29 |
Форма в шампионата
| Погон Шедълце | Подбескидзе | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
4 15 |
12
11 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
1 7 |
8
5 2 |
Голове в шампионата
| Погон Шедълце | Подбескидзе | |
|
Вкарани
Получени |
28
41 |
35
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
21 |
15
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.70 | 3.30 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.34 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
