Полша - Първа Лига (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
21:15
Полония Битом
Шльонск Вроцлав
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.30 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.30 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Битом, а гостите от Вроцлав.
Разстоянието между двата града е 157.7 км.
Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Полония Битом - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Първа Лига |
Знич Прушков |
1 - 4 |
Полония Битом |
2.39 |
3.33 |
2.55 |
| 04.05.2026 |
Първа Лига |
Полония Битом |
3 - 2 |
Полония Варшава |
2.46 |
3.41 |
2.45 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Одра Ополе |
0 - 2 |
Полония Битом |
2.33 |
3.15 |
2.75 |
| 23.04.2026 |
Първа Лига |
Виечиста Крак. |
4 - 3 |
Полония Битом |
1.76 |
3.73 |
3.71 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Пуща Неполомице |
2 - 1 |
Полония Битом |
2.27 |
3.23 |
2.80 |
| 12.04.2026 |
Първа Лига |
Полония Битом |
1 - 1 |
Висла Краков |
3.86 |
3.52 |
1.77 |
| 07.04.2026 |
Първа Лига |
Миедж Легница |
1 - 1 |
Полония Битом |
1.94 |
3.51 |
3.25 |
| 21.03.2026 |
Първа Лига |
Полония Битом |
1 - 1 |
ГКС Тихи |
1.85 |
3.55 |
3.48 |
| 08.03.2026 |
Първа Лига |
Полония Битом |
0 - 1 |
Рух Хожов |
2.16 |
3.33 |
2.89 |
| 28.02.2026 |
Първа Лига |
Погон Гроджиск |
2 - 1 |
Полония Битом |
2.28 |
3.45 |
2.62 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Шльонск Вроцлав - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
2 - 2 |
ЛКС Лодз |
1.93 |
3.49 |
3.31 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Гурник Ленчна |
0 - 4 |
Шльонск Вроцлав |
3.60 |
3.52 |
1.83 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Стал Мелец |
2 - 3 |
Шльонск Вроцлав |
2.87 |
3.43 |
2.13 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
2 - 2 |
Знич Прушков |
1.68 |
3.62 |
4.26 |
| 10.04.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
0 - 4 |
Шльонск Вроцлав |
2.34 |
3.43 |
2.59 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
1 - 0 |
Погон Шедълце |
1.60 |
3.76 |
4.60 |
| 21.03.2026 |
Първа Лига |
Пуща Неполомице |
1 - 1 |
Шльонск Вроцлав |
2.92 |
3.32 |
2.16 |
| 15.03.2026 |
Първа Лига |
ГКС Тихи |
2 - 4 |
Шльонск Вроцлав |
3.15 |
3.42 |
2.00 |
| 07.03.2026 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
3 - 0 |
Висла Краков *** |
3.05 |
3.48 |
2.02 |
| 28.02.2026 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
2 - 1 |
Хробри Глогов |
1.88 |
3.38 |
3.58 |
Общо 7 победи и 3 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.11.2025 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
2 - 3 |
Полония Битом |
2.02 |
3.44 |
3.14 |
| 07.05.2011 |
Екстракласа |
Шльонск Вроцлав |
0 - 0 |
Полония Битом |
1.68 |
3.45 |
4.89 |
| 22.10.2010 |
Екстракласа |
Полония Битом |
0 - 0 |
Шльонск Вроцлав |
2.57 |
3.05 |
2.63 |
| 14.08.2009 |
Екстракласа |
Шльонск Вроцлав |
2 - 1 |
Полония Битом |
1.55 |
3.56 |
5.76 |
| 07.03.2009 |
Екстракласа |
Шльонск Вроцлав |
3 - 0 |
Полония Битом |
1.53 |
3.56 |
5.97 |
| 16.08.2008 |
Екстракласа |
Полония Битом |
1 - 1 |
Шльонск Вроцлав |
2.50 |
3.12 |
2.60 |
| 19.05.2007 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
2 - 0 |
Полония Битом |
1.94 |
3.17 |
3.51 |
| 14.10.2006 |
Първа Лига |
Полония Битом |
1 - 0 |
Шльонск Вроцлав |
1.96 |
3.18 |
3.39 |
| 17.05.2006 |
Първа Лига |
Полония Битом |
3 - 1 |
Шльонск Вроцлав |
2.69 |
3.11 |
2.35 |
| 16.10.2005 |
Първа Лига |
Шльонск Вроцлав |
2 - 0 |
Полония Битом |
1.43 |
3.60 |
6.07 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Полония Битом имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Висла Краков |
32 |
18 |
11 |
3 |
69 |
32 |
+37 |
65 |
| 2 |
Шльонск Вроцлав |
32 |
16 |
10 |
6 |
66 |
46 |
+20 |
58 |
| 3 |
Виечиста Краков |
32 |
15 |
8 |
9 |
64 |
45 |
+19 |
53 |
| 4 |
Хробри Глогов |
32 |
15 |
6 |
11 |
44 |
33 |
+11 |
51 |
| 5 |
ЛКС Лодз |
32 |
14 |
9 |
9 |
53 |
46 |
+7 |
51 |
| 6 |
Полония Варшава |
32 |
14 |
8 |
10 |
50 |
47 |
+3 |
50 |
| 7 |
Рух Хожов |
32 |
13 |
11 |
8 |
50 |
42 |
+8 |
50 |
| 8 |
Миедж Легница |
32 |
14 |
7 |
11 |
49 |
50 |
-1 |
49 |
| 9 |
Полония Битом |
32 |
13 |
8 |
11 |
54 |
43 |
+11 |
47 |
| 10 |
Пуща Неполомице |
32 |
11 |
13 |
8 |
43 |
38 |
+5 |
46 |
| 11 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
32 |
11 |
10 |
11 |
51 |
54 |
-3 |
43 |
| 12 |
Стал Жешов |
32 |
12 |
6 |
14 |
45 |
52 |
-7 |
42 |
| 13 |
Одра Ополе |
32 |
10 |
11 |
11 |
31 |
38 |
-7 |
41 |
| 14 |
Погон Шедълце |
32 |
9 |
9 |
14 |
32 |
38 |
-6 |
36 |
| 15 |
Стал Мелец |
32 |
8 |
6 |
18 |
44 |
60 |
-16 |
30 |
| 16 |
Гурник Ленчна |
32 |
5 |
12 |
15 |
38 |
57 |
-19 |
27 |
| 17 |
Знич Прушков |
32 |
6 |
7 |
19 |
35 |
63 |
-28 |
25 |
| 18 |
ГКС Тихи |
32 |
5 |
6 |
21 |
37 |
71 |
-34 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Полония Битом |
|
| Шльонск Вроцлав |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Полония Битом |
Полония Битом |
|
Шльонск Вроцлав |
Шльонск Вроцлав |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Висла Краков |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
3 - 0* |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 2 |
Шльонск Вроцлав |
|
2 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Виечиста Краков |
4 - 2 |
4 - 3 |
4 - 2 |
|
1 - 1 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 4 |
Хробри Глогов |
2 - 0 |
0 - 1 |
2 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 5 |
ЛКС Лодз |
2 - 3 |
5 - 0 |
2 - 3 |
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Полония Варшава |
3 - 2 |
2 - 1 |
3 - 2 |
|
1 - 1 |
0 - 4 |
0 - 4 |
| 7 |
Рух Хожов |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
3 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Миедж Легница |
4 - 0 |
1 - 1 |
4 - 0 |
|
3 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 9 |
Полония Битом |
- |
- |
- |
|
2 - 3 |
|
|
| 10 |
Пуща Неполомице |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
3 - 0 |
2 - 1 |
3 - 0 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Стал Жешов |
0 - 1 |
3 - 1 |
0 - 1 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 13 |
Одра Ополе |
0 - 0 |
0 - 2 |
0 - 0 |
|
3 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Погон Шедълце |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 15 |
Стал Мелец |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
2 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 16 |
Гурник Ленчна |
2 - 2 |
0 - 3 |
2 - 2 |
|
3 - 1 |
0 - 4 |
0 - 4 |
| 17 |
Знич Прушков |
2 - 0 |
1 - 4 |
2 - 0 |
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 18 |
ГКС Тихи |
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
2 - 4 |
2 - 4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Полония Битом |
Шльонск Вроцлав |
| Победи |
13 |
16 |
| Равни |
8 |
10 |
| Загуби |
11 |
6 |
| Вкарани Голове |
54 |
66 |
| Получени Голове |
43 |
46 |
| Средно Вкарани |
1.69 |
2.06 |
| Средно Получени |
1.34 |
1.44 |
| Мачове Вкарал |
81% |
97% |
| Мачове Получил |
75% |
81% |
| Гол/Гол |
59% |
78% |
| Над 1.5 |
84% |
97% |
| Над 2.5 |
53% |
78% |
| Над 3.5 |
34% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
6 |
| Равни |
6 |
5 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
30 |
33 |
| Получени Голове |
16 |
30 |
| Средно Вкарани |
1.88 |
2.06 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.88 |
| Мачове Вкарал |
81% |
94% |
| Мачове Получил |
69% |
88% |
| Гол/Гол |
56% |
81% |
| Над 1.5 |
81% |
100% |
| Над 2.5 |
44% |
88% |
| Над 3.5 |
38% |
62% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.30 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.30 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака