Италия - Плейофи (2023 - 2024)
21:30
Потенца
Монтерози
с общ резултат 2 - 1
Монтерози0 - 1Потенца
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 3.28 | 3.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.28 | 1.84 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 2.84 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.70 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.28 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.06 | 1.69 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2024 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Потенца, а гостите от Монтерози. Разстоянието между двата града е 339.1 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Отговорна Игра
Потенца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2024 | Плейофи | Монтерози | 0 - 1 | Потенца | 2.63 | 3.05 | 2.51 |
| 27.04.2024 | Серия С - С | Потенца | 0 - 0 | Виртус Франкавила | 2.27 | 3.02 | 2.91 |
| 21.04.2024 | Серия С - С | Месина | 2 - 2 | Потенца | 2.42 | 3.01 | 2.70 |
| 13.04.2024 | Серия С - С | Потенца | 0 - 3 | Фоджа | 2.22 | 2.96 | 3.09 |
| 06.04.2024 | Серия С - С | Таранто | 2 - 0 | Потенца | 1.83 | 2.98 | 4.26 |
| 30.03.2024 | Серия С - С | Потенца | 2 - 2 | Кротоне | 2.86 | 2.84 | 2.43 |
| 24.03.2024 | Серия С - С | Аудаче Черин. | 2 - 1 | Потенца | 2.09 | 2.97 | 3.31 |
| 18.03.2024 | Серия С - С | Потенца | 1 - 0 | Пичерно | 2.50 | 2.82 | 2.78 |
| 10.03.2024 | Серия С - С | Катания | 0 - 0 | Потенца | 1.72 | 3.22 | 4.53 |
| 07.03.2024 | Серия С - С | Потенца | 0 - 2 | Беневенто | 3.79 | 2.98 | 1.94 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Монтерози - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2024 | Плейофи | Монтерози | 0 - 1 | Потенца | 2.63 | 3.05 | 2.51 |
| 27.04.2024 | Серия С - С | Монтерози | 1 - 0 | Фоджа | 2.09 | 3.16 | 3.12 |
| 21.04.2024 | Серия С - С | Турис | 0 - 0 | Монтерози | 1.66 | 3.39 | 4.58 |
| 13.04.2024 | Серия С - С | Монтерози | 3 - 1 | Джуляно | 2.27 | 3.15 | 2.83 |
| 07.04.2024 | Серия С - С | Месина | 2 - 1 | Монтерози | 1.84 | 3.15 | 3.86 |
| 30.03.2024 | Серия С - С | Монтерози | 1 - 1 | Беневенто | 5.05 | 3.51 | 1.59 |
| 23.03.2024 | Серия С - С | Виртус Франкавила | 2 - 0 | Монтерози | 1.87 | 3.09 | 3.91 |
| 17.03.2024 | Серия С - С | Монтерози | 1 - 0 | Кротоне | 4.41 | 3.44 | 1.68 |
| 11.03.2024 | Серия С - С | Пичерно | 5 - 1 | Монтерози | 1.63 | 3.40 | 4.85 |
| 07.03.2024 | Серия С - С | Монтерози | 1 - 0 | Соренто | 2.40 | 2.89 | 2.85 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2024 | Плейофи | Монтерози | 0 - 1 | Потенца | 2.63 | 3.05 | 2.51 |
| 10.02.2024 | Серия С - С | Монтерози | 1 - 1 | Потенца | 3.08 | 3.07 | 2.15 |
| 30.09.2023 | Серия С - С | Потенца | 1 - 0 | Монтерози | 1.71 | 3.42 | 4.25 |
| 07.01.2023 | Серия С - С | Монтерози | 0 - 0 | Потенца | 2.26 | 2.89 | 3.07 |
| 11.09.2022 | Серия С - С | Потенца | 2 - 2 | Монтерози | 2.32 | 2.87 | 2.95 |
| 23.01.2022 | Серия С - С | Монтерози | 3 - 1 | Потенца | 2.33 | 2.86 | 3.03 |
| 19.09.2021 | Серия С - С | Потенца | 1 - 1 | Монтерози | 1.92 | 3.20 | 3.78 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Потенца имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Потенца класиране в Серия С - Група С
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Юве Стабия | 38 | +33 | 79 |
| 2 | Авелино | 38 | +33 | 69 |
| 3 | Беневенто | 38 | +12 | 66 |
| 4 | Казертана | 38 | +13 | 65 |
| 5 | Таранто | 38 | +15 | 65 |
| 6 | Пичерно | 38 | +13 | 58 |
| 7 | Аудаче Чериньола | 38 | +8 | 53 |
| 8 | Джуляно | 38 | -3 | 53 |
| 9 | Кротоне | 38 | +7 | 52 |
| 10 | Латина | 38 | -7 | 51 |
| 11 | Фоджа | 38 | -4 | 48 |
| 12 | Соренто | 38 | -8 | 48 |
| 13 | Катания | 38 | +1 | 45 |
| 14 | Месина | 38 | -8 | 45 |
| 15 | Турис | 38 | -11 | 44 |
| 16 | Потенца | 38 | -9 | 43 |
| 17 | Монополи 1966 | 38 | -10 | 42 |
| 18 | Виртус Франкавила | 38 | -20 | 35 |
| 19 | Монтерози | 38 | -19 | 35 |
| 20 | Бриндизи | 38 | -36 | 25 |
Монтерози класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 3.28 | 3.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.28 | 1.84 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 2.84 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.70 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.28 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.06 | 1.69 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2024 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра