Потенца

Потенца

Серия С - Група С
Италия

Инфо
Град: Потенца

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
01.11.2026 Серия С - С Потенца 4 - 2 Кротоне 1.72 3.60 4.00
27.10.2026 Купа Серия С Потенца 2 - 1 Бари 2.23 3.16 2.70
17.10.2026 Серия С - С Потенца 2 - 1 Катания 2.76 3.14 2.38
04.10.2026 Серия С - С Потенца 4 - 2 Пичерно 1.59 3.74 4.87
20.09.2026 Серия С - С Потенца 4 - 2 Кавезе 1919 1.94 3.29 3.49
05.09.2026 Серия С - С Потенца 1 - 0 Монополи 1966 2.28 2.98 3.02
01.09.2026 Купа Серия С Потенца 1 - 1 Монополи 1966 2.21 2.93 2.97
21.08.2026 Серия С - С Потенца 4 - 1 Казарано 2.50 3.18 2.54
17.05.2026 Плейофи Потенца 0 - 0 Асколи 3.75 3.33 1.88
13.05.2026 Плейофи Потенца 3 - 1 Кампобасо 2.24 3.24 2.85
26.04.2026 Серия С - С Потенца 2 - 2 Монополи 1966 2.24 3.10 2.97
12.04.2026 Серия С - С Потенца 3 - 0 Соренто 2.14 3.29 2.99
28.03.2026 Серия С - С Потенца 5 - 2 Салернитана 2.98 3.14 2.24
18.03.2026 Купа Серия С Потенца 3 - 1 Латина - - -
14.03.2026 Серия С - С Потенца 2 - 2 Кавезе 1919 2.21 3.06 3.08
05.03.2026 Серия С - С Потенца 1 - 4 Козенца 2.82 3.18 2.30
01.03.2026 Серия С - С Потенца 0 - 1 Беневенто 4.75 3.61 1.63
15.02.2026 Серия С - С Потенца 3 - 0 Тим Алтамура 1.92 3.08 3.86
07.02.2026 Серия С - С Потенца 2 - 2 Сиракуза 2.14 3.16 3.14
28.01.2026 Купа Серия С Потенца 0 - 1 Тернана - - -
18.01.2026 Серия С - С Потенца 2 - 0 Казертана 2.75 3.06 2.42
04.01.2026 Серия С - С Потенца 0 - 0 Джуляно 2.50 3.11 2.61
14.12.2025 Серия С - С Потенца 1 - 1 Катания 4.59 3.39 1.69
10.12.2025 Купа Серия С Потенца 3 - 1 Кротоне 3.04 3.04 2.19
30.11.2025 Серия С - С Потенца 3 - 1 Казарано 2.11 3.27 3.12
26.11.2025 Купа Серия С Потенца 4 - 2 Аудаче Черин. 2.47 2.92 2.75
16.11.2025 Серия С - С Потенца 2 - 1 Трапани 2.34 3.08 2.82

Като домакин 17 победи, 7 равенства и 3 загуби в последните 27 изиграни срещи.

Хронология

                           

Статистика мачове

Мачове 27  
Победи 17 63%
Равни 7 26%
Загуби 3 11%
Голове 93 3.44
Вкарани Голове 61 2.26
Получени Голове 32 1.19
Мачове Вкарал 23 85%
Мачове Получил 21 78%
Гол/Гол 19 70%
Над 1.5 22 81%
Над 2.5 19 70%
Над 3.5 14 52%
Резултати
3 - 1 4 14.81%
4 - 2 4 14.81%
2 - 1 3 11.11%
2 - 2 3 11.11%
3 - 0 2 7.41%
0 - 0 2 7.41%
1 - 1 2 7.41%
0 - 1 2 7.41%
1 - 0 1 3.70%
2 - 0 1 3.70%
4 - 1 1 3.70%
5 - 2 1 3.70%
1 - 4 1 3.70%
Общо Голове
4 7 25.93%
3 5 18.52%
6 4 14.81%
1 3 11.11%
2 3 11.11%
0 2 7.41%
5 2 7.41%
7 1 3.70%
Голова Разлика
+2 9 33.33%
0 7 25.93%
+1 4 14.81%
+3 4 14.81%
-1 2 7.41%
-3 1 3.70%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра