Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
18:00
Пуща Неполомице
Гурник Ленчна
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.37 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Неполомице, а гостите от Ленчна. Разстоянието между двата града е 234.0 км. Мачът ще се играе на стадион Пуща, който има капацитет от 1 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Пуща. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пуща Неполомице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 0 - 0 | Пуща Неполомице | 2.60 | 2.98 | 2.64 |
| 09.05.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 2 | ГКС Тихи | 2.67 | 2.97 | 2.59 |
| 05.05.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 0 - 2 | Пуща Неполомице | 2.87 | 3.10 | 2.35 |
| 29.04.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 3 | Подбескидзе | 2.42 | 2.89 | 2.94 |
| 25.04.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 0 | ГКС Катовице | 2.78 | 2.98 | 2.48 |
| 21.04.2018 | Първа Лига | Стомил Олщин | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 2.75 | 3.01 | 2.47 |
| 15.04.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 0 | Битовия Битов | 1.96 | 3.11 | 3.73 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 1 - 0 | Пуща Неполомице | 1.89 | 3.14 | 3.92 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 1 | Пуща Неполомице | 2.01 | 3.12 | 3.54 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 0 | Стал Мелец | 2.48 | 3.01 | 2.76 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Гурник Ленчна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 1 | Миедж Легница | 3.75 | 3.15 | 1.93 |
| 09.05.2018 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 1 | Гурник Ленчна | 2.14 | 3.05 | 3.29 |
| 05.05.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 3 - 0 | Хойничанка Хойнице | 3.06 | 3.02 | 2.28 |
| 28.04.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 0 | Олимпия Груджьондз | 2.27 | 2.92 | 3.16 |
| 24.04.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 1 | Хробри Глогов | 2.90 | 3.01 | 2.37 |
| 20.04.2018 | Първа Лига | ГКС Тихи | 2 - 0 | Гурник Ленчна | 1.86 | 3.23 | 3.99 |
| 15.04.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 0 | Рух Хожов | 2.35 | 3.01 | 2.92 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Битовия Битов | 2 - 1 | Гурник Ленчна | 2.22 | 3.11 | 3.05 |
| 06.04.2018 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 1.85 | 3.22 | 3.95 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 1 | Стомил Олщин | 2.01 | 3.11 | 3.52 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Пуща Неполомице | 2.17 | 3.17 | 3.12 |
| 17.05.2014 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 2 | Гурник Ленчна | 3.25 | 3.18 | 2.09 |
| 18.10.2013 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 1.71 | 3.39 | 4.34 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Пуща Неполомице имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Първа Лига класиране към 20.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 32 | +22 | 59 |
| 2 | Заглембие Сосновец | 32 | +15 | 55 |
| 3 | Хойничанка Хойнице | 32 | +15 | 53 |
| 4 | Стал Мелец | 32 | +10 | 51 |
| 5 | ГКС Катовице | 32 | +9 | 50 |
| 6 | Раков Ченстохова | 32 | +11 | 50 |
| 7 | Вигри Сувалки | 32 | -2 | 49 |
| 8 | ГКС Тихи | 32 | -4 | 49 |
| 9 | Хробри Глогов | 32 | 0 | 45 |
| 10 | Одра Ополе | 32 | -4 | 42 |
| 11 | Подбескидзе | 32 | -5 | 40 |
| 12 | Пуща Неполомице | 31 | -2 | 39 |
| 13 | Битовия Битов | 32 | -5 | 39 |
| 14 | Погон Шедълце | 32 | -8 | 36 |
| 15 | Стомил Олщин | 32 | -13 | 33 |
| 16 | Гурник Ленчна | 31 | -11 | 32 |
| 17 | Олимпия Груджьондз | 32 | -12 | 30 |
| 18 | Рух Хожов | 32 | -16 | 27 |
Хронология в първенството
| Пуща Неполомице | |
| Гурник Ленчна | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пуща Неполомице | Пуща Неполомице | Гурник Ленчна | Гурник Ленчна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | Хойничанка Хойнице | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Стал Мелец | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | ГКС Катовице | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 3 | |||
| 6 | Раков Ченстохова | 2 - 3 | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 7 | Вигри Сувалки | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | ГКС Тихи | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Хробри Глогов | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Одра Ополе | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 11 | Подбескидзе | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Пуща Неполомице | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 13 | Битовия Битов | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Погон Шедълце | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 15 | Стомил Олщин | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | Гурник Ленчна | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 17 | Олимпия Груджьондз | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Рух Хожов | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Пуща Неполомице | Гурник Ленчна | |
| Позиция | 12 | 16 |
| Точки | 39 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 18 |
| Точки | 24 | 9 |
Форма в шампионата
| Пуща Неполомице | Гурник Ленчна | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
9 12 |
7
11 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 5 |
1
6 8 |
Голове в шампионата
| Пуща Неполомице | Гурник Ленчна | |
|
Вкарани
Получени |
35
37 |
27
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
18 |
8
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.37 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
