Полша - Първа Лига (2025 - 2026)
20:00
Пуща Неполомице
Рух Хожов
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.20 | 2.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.07.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Неполомице, а гостите от Хожов. Разстоянието между двата града е 93.7 км. Мачът ще се играе на стадион Пуща, който има капацитет от 1 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Пуща. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пуща Неполомице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.07.2025 | Приятелски срещи | Пуща Неполомице | 5 - 0 | Макаби Б. Рейне | 2.39 | 3.27 | 2.58 |
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | Рух Хожов | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 2.42 | 3.47 | 2.41 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Висла Краков | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 1.78 | 3.62 | 3.68 |
| 21.06.2025 | Приятелски срещи | Термалика Неч. | 2 - 2 | Пуща Неполомице | - | - | - |
| 24.05.2025 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 1 - 1 | Шльонск Вроцлав | 2.98 | 3.67 | 2.10 |
| 19.05.2025 | Екстракласа | Видзев Лодз | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 1.57 | 4.01 | 5.12 |
| 12.05.2025 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 2 - 3 | Стал Мелец | 2.51 | 3.26 | 2.63 |
| 03.05.2025 | Екстракласа | Лех Познан | 8 - 1 | Пуща Неполомице | 1.26 | 5.57 | 9.26 |
| 25.04.2025 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 4 - 5 | Погон Шчечин | 4.59 | 3.93 | 1.64 |
| 21.04.2025 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 2 - 2 | Радомяк Радом | 2.75 | 3.23 | 2.43 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Рух Хожов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2025 | Приятелски срещи | Висла Краков | 2 - 0 | Рух Хожов | 1.69 | 3.84 | 3.93 |
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | Рух Хожов | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 2.42 | 3.47 | 2.41 |
| 25.05.2025 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 1 | Полония Варшава | 1.70 | 3.63 | 4.13 |
| 19.05.2025 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 2 | Рух Хожов | 2.90 | 3.29 | 2.22 |
| 10.05.2025 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 3 | ЛКС Лодз | 2.09 | 3.22 | 3.15 |
| 03.05.2025 | Първа Лига | Варта Познан | 0 - 2 | Рух Хожов | 2.95 | 3.37 | 2.14 |
| 27.04.2025 | Първа Лига | Рух Хожов | 3 - 0 | Стал Жешов | 1.83 | 3.67 | 3.49 |
| 22.04.2025 | Първа Лига | Котвица Кол. | 3 - 4 | Рух Хожов | 3.99 | 3.63 | 1.72 |
| 13.04.2025 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 3 | Стал Стальова Воля | 1.58 | 3.86 | 4.66 |
| 10.04.2025 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 2 | Миедж Легница | 2.08 | 3.20 | 3.20 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | Рух Хожов | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 2.42 | 3.47 | 2.41 |
| 22.06.2024 | Приятелски срещи | Рух Хожов | 0 - 1 | Пуща Неполомице | 2.39 | 3.51 | 2.42 |
| 06.04.2024 | Екстракласа | Рух Хожов | 0 - 0 | Пуща Неполомице | 1.79 | 3.49 | 4.20 |
| 30.09.2023 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 2 - 2 | Рух Хожов | 2.47 | 3.20 | 2.76 |
| 24.03.2023 | Приятелски срещи | Рух Хожов | 5 - 2 | Пуща Неполомице | 1.72 | 3.90 | 4.09 |
| 17.02.2023 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 1 | Рух Хожов | 2.71 | 3.09 | 2.45 |
| 30.07.2022 | Първа Лига | Рух Хожов | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 2.13 | 3.03 | 3.44 |
| 09.07.2022 | Приятелски срещи | Пуща Неполомице | 0 - 1 | Рух Хожов | 2.24 | 3.32 | 2.76 |
| 05.05.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 0 - 2 | Пуща Неполомице | 2.87 | 3.10 | 2.35 |
| 18.10.2017 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 1 | Рух Хожов | 2.20 | 3.20 | 2.93 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Пуща Неполомице имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 21.07.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Висла Краков | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Полония Битом | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Хробри Глогов | 1 | +3 | 3 |
| 4 | ГКС Тихи | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Погон Гроджиск Мазовецки | 1 | +1 | 3 |
| 6 | ЛКС Лодз | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Виечиста Краков | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Погон Шедълце | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Полония Варшава | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Шльонск Вроцлав | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Миедж Легница | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Стал Жешов | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Знич Прушков | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Гурник Ленчна | 1 | -3 | 0 |
| 14 | Одра Ополе | 1 | -3 | 0 |
| 16 | Стал Мелец | 1 | -4 | 0 |
| 17 | Пуща Неполомице | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Рух Хожов | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Пуща Неполомице | Рух Хожов | |
| Позиция | 17 | 17 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Пуща Неполомице | Рух Хожов | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Пуща Неполомице | Рух Хожов | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.20 | 2.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.07.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
