Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
16:00
Пуща Неполомице
Стал Мелец
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.36 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Неполомице, а гостите от Мелец. Разстоянието между двата града е 89.2 км. Мачът ще се играе на стадион Пуща, който има капацитет от 1 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Пуща. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пуща Неполомице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 1 | Заглембие Сосновец | 2.33 | 3.09 | 2.84 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 0 | Пуща Неполомице | 2.08 | 3.12 | 3.33 |
| 26.11.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 3 - 1 | Пуща Неполомице | 1.80 | 3.41 | 4.00 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 1.81 | 3.27 | 4.18 |
| 12.11.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 2 | Пуща Неполомице | 1.58 | 3.54 | 5.48 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 3 | Погон Шедълце | 2.00 | 3.11 | 3.63 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Пуща Неполомице | 2.17 | 3.17 | 3.12 |
| 22.10.2017 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 1 | Олимпия Груджьондз | 2.18 | 3.05 | 3.22 |
| 18.10.2017 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 1 | Рух Хожов | 2.20 | 3.20 | 2.93 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | ГКС Тихи | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 1.81 | 3.35 | 3.99 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.73 | 3.00 | 2.46 |
| 09.03.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 0 | Гурник Ленчна | 1.80 | 3.33 | 4.06 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 0 | ГКС Тихи | 2.07 | 3.14 | 3.40 |
| 21.11.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 3 | Стал Мелец | 2.44 | 2.99 | 2.83 |
| 17.11.2017 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.39 | 3.14 | 2.75 |
| 03.11.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 3 | Стомил Олщин | 1.69 | 3.52 | 4.52 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 0 | Стал Мелец | 2.32 | 3.17 | 2.84 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 0 | Хробри Глогов | 2.37 | 3.11 | 2.83 |
| 13.10.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 2 | Хойничанка Хойнице | 2.48 | 3.15 | 2.62 |
| 07.10.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 2 - 0 | Стал Мелец | 2.59 | 3.05 | 2.59 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 1.83 | 3.20 | 4.09 |
Първа Лига класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 22 | +12 | 40 |
| 2 | Стал Мелец | 21 | +7 | 37 |
| 3 | Хойничанка Хойнице | 20 | +15 | 36 |
| 4 | Одра Ополе | 22 | +3 | 35 |
| 5 | ГКС Катовице | 21 | +5 | 34 |
| 6 | Хробри Глогов | 21 | +3 | 33 |
| 7 | Раков Ченстохова | 20 | +10 | 32 |
| 8 | Вигри Сувалки | 21 | +2 | 32 |
| 9 | Заглембие Сосновец | 22 | +4 | 31 |
| 10 | Подбескидзе | 22 | -1 | 31 |
| 11 | Пуща Неполомице | 21 | +1 | 28 |
| 12 | ГКС Тихи | 21 | -9 | 26 |
| 13 | Битовия Битов | 21 | -3 | 24 |
| 14 | Погон Шедълце | 22 | -10 | 24 |
| 15 | Олимпия Груджьондз | 21 | -9 | 21 |
| 16 | Стомил Олщин | 20 | -12 | 18 |
| 17 | Гурник Ленчна | 21 | -14 | 18 |
| 18 | Рух Хожов | 21 | -4 | 17 |
Хронология в първенството
| Пуща Неполомице | |
| Стал Мелец | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пуща Неполомице | Пуща Неполомице | Стал Мелец | Стал Мелец | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 2 | Стал Мелец | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 3 | Хойничанка Хойнице | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | |||
| 4 | Одра Ополе | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 5 | ГКС Катовице | 1 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 6 | Хробри Глогов | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | ||||
| 7 | Раков Ченстохова | 2 - 3 | 3 - 1 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 8 | Вигри Сувалки | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 9 | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 10 | Подбескидзе | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 11 | Пуща Неполомице | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 12 | ГКС Тихи | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Битовия Битов | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 14 | Погон Шедълце | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 15 | Олимпия Груджьондз | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 16 | Стомил Олщин | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | ||||
| 17 | Гурник Ленчна | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 4 | 3 - 4 | |||
| 18 | Рух Хожов | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Пуща Неполомице | Стал Мелец | |
| Позиция | 11 | 2 |
| Точки | 28 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 17 | 17 |
Форма в шампионата
| Пуща Неполомице | Стал Мелец | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
7 7 |
11
4 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 3 |
5
2 3 |
Голове в шампионата
| Пуща Неполомице | Стал Мелец | |
|
Вкарани
Получени |
27
26 |
31
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
13 |
13
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.36 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
