Полша - Първа Лига (2025 - 2026)
20:00
Пуща Неполомице
Виечиста Краков
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 3.20 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.33 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Неполомице, а гостите от Краков. Разстоянието между двата града е 20.5 км. Мачът ще се играе на стадион Пуща, който има капацитет от 1 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Пуща. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пуща Неполомице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 2 - 2 | Пуща Неполомице | 2.48 | 3.17 | 2.59 |
| 26.07.2025 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 1 | Погон Гроджиск | 1.99 | 3.35 | 3.33 |
| 21.07.2025 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 1 | Рух Хожов | 2.44 | 3.21 | 2.59 |
| 14.07.2025 | Приятелски срещи | Пуща Неполомице | 5 - 0 | Макаби Б. Рейне | 2.39 | 3.27 | 2.58 |
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | Рух Хожов | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 2.42 | 3.47 | 2.41 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Висла Краков | 1 - 1 | Пуща Неполомице | 1.78 | 3.62 | 3.68 |
| 21.06.2025 | Приятелски срещи | Термалика Неч. | 2 - 2 | Пуща Неполомице | - | - | - |
| 24.05.2025 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 1 - 1 | Шльонск Вроцлав | 2.98 | 3.67 | 2.10 |
| 19.05.2025 | Екстракласа | Видзев Лодз | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 1.57 | 4.01 | 5.12 |
| 12.05.2025 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 2 - 3 | Стал Мелец | 2.51 | 3.26 | 2.63 |
Общо 1 победа, 7 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Виечиста Краков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2025 | Купа на Полша | Виечиста Крак. | 0 - 0 | Олимпия Груджьондз | 1.40 | 4.59 | 5.82 |
| 01.08.2025 | Първа Лига | Виечиста Крак. | 4 - 0 | Знич Прушков | 1.55 | 3.95 | 4.87 |
| 27.07.2025 | Първа Лига | Виечиста Крак. | 2 - 1 | Погон Шедълце | 1.50 | 3.99 | 5.70 |
| 18.07.2025 | Първа Лига | Шльонск Вроцлав | 1 - 1 | Виечиста Крак. | 1.78 | 3.48 | 3.91 |
| 11.07.2025 | Приятелски срещи | Виечиста Крак. | 3 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 1.26 | 5.17 | 8.23 |
Общо 3 победи и 2 равенства в последните 5 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство в последното гостуване.
Директни срещи
Първа Лига класиране към 11.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Висла Краков | 4 | +11 | 12 |
| 2 | Виечиста Краков | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Погон Гроджиск Мазовецки | 4 | +4 | 7 |
| 3 | Полония Варшава | 4 | +4 | 7 |
| 5 | Шльонск Вроцлав | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Хробри Глогов | 4 | +3 | 7 |
| 7 | ГКС Тихи | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Стал Жешов | 4 | +1 | 7 |
| 9 | Одра Ополе | 4 | -1 | 7 |
| 10 | ЛКС Лодз | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Полония Битом | 4 | -2 | 6 |
| 12 | Погон Шедълце | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Рух Хожов | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Стал Мелец | 4 | -5 | 4 |
| 15 | Пуща Неполомице | 3 | 0 | 3 |
| 16 | Гурник Ленчна | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Миедж Легница | 4 | -8 | 0 |
| 18 | Знич Прушков | 4 | -9 | 0 |
Хронология в първенството
| Пуща Неполомице | |
| Виечиста Краков | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пуща Неполомице | Пуща Неполомице | Виечиста Краков | Виечиста Краков | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Висла Краков | |||||||
| 2 | Виечиста Краков | - | - | - | ||||
| 3 | Погон Гроджиск Мазовецки | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Полония Варшава | |||||||
| 5 | Шльонск Вроцлав | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Хробри Глогов | |||||||
| 7 | ГКС Тихи | |||||||
| 8 | Стал Жешов | |||||||
| 9 | Одра Ополе | |||||||
| 10 | ЛКС Лодз | |||||||
| 11 | Полония Битом | |||||||
| 12 | Погон Шедълце | 2 - 1 | ||||||
| 13 | Рух Хожов | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 14 | Стал Мелец | |||||||
| 15 | Пуща Неполомице | - | - | - | ||||
| 16 | Гурник Ленчна | 2 - 2 | ||||||
| 17 | Миедж Легница | |||||||
| 18 | Знич Прушков | 4 - 0 | ||||||
Класиране в шампионата
| Пуща Неполомице | Виечиста Краков | |
| Позиция | 15 | 2 |
| Точки | 3 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 11 |
| Точки | 2 | 1 |
Форма в шампионата
| Пуща Неполомице | Виечиста Краков | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
3 0 |
2
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
2 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Пуща Неполомице | Виечиста Краков | |
|
Вкарани
Получени |
4
4 |
7
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 3.20 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.33 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
