Полша - Екстракласа (2017 - 2018)
19:00
Пяст Гливице
Термалика Нечеча
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.39 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гливице, а гостите от Нечеча. Разстоянието между двата града е 155.5 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Гливице, който има капацитет от 10 037 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Гливице. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Пяст Гливице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Екстракласа | Висла Плоцк | 1 - 0 | Пяст Гливице | 2.04 | 3.23 | 3.55 |
| 16.03.2018 | Екстракласа | Пяст Гливице | 0 - 0 | Заглембие Любин | 2.28 | 3.08 | 3.17 |
| 10.03.2018 | Екстракласа | Сандеця Нови Сонч | 0 - 3 | Пяст Гливице | 3.32 | 3.11 | 2.18 |
| 03.03.2018 | Екстракласа | Пяст Гливице | 0 - 3 | Гурник Забже *** | 2.33 | 3.19 | 2.99 |
| 28.02.2018 | Екстракласа | Арка Гдиня | 0 - 0 | Пяст Гливице | 2.09 | 3.14 | 3.54 |
| 25.02.2018 | Екстракласа | Пяст Гливице | 0 - 0 | Висла Краков | 2.66 | 3.16 | 2.58 |
| 18.02.2018 | Екстракласа | Лехия Гданск | 0 - 2 | Пяст Гливице | 1.67 | 3.54 | 5.10 |
| 12.02.2018 | Екстракласа | Пяст Гливице | 0 - 2 | Ягиелония Бялисток | 3.03 | 3.15 | 2.33 |
| 15.12.2017 | Екстракласа | Корона Келце | 1 - 1 | Пяст Гливице | 1.78 | 3.58 | 4.23 |
| 12.12.2017 | Екстракласа | Пяст Гливице | 0 - 1 | Легия Варшава | 4.32 | 3.45 | 1.80 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
*** - Служебен резултат
Термалика Нечеча - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 2 - 0 | Краковия Краков | 2.83 | 3.21 | 2.41 |
| 17.03.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 2 - 4 | Погон Шчечин | 3.08 | 3.13 | 2.29 |
| 12.03.2018 | Екстракласа | Арка Гдиня | 4 - 0 | Термалика Неч. | 1.99 | 3.18 | 3.85 |
| 02.03.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 1 - 2 | Висла Плоцк | 2.52 | 3.20 | 2.68 |
| 27.02.2018 | Екстракласа | Лехия Гданск | 2 - 2 | Термалика Неч. | 1.73 | 3.55 | 4.54 |
| 24.02.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 1 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 1.92 | 3.25 | 3.93 |
| 19.02.2018 | Екстракласа | Гурник Забже | 3 - 0 | Термалика Неч. | 1.70 | 3.73 | 4.48 |
| 11.02.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 0 - 3 | Корона Келце | 2.62 | 3.27 | 2.57 |
| 17.12.2017 | Екстракласа | Лех Познан | 3 - 1 | Термалика Неч. | 1.43 | 4.09 | 7.13 |
| 12.12.2017 | Екстракласа | Термалика Неч. | 2 - 1 | Шльонск Вроцлав | 2.33 | 3.23 | 2.96 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Екстракласа | Термалика Неч. | 2 - 1 | Пяст Гливице | 2.19 | 3.15 | 3.30 |
| 17.04.2017 | Екстракласа | Термалика Неч. | 1 - 0 | Пяст Гливице | 2.08 | 3.31 | 3.40 |
| 28.10.2016 | Екстракласа | Пяст Гливице | 2 - 1 | Термалика Неч. | 2.31 | 3.11 | 3.09 |
| 20.11.2015 | Екстракласа | Термалика Неч. | 3 - 5 | Пяст Гливице | 2.94 | 3.12 | 2.42 |
| 20.07.2015 | Екстракласа | Пяст Гливице | 1 - 0 | Термалика Неч. | 2.33 | 3.16 | 3.01 |
| 13.04.2012 | Първа Лига | Пяст Гливице | 1 - 1 | Термалика Неч. | 2.18 | 3.14 | 3.12 |
| 10.09.2011 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 3 | Пяст Гливице | 2.19 | 3.09 | 3.08 |
| 11.06.2011 | Първа Лига | Термалика Неч. | 3 - 1 | Пяст Гливице | 1.49 | 3.85 | 5.76 |
| 19.11.2010 | Първа Лига | Пяст Гливице | 3 - 1 | Термалика Неч. | 1.45 | 3.80 | 6.74 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Пяст Гливице имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Екстракласа класиране към 07.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ягиелония Бялисток | 29 | +11 | 54 |
| 2 | Лех Познан | 29 | +24 | 52 |
| 3 | Легия Варшава | 29 | +9 | 51 |
| 4 | Гурник Забже | 29 | +12 | 47 |
| 5 | Висла Плоцк | 29 | +5 | 46 |
| 6 | Корона Келце | 29 | +7 | 44 |
| 7 | Висла Краков | 29 | +5 | 43 |
| 8 | Заглембие Любин | 29 | +6 | 42 |
| 9 | Арка Гдиня | 29 | +8 | 40 |
| 10 | Краковия Краков | 29 | 0 | 38 |
| 11 | Погон Шчечин | 29 | -11 | 31 |
| 12 | Шльонск Вроцлав | 29 | -13 | 30 |
| 13 | Пяст Гливице | 29 | -10 | 29 |
| 14 | Термалика Нечеча | 29 | -20 | 28 |
| 15 | Лехия Гданск | 29 | -14 | 27 |
| 16 | Сандеця Нови Сонч | 29 | -19 | 24 |
Хронология в първенството
| Пяст Гливице | |
| Термалика Нечеча | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Пяст Гливице | Пяст Гливице | Термалика Нечеча | Термалика Нечеча | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ягиелония Бялисток | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Лех Познан | 0 - 0 | 5 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Легия Варшава | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Гурник Забже | 0 - 3* | 1 - 0 | 0 - 3* | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Висла Плоцк | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Корона Келце | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Висла Краков | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Заглембие Любин | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 9 | Арка Гдиня | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 10 | Краковия Краков | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Погон Шчечин | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 12 | Шльонск Вроцлав | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Пяст Гливице | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 14 | Термалика Нечеча | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 15 | Лехия Гданск | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 16 | Сандеця Нови Сонч | 2 - 2 | 0 - 3 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Пяст Гливице | Термалика Нечеча | |
| Позиция | 13 | 14 |
| Точки | 29 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 15 |
| Точки | 14 | 7 |
Форма в шампионата
| Пяст Гливице | Термалика Нечеча | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
11 12 |
7
7 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 6 |
1
4 9 |
Голове в шампионата
| Пяст Гливице | Термалика Нечеча | |
|
Вкарани
Получени |
27
37 |
31
51 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
15 |
11
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.39 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
