Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
19:00
Рух Хожов
Пуща Неполомице
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.10 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.37 | 1.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хожов, а гостите от Неполомице. Разстоянието между двата града е 93.7 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Хожов, който има капацитет от 9 300 места. Размерите на терена са 107 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Хожов. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рух Хожов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | Първа Лига | Миедж Легница | 6 - 1 | Рух Хожов | 1.40 | 4.21 | 6.92 |
| 24.04.2018 | Първа Лига | Стомил Олщин | 2 - 2 | Рух Хожов | 2.14 | 3.12 | 3.23 |
| 20.04.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 0 - 6 | Погон Шедълце | 2.29 | 3.06 | 2.96 |
| 15.04.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 0 | Рух Хожов | 2.35 | 3.01 | 2.92 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 1 | Хойничанка Хойнице | 3.32 | 3.10 | 2.09 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 0 - 0 | Олимпия Груджьондз | 2.30 | 3.02 | 2.98 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | ГКС Тихи | 2 - 0 | Рух Хожов | 2.01 | 3.20 | 3.40 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 0 - 2 | Подбескидзе | 2.36 | 3.05 | 2.85 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 2 - 0 | Битовия Битов | 2.52 | 3.09 | 2.63 |
| 26.11.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 0 | Рух Хожов | 1.90 | 3.27 | 3.73 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Пуща Неполомице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 3 | Подбескидзе | 2.42 | 2.89 | 2.94 |
| 25.04.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 0 | ГКС Катовице | 2.78 | 2.98 | 2.48 |
| 21.04.2018 | Първа Лига | Стомил Олщин | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 2.75 | 3.01 | 2.47 |
| 15.04.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 0 | Битовия Битов | 1.96 | 3.11 | 3.73 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 1 - 0 | Пуща Неполомице | 1.89 | 3.14 | 3.92 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 1 | Пуща Неполомице | 2.01 | 3.12 | 3.54 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 0 | Стал Мелец | 2.48 | 3.01 | 2.76 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 1 - 1 | Заглембие Сосновец | 2.33 | 3.09 | 2.84 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 0 | Пуща Неполомице | 2.08 | 3.12 | 3.33 |
| 26.11.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 3 - 1 | Пуща Неполомице | 1.80 | 3.41 | 4.00 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2017 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 2 - 1 | Рух Хожов | 2.20 | 3.20 | 2.93 |
Първа Лига класиране към 05.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 29 | +19 | 52 |
| 2 | ГКС Катовице | 28 | +9 | 47 |
| 3 | Хойничанка Хойнице | 28 | +15 | 47 |
| 4 | Стал Мелец | 29 | +9 | 47 |
| 5 | Вигри Сувалки | 29 | -2 | 45 |
| 6 | Хробри Глогов | 28 | +6 | 44 |
| 7 | Заглембие Сосновец | 28 | +9 | 43 |
| 8 | ГКС Тихи | 29 | -3 | 43 |
| 9 | Раков Ченстохова | 28 | +7 | 42 |
| 10 | Подбескидзе | 28 | +1 | 39 |
| 11 | Одра Ополе | 29 | 0 | 39 |
| 12 | Битовия Битов | 29 | -3 | 38 |
| 13 | Пуща Неполомице | 28 | -3 | 35 |
| 14 | Погон Шедълце | 28 | -5 | 32 |
| 15 | Гурник Ленчна | 28 | -14 | 27 |
| 16 | Олимпия Груджьондз | 28 | -13 | 25 |
| 17 | Стомил Олщин | 28 | -15 | 24 |
| 18 | Рух Хожов | 28 | -17 | 21 |
Хронология в първенството
| Рух Хожов | |
| Пуща Неполомице | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рух Хожов | Рух Хожов | Пуща Неполомице | Пуща Неполомице | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | 1 - 0 | 6 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 2 | ГКС Катовице | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 3 | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | 4 - 3 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Стал Мелец | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Вигри Сувалки | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Хробри Глогов | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 7 | Заглембие Сосновец | 3 - 0* | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | ГКС Тихи | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 9 | Раков Ченстохова | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 10 | Подбескидзе | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Одра Ополе | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 12 | Битовия Битов | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Пуща Неполомице | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Погон Шедълце | 0 - 6 | 1 - 3 | 0 - 6 | 2 - 3 | |||
| 15 | Гурник Ленчна | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 16 | Олимпия Груджьондз | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | |||
| 17 | Стомил Олщин | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 18 | Рух Хожов | - | - | - | 2 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Рух Хожов | Пуща Неполомице | |
| Позиция | 18 | 13 |
| Точки | 21 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 19 | 11 |
Форма в шампионата
| Рух Хожов | Пуща Неполомице | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 15 |
9
8 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 5 |
2
5 7 |
Голове в шампионата
| Рух Хожов | Пуща Неполомице | |
|
Вкарани
Получени |
30
47 |
32
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
20 |
11
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.10 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.37 | 1.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
