Полша - Първа Лига (2026 - 2027)
понеделник, 7 септември, 2026
20:00
Рух Хожов
Уния Скерневице
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
3.50 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хожов, а гостите от Скерневице.
Разстоянието между двата града е 200.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Хожов,
който има капацитет от
9 300 места.
Размерите на терена са 107 x 67 m.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Хожов.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рух Хожов - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
2 - 0 |
Рух Хожов |
2.94 |
3.25 |
2.18 |
| 24.08.2026 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
0 - 1 |
Рух Хожов |
3.67 |
3.66 |
1.79 |
| 14.08.2026 |
Първа Лига |
Рух Хожов |
1 - 0 |
Лехия Гданск |
1.50 |
4.13 |
5.11 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
1 - 1 |
Рух Хожов |
2.14 |
3.38 |
2.91 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Рух Хожов |
0 - 2 |
Миедж Легница |
2.05 |
3.44 |
3.05 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
2 - 0 |
Рух Хожов |
2.14 |
3.39 |
2.90 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Виечиста Крак. |
2 - 0 |
Рух Хожов |
1.68 |
3.70 |
4.03 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Знич Прушков |
3 - 2 |
Рух Хожов |
4.06 |
3.62 |
1.71 |
| 17.05.2026 |
Първа Лига |
Миедж Легница |
1 - 2 |
Рух Хожов |
2.01 |
3.41 |
3.16 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
ГКС Тихи |
0 - 4 |
Рух Хожов |
3.44 |
3.49 |
1.88 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 1 загуба
в последните 2 домакинства.
Уния Скерневице - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Уния Скерневице |
0 - 1 |
Стал Жешов |
1.87 |
3.67 |
3.36 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Пуща Неполомице |
0 - 1 |
Уния Скерневице |
2.13 |
3.36 |
2.97 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Уния Скерневице |
0 - 3 |
Миедж Легница |
2.50 |
3.59 |
2.34 |
| 10.08.2026 |
Първа Лига |
Уния Скерневице |
2 - 0 |
Арка Гдиня |
3.07 |
3.37 |
2.07 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
3 - 1 |
Уния Скерневице |
1.73 |
3.56 |
4.08 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Уния Скерневице |
1 - 2 |
Стал Мелец |
2.13 |
3.48 |
2.85 |
Общо 2 победи и 4 загуби
в последните 6 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 1 загуба
в последните 2 гостувания.
Директни срещи
Първа Лига класиране към 07.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
7 |
4 |
3 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
15 |
| 2 |
Миедж Легница |
7 |
4 |
2 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
14 |
| 3 |
Хробри Глогов |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
11 |
| 4 |
ЛКС Лодз |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
11 |
| 5 |
Арка Гдиня |
6 |
3 |
1 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
10 |
| 6 |
Полония Варшава |
7 |
3 |
1 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
10 |
| 7 |
Термалика Нечеча |
7 |
3 |
1 |
3 |
11 |
11 |
0 |
10 |
| 8 |
Варта Познан |
7 |
3 |
0 |
4 |
11 |
11 |
0 |
9 |
| 9 |
Одра Ополе |
7 |
2 |
3 |
2 |
7 |
7 |
0 |
9 |
| 10 |
Стал Мелец |
7 |
2 |
3 |
2 |
12 |
14 |
-2 |
9 |
| 11 |
Погон Шедълце |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
8 |
| 12 |
Стал Жешов |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
8 |
| 13 |
Рух Хожов |
6 |
2 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
7 |
| 14 |
Лехия Гданск |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
7 |
| 15 |
Пуща Неполомице |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 16 |
Полония Битом |
6 |
1 |
3 |
2 |
12 |
15 |
-3 |
6 |
| 17 |
Уния Скерневице |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
9 |
-4 |
6 |
| 18 |
Подбескидзе |
6 |
0 |
5 |
1 |
8 |
10 |
-2 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Рух Хожов |
|
| Уния Скерневице |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Рух Хожов |
Рух Хожов |
|
Уния Скерневице |
Уния Скерневице |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Миедж Легница |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
0 - 3 |
|
|
| 3 |
Хробри Глогов |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
ЛКС Лодз |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Арка Гдиня |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 6 |
Полония Варшава |
|
1 - 1 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Термалика Нечеча |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Варта Познан |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Одра Ополе |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Стал Мелец |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 11 |
Погон Шедълце |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Стал Жешов |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 13 |
Рух Хожов |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Лехия Гданск |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 15 |
Пуща Неполомице |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 16 |
Полония Битом |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Уния Скерневице |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 18 |
Подбескидзе |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Рух Хожов |
Уния Скерневице |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
3 |
5 |
| Получени Голове |
7 |
9 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
0.83 |
| Средно Получени |
1.17 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
17% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
3.50 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака