Полша - Купа на Полша (2024 - 2025)
14:00
Сандеця Нови Сонч
Краковия Краков
с резултат 1 - 0 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.54 | 5.03 | 1.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.16 | 1.13 | 1.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.41 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.99 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.41 | 1.51 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.54 | 2.31 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.09.2024 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нови Сонч, а гостите от Краков. Разстоянието между двата града е 73.2 км. Мачът ще се играе на стадион Отец Владислав Аугустин, който има капацитет от 5 000 места, от които седящи 3 000. Размерите на терена са 110 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Отец Владислав Аугустин. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Отговорна Игра
Сандеця Нови Сонч - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2024 | Купа на Полша | Заглембие Сосновец | 0 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 1.53 | 3.78 | 5.33 |
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Гарбарния Краков | 1 - 5 | Сандеця Нови Сонч | 5.15 | 4.16 | 1.50 |
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Стал Мелец | 0 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 1.08 | 9.02 | 15.22 |
| 14.02.2024 | Приятелски срещи | Сандеця Нови Сонч | 1 - 1 | Татран Прешов | - | - | - |
| 03.02.2024 | Приятелски срещи | Полония Битом | 3 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 2.38 | 3.64 | 2.39 |
| 09.08.2023 | Купа на Полша | Сандеця Нови Сонч | 1 - 2 | Гарбарния Краков | 1.69 | 3.77 | 4.15 |
| 05.07.2023 | Приятелски срещи | Сандеця Нови Сонч | 0 - 0 | Миедж Легница | - | - | - |
| 01.07.2023 | Приятелски срещи | Заглембие Сосновец | 2 - 2 | Сандеця Нови Сонч | 1.81 | 3.62 | 3.79 |
| 24.06.2023 | Приятелски срещи | Татран Липт. Микулаш | 1 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 1.77 | 3.86 | 3.59 |
| 03.06.2023 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 2.11 | 3.20 | 3.19 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Краковия Краков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2024 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 1 - 2 | Краковия Краков | 2.93 | 3.30 | 2.28 |
| 14.09.2024 | Екстракласа | Краковия Краков | 2 - 1 | Погон Шчечин | 2.77 | 3.35 | 2.36 |
| 31.08.2024 | Екстракласа | Радомяк Радом | 2 - 1 | Краковия Краков | 2.34 | 3.31 | 2.82 |
| 24.08.2024 | Екстракласа | Краковия Краков | 3 - 2 | Гурник Забже | 2.14 | 3.23 | 3.24 |
| 17.08.2024 | Екстракласа | Ягиелония Бялисток | 2 - 4 | Краковия Краков | 1.64 | 3.78 | 4.80 |
| 10.08.2024 | Екстракласа | Корона Келце | 0 - 2 | Краковия Краков | 2.18 | 2.96 | 3.48 |
| 05.08.2024 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 3 | Видзев Лодз | 2.38 | 3.29 | 2.79 |
| 29.07.2024 | Екстракласа | Раков Ченстохова | 0 - 1 | Краковия Краков | 1.54 | 3.84 | 5.84 |
| 21.07.2024 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 1 | Пяст Гливице | 2.37 | 3.03 | 2.99 |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Краковия Краков | 0 - 1 | Сигма Оломоуц | 2.42 | 3.57 | 2.45 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2022 | Приятелски срещи | Краковия Краков | 1 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 1.67 | 3.83 | 4.48 |
| 12.05.2018 | Група за Изпадане | Сандеця Нови Сонч | 0 - 1 | Краковия Краков | 2.35 | 3.14 | 2.99 |
| 18.03.2018 | Екстракласа | Краковия Краков | 2 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 1.54 | 3.75 | 6.08 |
| 21.10.2017 | Екстракласа | Сандеця Нови Сонч | 1 - 1 | Краковия Краков | 2.36 | 3.19 | 2.95 |
| 29.05.2013 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 1 - 2 | Краковия Краков | 4.94 | 3.39 | 1.65 |
| 03.11.2012 | Първа Лига | Краковия Краков | 1 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 1.39 | 3.95 | 8.33 |
В последните 6 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сандеця Нови Сонч имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Сандеця Нови Сонч класиране
Краковия Краков класиране в Екстракласа
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лех Познан | 9 | +14 | 22 |
| 2 | Краковия Краков | 9 | +5 | 19 |
| 3 | Раков Ченстохова | 9 | +7 | 17 |
| 4 | Погон Шчечин | 9 | +5 | 16 |
| 5 | Видзев Лодз | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Пяст Гливице | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Ягиелония Бялисток | 8 | -2 | 15 |
| 8 | Легия Варшава | 9 | +6 | 14 |
| 9 | Гурник Забже | 9 | 0 | 11 |
| 10 | Радомяк Радом | 8 | -1 | 9 |
| 11 | ГКС Катовице | 9 | -3 | 9 |
| 12 | Мотор Люблин | 8 | -3 | 9 |
| 13 | Корона Келце | 9 | -7 | 9 |
| 14 | Пуща Неполомице | 9 | -1 | 8 |
| 15 | Лехия Гданск | 9 | -7 | 8 |
| 16 | Заглембие Любин | 9 | -8 | 8 |
| 17 | Стал Мелец | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Шльонск Вроцлав | 7 | -5 | 4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.54 | 5.03 | 1.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.16 | 1.13 | 1.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.41 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.99 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.41 | 1.51 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.54 | 2.31 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.09.2024 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра