Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Скалица
(Словакия)
Артис Бърно
(Чехия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.56 | 3.27 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 1.23 | 1.74 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.48 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.64 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.28 | 1.56 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.49 | 2.43 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.39 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2025 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Скалица (Словакия), а гостите от Бърно (Чехия). Разстоянието между двата града е 59.6 км.
Отговорна Игра
Скалица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2024 | Суперлига | Скалица | 0 - 0 | Жилина | 3.70 | 3.65 | 1.75 |
| 08.12.2024 | Суперлига | Кошице | 1 - 1 | Скалица | 2.03 | 3.24 | 3.23 |
| 30.11.2024 | Суперлига | Спартак Търнава | 2 - 0 | Скалица | 1.37 | 4.22 | 6.88 |
| 23.11.2024 | Суперлига | Скалица | 1 - 2 | Железарна Подбр. | 2.48 | 3.19 | 2.55 |
| 09.11.2024 | Суперлига | Слован Братислава | 3 - 1 | Скалица | 1.25 | 5.28 | 8.16 |
| 03.11.2024 | Суперлига | Скалица | 1 - 0 | Дукла Банска Бистрица | 2.07 | 3.29 | 3.08 |
| 30.10.2024 | Суперлига | Скалица | 2 - 3 | Слован Братислава | 5.44 | 4.17 | 1.45 |
| 27.10.2024 | Суперлига | Земплин Михаловце | 2 - 1 | Скалица | 2.18 | 3.19 | 2.94 |
| 22.10.2024 | Купа на Словакия | Татран Прешов | 3 - 2 | Скалица | 2.30 | 3.45 | 2.49 |
| 19.10.2024 | Суперлига | Тренчин | 2 - 1 | Скалица | 1.93 | 3.48 | 3.28 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Артис Бърно - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2025 | Приятелски срещи | Залаегерсег | 4 - 1 | Артис Бърно | - | - | - |
| 09.11.2024 | Национална Лига | Артис Бърно | 0 - 0 | Виктория Жижков | 2.19 | 3.17 | 3.02 |
| 03.11.2024 | Национална Лига | Сигма Оломоуц Б | 1 - 1 | Артис Бърно | 2.00 | 3.18 | 3.44 |
| 30.10.2024 | Купа на Чехия | Артис Бърно | 1 - 3 | Теплице | 4.17 | 3.51 | 1.70 |
| 26.10.2024 | Национална Лига | Артис Бърно | 2 - 0 | Простейов | 1.86 | 3.26 | 3.78 |
| 19.10.2024 | Национална Лига | Артис Бърно | 0 - 2 | Вишков | 2.32 | 2.92 | 3.01 |
| 05.10.2024 | Национална Лига | Таборско | 1 - 1 | Артис Бърно | 1.71 | 3.42 | 4.24 |
| 02.10.2024 | Национална Лига | Артис Бърно | 2 - 2 | Спарта Прага Б | 2.03 | 3.29 | 3.25 |
| 28.09.2024 | Национална Лига | Артис Бърно | 0 - 2 | Хрудим | 2.32 | 3.03 | 2.89 |
| 21.09.2024 | Национална Лига | Збройовка Бърно | 1 - 1 | Артис Бърно | 1.68 | 3.58 | 4.26 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Артис Бърно | 2 - 2 | Скалица | 2.44 | 3.51 | 2.37 |
| 26.06.2021 | Приятелски срещи | Артис Бърно | 1 - 2 | Скалица | - | - | - |
| 10.07.2019 | Приятелски срещи | Скалица | 1 - 3 | Артис Бърно | 1.71 | 4.36 | 3.51 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Скалица имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.56 | 3.27 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 1.23 | 1.74 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.48 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.64 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.28 | 1.56 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.49 | 2.43 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 2.39 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2025 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра