Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
събота, 22 април, 2017
18:45
18:45
Стал Мелец
ГКС Катовице
3 - 3
(2 - 0, 1 - 3)
Прогнози на потребителите
1 0% за Стал Мелец
X 0% за равен
2 0% за ГКС Катовице
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мелец, а гостите от Катовице. Разстоянието между двата града е 169.8 км. Мачът ще се играе в 17:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2017 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 1 - 0 | Стал Мелец | 1.91 | 3.23 | 3.87 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 0 - 4 | Стал Мелец | 2.08 | 3.17 | 3.37 |
| 07.04.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 0 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.80 | 3.01 | 2.46 |
| 31.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 1 | Стал Мелец | 2.30 | 3.14 | 2.91 |
| 25.03.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 1 | Вигри Сувалки | 2.57 | 3.07 | 2.64 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 2 - 2 | Стал Мелец | 1.91 | 3.22 | 3.89 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 0 | Олимпия Груджьондз | 2.73 | 3.10 | 2.45 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Ключборк | 0 - 1 | Стал Мелец | 2.55 | 3.15 | 2.59 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 2 | Гурник Забже | 3.23 | 3.11 | 2.16 |
| 23.11.2016 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 0 | Стал Мелец | 2.03 | 3.15 | 3.52 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
ГКС Катовице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 0 - 2 | Миедж Легница | 2.01 | 3.09 | 3.69 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 3 | ГКС Катовице | 4.12 | 3.30 | 1.82 |
| 04.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 1 - 4 | ГКС Катовице | 3.88 | 3.27 | 1.89 |
| 31.03.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 2 | Подбескидзе | 1.81 | 3.31 | 4.18 |
| 17.03.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 0 | ГКС Катовице | 2.83 | 3.06 | 2.42 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.72 | 3.35 | 4.68 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 2 - 2 | ГКС Катовице | 2.34 | 3.15 | 2.85 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.81 | 3.29 | 4.15 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 3 - 2 | ГКС Катовице | 2.91 | 3.06 | 2.35 |
| 12.11.2016 | Първа Лига | Битовия Битов | 1 - 0 | ГКС Катовице | 2.95 | 3.08 | 2.31 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2016 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 0 | Стал Мелец | 1.39 | 4.21 | 7.33 |
Първа Лига класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 26 | +17 | 45 |
| 2 | Миедж Легница | 27 | +17 | 44 |
| 3 | Заглембие Сосновец | 26 | +6 | 44 |
| 4 | Хойничанка Хойнице | 26 | +9 | 44 |
| 5 | ГКС Катовице | 26 | +12 | 43 |
| 6 | Олимпия Груджьондз | 26 | +9 | 42 |
| 7 | Вигри Сувалки | 27 | +5 | 42 |
| 8 | Гурник Забже | 27 | +7 | 40 |
| 9 | Подбескидзе | 26 | +2 | 37 |
| 10 | Стал Мелец | 26 | -4 | 36 |
| 11 | Погон Шедълце | 26 | -10 | 36 |
| 12 | Хробри Глогов | 26 | +1 | 33 |
| 13 | Стомил Олщин | 26 | +6 | 32 |
| 14 | ГКС Тихи | 26 | -7 | 29 |
| 15 | Висла Пулави | 26 | -10 | 29 |
| 16 | Битовия Битов | 26 | -9 | 25 |
| 17 | Знич Прушков | 27 | -23 | 23 |
| 18 | Ключборк | 26 | -28 | 16 |
Хронология в първенството
| Стал Мелец | |
| ГКС Катовице | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стал Мелец | Стал Мелец | ГКС Катовице | ГКС Катовице | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 2 | Миедж Легница | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 3 | Заглембие Сосновец | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Хойничанка Хойнице | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | ГКС Катовице | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 6 | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Вигри Сувалки | 2 - 1 | 6 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 8 | Гурник Забже | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | |||
| 9 | Подбескидзе | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 10 | Стал Мелец | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 11 | Погон Шедълце | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 12 | Хробри Глогов | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 13 | Стомил Олщин | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | ГКС Тихи | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Висла Пулави | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 16 | Битовия Битов | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 17 | Знич Прушков | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||
| 18 | Ключборк | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Стал Мелец | ГКС Катовице | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 36 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 22 | 21 |
Форма в шампионата
| Стал Мелец | ГКС Катовице | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
6 10 |
12
7 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 4 |
6
3 4 |
Голове в шампионата
| Стал Мелец | ГКС Катовице | |
|
Вкарани
Получени |
28
32 |
35
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
15 |
21
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Стал Мелец
X 0% за равен
2 0% за ГКС Катовице
Няма гласували за футболния мач
