Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
петък, 9 март, 2018
21:45
21:45
Стал Мелец
Гурник Ленчна
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Прогнози на потребителите
1 100% за Стал Мелец
X 0% за равен
2 0% за Гурник Ленчна
Общо гласували: 5
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.60 | 4.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.29 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.03.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мелец, а гостите от Ленчна. Разстоянието между двата града е 153.0 км. Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 0 | ГКС Тихи | 2.07 | 3.14 | 3.40 |
| 21.11.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 3 | Стал Мелец | 2.44 | 2.99 | 2.83 |
| 17.11.2017 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.39 | 3.14 | 2.75 |
| 03.11.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 3 | Стомил Олщин | 1.69 | 3.52 | 4.52 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 0 | Стал Мелец | 2.32 | 3.17 | 2.84 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 0 | Хробри Глогов | 2.37 | 3.11 | 2.83 |
| 13.10.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 2 | Хойничанка Хойнице | 2.48 | 3.15 | 2.62 |
| 07.10.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 2 - 0 | Стал Мелец | 2.59 | 3.05 | 2.59 |
| 30.09.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 1 | Заглембие Сосновец | 2.12 | 3.27 | 3.11 |
| 23.09.2017 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 0 | Стал Мелец | 2.18 | 3.17 | 3.06 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Гурник Ленчна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Вигри Сувалки | 2.30 | 2.98 | 3.04 |
| 24.11.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 2 - 2 | Гурник Ленчна | 1.65 | 3.55 | 4.75 |
| 19.11.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 3 | Одра Ополе | 2.22 | 3.15 | 3.02 |
| 12.11.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 3 | ГКС Катовице | 2.52 | 3.01 | 2.70 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 3 - 1 | Гурник Ленчна | 1.70 | 3.47 | 4.50 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Пуща Неполомице | 2.17 | 3.17 | 3.12 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 1.56 | 3.68 | 5.40 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 1 | Погон Шедълце | 2.17 | 3.06 | 3.19 |
| 07.10.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 0 | Гурник Ленчна | 1.60 | 3.59 | 5.11 |
| 01.10.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | Гурник Ленчна | 1.85 | 3.32 | 3.88 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 3 - 4 | Стал Мелец | 2.35 | 3.13 | 2.79 |
Първа Лига класиране към 09.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хойничанка Хойнице | 19 | +15 | 35 |
| 2 | Миедж Легница | 20 | +8 | 34 |
| 3 | Одра Ополе | 20 | +4 | 34 |
| 4 | Раков Ченстохова | 19 | +11 | 32 |
| 5 | Стал Мелец | 19 | +5 | 31 |
| 6 | Заглембие Сосновец | 20 | +6 | 30 |
| 7 | Хробри Глогов | 20 | +2 | 30 |
| 8 | Вигри Сувалки | 19 | +2 | 29 |
| 9 | ГКС Катовице | 19 | +3 | 28 |
| 10 | Подбескидзе | 20 | -3 | 27 |
| 11 | Пуща Неполомице | 19 | +1 | 26 |
| 12 | Битовия Битов | 20 | -2 | 24 |
| 13 | Погон Шедълце | 20 | -7 | 24 |
| 14 | ГКС Тихи | 20 | -10 | 23 |
| 15 | Олимпия Груджьондз | 19 | -9 | 18 |
| 16 | Стомил Олщин | 19 | -11 | 18 |
| 17 | Гурник Ленчна | 20 | -13 | 18 |
| 18 | Рух Хожов | 20 | -2 | 17 |
Хронология в първенството
| Стал Мелец | |
| Гурник Ленчна | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стал Мелец | Стал Мелец | Гурник Ленчна | Гурник Ленчна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хойничанка Хойнице | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Миедж Легница | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 3 | Одра Ополе | 1 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 4 | Раков Ченстохова | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 5 | Стал Мелец | - | - | - | 3 - 4 | |||
| 6 | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 7 | Хробри Глогов | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 8 | Вигри Сувалки | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 9 | ГКС Катовице | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | ||||
| 10 | Подбескидзе | 2 - 3 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Пуща Неполомице | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Битовия Битов | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 13 | Погон Шедълце | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 14 | ГКС Тихи | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 16 | Стомил Олщин | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 17 | Гурник Ленчна | 3 - 4 | - | - | - | |||
| 18 | Рух Хожов | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Стал Мелец | Гурник Ленчна | |
| Позиция | 5 | 17 |
| Точки | 31 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 15 |
| Точки | 17 | 7 |
Форма в шампионата
| Стал Мелец | Гурник Ленчна | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 6 |
4
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 3 |
1
4 5 |
Голове в шампионата
| Стал Мелец | Гурник Ленчна | |
|
Вкарани
Получени |
28
23 |
16
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
12 |
6
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.60 | 4.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.29 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.03.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Стал Мелец
X 0% за равен
2 0% за Гурник Ленчна
Общо гласували: 5
