Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
20:00
Стал Мелец
Миедж Легница
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.10 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.37 | 1.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мелец, а гостите от Легница. Разстоянието между двата града е 383.7 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 3 | Раков Ченстохова | 2.51 | 3.14 | 2.60 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 0 | Стал Мелец | 2.48 | 3.01 | 2.76 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.73 | 3.00 | 2.46 |
| 09.03.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 0 | Гурник Ленчна | 1.80 | 3.33 | 4.06 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 0 | ГКС Тихи | 2.07 | 3.14 | 3.40 |
| 21.11.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 3 | Стал Мелец | 2.44 | 2.99 | 2.83 |
| 17.11.2017 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.39 | 3.14 | 2.75 |
| 03.11.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 3 | Стомил Олщин | 1.69 | 3.52 | 4.52 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 0 | Стал Мелец | 2.32 | 3.17 | 2.84 |
| 21.10.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 0 | Хробри Глогов | 2.37 | 3.11 | 2.83 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Миедж Легница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 2 | Миедж Легница | 3.38 | 3.09 | 2.08 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 1 | Хробри Глогов | 1.83 | 3.35 | 4.09 |
| 16.03.2018 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 0 | Вигри Сувалки | 1.58 | 3.53 | 5.29 |
| 09.03.2018 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 2 | Миедж Легница | 2.85 | 3.00 | 2.39 |
| 02.03.2018 | Първа Лига | Миедж Легница | 3 - 1 | Одра Ополе | 1.55 | 3.64 | 5.51 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 0 | Миедж Легница | 2.74 | 2.98 | 2.52 |
| 19.11.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 1 | Раков Ченстохова | 1.83 | 3.36 | 3.93 |
| 12.11.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 2 | Пуща Неполомице | 1.58 | 3.54 | 5.48 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 0 - 0 | Миедж Легница | 2.75 | 3.07 | 2.45 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 2 - 3 | Миедж Легница | 3.95 | 3.25 | 1.86 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 0 - 0 | Стал Мелец | 1.79 | 3.34 | 4.13 |
| 17.05.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 2 | Стал Мелец | 1.80 | 3.38 | 4.04 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 0 | Миедж Легница | 2.99 | 3.13 | 2.27 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Стал Мелец имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Първа Лига класиране към 11.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 24 | +14 | 44 |
| 2 | Хойничанка Хойнице | 22 | +16 | 40 |
| 3 | ГКС Катовице | 23 | +8 | 40 |
| 4 | Стал Мелец | 23 | +6 | 38 |
| 5 | Вигри Сувалки | 24 | +2 | 38 |
| 6 | Хробри Глогов | 23 | +5 | 37 |
| 7 | Одра Ополе | 25 | +1 | 36 |
| 8 | Раков Ченстохова | 23 | +10 | 36 |
| 9 | Заглембие Сосновец | 24 | +4 | 34 |
| 10 | Подбескидзе | 24 | -1 | 33 |
| 11 | ГКС Тихи | 23 | -7 | 30 |
| 12 | Пуща Неполомице | 23 | -1 | 29 |
| 13 | Погон Шедълце | 24 | -8 | 28 |
| 14 | Битовия Битов | 23 | -5 | 25 |
| 15 | Олимпия Груджьондз | 23 | -9 | 23 |
| 16 | Гурник Ленчна | 23 | -14 | 20 |
| 17 | Стомил Олщин | 23 | -15 | 19 |
| 18 | Рух Хожов | 23 | -6 | 18 |
Хронология в първенството
| Стал Мелец | |
| Миедж Легница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стал Мелец | Стал Мелец | Миедж Легница | Миедж Легница | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 2 | Хойничанка Хойнице | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 3 | ГКС Катовице | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Стал Мелец | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 5 | Вигри Сувалки | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 6 | Хробри Глогов | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 7 | Одра Ополе | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 8 | Раков Ченстохова | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 10 | Подбескидзе | 2 - 3 | 0 - 2 | |||||
| 11 | ГКС Тихи | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | |||
| 12 | Пуща Неполомице | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | |||
| 13 | Погон Шедълце | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 14 | Битовия Битов | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 15 | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Гурник Ленчна | 1 - 0 | 3 - 4 | 1 - 0 | 0 - 0 | |||
| 17 | Стомил Олщин | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 18 | Рух Хожов | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Стал Мелец | Миедж Легница | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 38 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 20 | 23 |
Форма в шампионата
| Стал Мелец | Миедж Легница | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
5 7 |
12
8 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 4 |
7
2 3 |
Голове в шампионата
| Стал Мелец | Миедж Легница | |
|
Вкарани
Получени |
33
27 |
34
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
15 |
16
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.10 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.37 | 1.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
