Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
петък, 20 април, 2018
21:45
21:45
Стал Мелец
Одра Ополе
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
Прогнози на потребителите
1 100% за Стал Мелец
X 0% за равен
2 0% за Одра Ополе
Общо гласували: 2
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.20 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мелец, а гостите от Ополе. Разстоянието между двата града е 250.1 км. Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Първа Лига | ГКС Катовице | 0 - 2 | Стал Мелец | 1.97 | 3.18 | 3.53 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 1 | Миедж Легница | 3.09 | 3.01 | 2.25 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 3 | Раков Ченстохова | 2.51 | 3.14 | 2.60 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Пуща Неполомице | 0 - 0 | Стал Мелец | 2.48 | 3.01 | 2.76 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.73 | 3.00 | 2.46 |
| 09.03.2018 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 0 | Гурник Ленчна | 1.80 | 3.33 | 4.06 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 0 | ГКС Тихи | 2.07 | 3.14 | 3.40 |
| 21.11.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 3 | Стал Мелец | 2.44 | 2.99 | 2.83 |
| 17.11.2017 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.39 | 3.14 | 2.75 |
| 03.11.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 3 | Стомил Олщин | 1.69 | 3.52 | 4.52 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Одра Ополе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 0 | Вигри Сувалки | 2.43 | 3.03 | 2.75 |
| 08.04.2018 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 0 | Одра Ополе | 1.87 | 3.28 | 3.81 |
| 04.04.2018 | Първа Лига | Раков Ченстохова | 0 - 0 | Одра Ополе | 1.73 | 3.40 | 4.38 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 2 - 1 | Одра Ополе | 1.76 | 3.31 | 4.34 |
| 25.03.2018 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 2 | ГКС Катовице | 2.73 | 3.01 | 2.48 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Одра Ополе | 0 - 0 | Пуща Неполомице | 2.08 | 3.12 | 3.33 |
| 02.03.2018 | Първа Лига | Миедж Легница | 3 - 1 | Одра Ополе | 1.55 | 3.64 | 5.51 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 1 | Погон Шедълце | 1.81 | 3.37 | 4.01 |
| 19.11.2017 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 3 | Одра Ополе | 2.22 | 3.15 | 3.02 |
| 11.11.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 0 - 2 | Одра Ополе | 2.24 | 3.06 | 3.05 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2017 | Първа Лига | Одра Ополе | 1 - 0 | Стал Мелец | 2.18 | 3.17 | 3.06 |
Първа Лига класиране към 20.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 26 | +15 | 48 |
| 2 | Хробри Глогов | 25 | +9 | 43 |
| 3 | ГКС Катовице | 25 | +8 | 43 |
| 4 | Стал Мелец | 25 | +8 | 42 |
| 5 | Вигри Сувалки | 26 | +3 | 42 |
| 6 | Хойничанка Хойнице | 25 | +12 | 41 |
| 7 | Заглембие Сосновец | 26 | +8 | 40 |
| 8 | Одра Ополе | 26 | +1 | 37 |
| 9 | Раков Ченстохова | 25 | +6 | 36 |
| 10 | Подбескидзе | 26 | -1 | 35 |
| 11 | ГКС Тихи | 25 | -6 | 34 |
| 12 | Пуща Неполомице | 25 | 0 | 32 |
| 13 | Погон Шедълце | 26 | -10 | 29 |
| 14 | Битовия Битов | 25 | -6 | 28 |
| 15 | Олимпия Груджьондз | 25 | -10 | 24 |
| 16 | Гурник Ленчна | 25 | -15 | 21 |
| 17 | Рух Хожов | 25 | -6 | 20 |
| 18 | Стомил Олщин | 25 | -16 | 20 |
Хронология в първенството
| Стал Мелец | |
| Одра Ополе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стал Мелец | Стал Мелец | Одра Ополе | Одра Ополе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Хробри Глогов | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 3 | ГКС Катовице | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Стал Мелец | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 5 | Вигри Сувалки | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Хойничанка Хойнице | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 7 | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 8 | Одра Ополе | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 9 | Раков Ченстохова | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Подбескидзе | 2 - 3 | 2 - 2 | |||||
| 11 | ГКС Тихи | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | |||
| 12 | Пуща Неполомице | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Погон Шедълце | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 14 | Битовия Битов | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 16 | Гурник Ленчна | 1 - 0 | 3 - 4 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 17 | Рух Хожов | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 18 | Стомил Олщин | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Стал Мелец | Одра Ополе | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 42 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 11 |
| Точки | 21 | 12 |
Форма в шампионата
| Стал Мелец | Одра Ополе | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
6 7 |
10
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 4 |
3
3 7 |
Голове в шампионата
| Стал Мелец | Одра Ополе | |
|
Вкарани
Получени |
36
28 |
29
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
16 |
13
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.20 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Стал Мелец
X 0% за равен
2 0% за Одра Ополе
Общо гласували: 2
