Полша - Купа на Полша (2024 - 2025)
20:00
Стал Стальова Воля
Арка Гдиня
с резултат 3 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.68 | 3.68 | 1.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.18 | 1.22 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.59 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.91 | 1.78 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.35 | 2.95 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.88 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.09.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стальова Воля, а гостите от Гдиня. Разстоянието между двата града е 498.1 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Стал Стальова Воля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2024 | Първа Лига | ГКС Тихи | 0 - 0 | Стал Стальова Воля | 1.53 | 3.87 | 5.42 |
| 14.09.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 1 - 3 | Висла Плоцк | 4.52 | 3.91 | 1.60 |
| 01.09.2024 | Първа Лига | Термалика Неч. | 3 - 0 | Стал Стальова Воля | 1.18 | 6.01 | 10.76 |
| 24.08.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 1 - 3 | Погон Шедълце | 2.12 | 3.33 | 3.07 |
| 21.08.2024 | Първа Лига | Одра Ополе | 2 - 1 | Стал Стальова Воля | 1.88 | 3.27 | 3.87 |
| 16.08.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 1 - 1 | Хробри Глогов | 2.19 | 3.21 | 2.93 |
| 10.08.2024 | Първа Лига | Варта Познан | 1 - 0 | Стал Стальова Воля | 2.01 | 3.36 | 3.29 |
| 07.08.2024 | Купа на Полша | Стал Стальова Воля | 4 - 2 | Олимпия Елбльонг | 1.61 | 3.61 | 4.80 |
| 03.08.2024 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 0 - 2 | Котвица Кол. | 2.09 | 3.20 | 3.16 |
| 26.07.2024 | Първа Лига | Миедж Легница | 4 - 2 | Стал Стальова Воля | 1.65 | 3.68 | 4.48 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Арка Гдиня - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2024 | Първа Лига | Варта Познан | 0 - 1 | Арка Гдиня | 4.66 | 3.60 | 1.66 |
| 15.09.2024 | Първа Лига | Арка Гдиня | 5 - 0 | Котвица Кол. | 1.43 | 4.10 | 6.56 |
| 30.08.2024 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 2 | Арка Гдиня | 2.49 | 3.30 | 2.53 |
| 25.08.2024 | Първа Лига | Арка Гдиня | 1 - 2 | Гурник Ленчна | 1.56 | 3.86 | 4.97 |
| 22.08.2024 | Първа Лига | Арка Гдиня | 1 - 1 | Рух Хожов | 1.93 | 3.32 | 3.52 |
| 19.08.2024 | Първа Лига | Висла Краков | 2 - 2 | Арка Гдиня | 2.82 | 3.50 | 2.18 |
| 09.08.2024 | Първа Лига | Арка Гдиня | 1 - 1 | Знич Прушков | 1.55 | 3.79 | 5.31 |
| 03.08.2024 | Първа Лига | Полония Варшава | 0 - 3 | Арка Гдиня | 3.60 | 3.29 | 1.91 |
| 30.07.2024 | Приятелски срещи | Арка Гдиня | 1 - 0 | АЕЛ Лимасол | - | - | - |
| 29.07.2024 | Първа Лига | Арка Гдиня | 2 - 1 | ЛКС Лодз | 1.85 | 3.58 | 3.60 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2008 | Първа Лига | Арка Гдиня | 4 - 0 | Стал Стальова Воля | 1.35 | 4.08 | 7.64 |
| 08.09.2007 | Първа Лига | Стал Стальова Воля | 0 - 1 | Арка Гдиня | 6.34 | 3.69 | 1.44 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Стал Стальова Воля имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Стал Стальова Воля класиране
Арка Гдиня класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Термалика Нечеча | 10 | +19 | 26 |
| 2 | Висла Плоцк | 10 | +5 | 21 |
| 3 | Миедж Легница | 9 | +10 | 19 |
| 4 | Арка Гдиня | 10 | +9 | 18 |
| 5 | Стал Жешов | 10 | +8 | 18 |
| 6 | ЛКС Лодз | 10 | +6 | 17 |
| 7 | Гурник Ленчна | 9 | +4 | 17 |
| 8 | Полония Варшава | 10 | 0 | 13 |
| 9 | Рух Хожов | 10 | -2 | 13 |
| 10 | Котвица Колобжег | 10 | -6 | 13 |
| 11 | Знич Прушков | 9 | 0 | 12 |
| 12 | ГКС Тихи | 10 | -2 | 10 |
| 13 | Одра Ополе | 9 | -6 | 8 |
| 14 | Хробри Глогов | 9 | -9 | 8 |
| 15 | Варта Познан | 10 | -11 | 8 |
| 16 | Висла Краков | 7 | -2 | 6 |
| 17 | Погон Шедълце | 10 | -9 | 5 |
| 18 | Стал Стальова Воля | 10 | -14 | 2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.68 | 3.68 | 1.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.18 | 1.22 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.59 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.91 | 1.78 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.35 | 2.95 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.88 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.09.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра