Полша - Купа на Полша (2026 - 2027)
вторник, 1 септември, 2026
20:00
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.56 |
3.46 |
2.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.25 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.76 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.45 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.26 |
1.55 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.49 |
2.39 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.09.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Жешов, а гостите от Белско-Бяла.
Разстоянието между двата града е 212.8 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стал Жешов - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Уния Скерневице |
0 - 1 |
Стал Жешов |
1.87 |
3.67 |
3.36 |
| 24.08.2026 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
0 - 1 |
Рух Хожов |
3.67 |
3.66 |
1.79 |
| 14.08.2026 |
Първа Лига |
Погон Гроджиск |
1 - 1 |
Стал Жешов |
1.74 |
3.78 |
3.80 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Стал Мелец |
1 - 1 |
Стал Жешов |
1.56 |
4.12 |
4.49 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
4 - 0 |
Стал Жешов |
1.70 |
3.72 |
4.06 |
| 25.07.2026 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
1 - 5 |
Хробри Глогов |
2.66 |
3.49 |
2.26 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Стал Жешов |
2 - 2 |
Рух Лвов |
1.88 |
3.57 |
3.30 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Корона Келце |
0 - 0 |
Стал Жешов |
1.36 |
4.58 |
6.34 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
ГКС Катовице |
3 - 1 |
Стал Жешов |
1.37 |
4.53 |
6.11 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Стал Жешов |
4 - 2 |
Гурник Ленчна |
2.08 |
3.55 |
2.84 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Подбескидзе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Пуща Неполомице |
2 - 0 |
Подбескидзе |
2.44 |
3.22 |
2.60 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
1 - 1 |
Одра Ополе |
2.04 |
3.30 |
3.20 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
1 - 1 |
Подбескидзе |
2.47 |
3.32 |
2.53 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
2 - 2 |
Лехия Гданск |
1.33 |
4.71 |
7.22 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Стал Мелец |
3 - 3 |
Подбескидзе |
2.21 |
3.44 |
2.77 |
| 27.07.2026 |
Първа Лига |
Миедж Легница |
1 - 1 |
Подбескидзе |
1.93 |
3.57 |
3.25 |
| 12.07.2026 |
Приятелски срещи |
Висла Краков |
0 - 1 |
Подбескидзе |
1.65 |
3.97 |
4.44 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Подбескидзе |
2 - 1 |
Баник Острава Б |
2.74 |
3.68 |
2.13 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Заглембие Сосновец |
2 - 2 |
Подбескидзе |
3.57 |
3.74 |
1.76 |
| 31.01.2026 |
Приятелски срещи |
Подбескидзе |
2 - 3 |
Пуща Неполомице |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 4 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.04.2024 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
2 - 2 |
Подбескидзе |
2.25 |
3.33 |
2.82 |
| 07.10.2023 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
0 - 1 |
Стал Жешов |
1.86 |
3.55 |
3.65 |
| 02.04.2023 |
Първа Лига |
Подбескидзе |
2 - 2 |
Стал Жешов |
1.93 |
3.23 |
3.67 |
| 27.08.2022 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
5 - 0 |
Подбескидзе |
2.59 |
3.23 |
2.48 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Стал Жешов имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Миедж Легница |
6 |
4 |
1 |
1 |
10 |
3 |
+7 |
13 |
| 2 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
6 |
3 |
3 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 3 |
ЛКС Лодз |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
11 |
| 4 |
Хробри Глогов |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
5 |
+5 |
10 |
| 5 |
Арка Гдиня |
6 |
3 |
1 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
10 |
| 6 |
Полония Варшава |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
10 |
| 7 |
Варта Познан |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
9 |
| 8 |
Погон Шедълце |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
8 |
| 9 |
Одра Ополе |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
6 |
0 |
8 |
| 10 |
Стал Мелец |
6 |
2 |
2 |
2 |
11 |
13 |
-2 |
8 |
| 11 |
Термалика Нечеча |
6 |
2 |
1 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
7 |
| 12 |
Лехия Гданск |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
7 |
| 13 |
Рух Хожов |
6 |
2 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
7 |
| 14 |
Пуща Неполомице |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 15 |
Полония Битом |
6 |
1 |
3 |
2 |
12 |
15 |
-3 |
6 |
| 16 |
Уния Скерневице |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
9 |
-4 |
6 |
| 17 |
Подбескидзе |
6 |
0 |
5 |
1 |
8 |
10 |
-2 |
5 |
| 18 |
Стал Жешов |
6 |
1 |
2 |
3 |
4 |
12 |
-8 |
5 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.56 |
3.46 |
2.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.25 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.76 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.45 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.26 |
1.55 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.49 |
2.39 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.09.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите