Полша - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
16:30
Стал Жешов
Полония Варшава
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.20 |
3.40 |
1.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
1.29 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Жешов, а гостите от Варшава.
Разстоянието между двата града е 253.0 км.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стал Жешов - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.09.2026 |
Купа на Полша |
Стал Жешов |
3 - 0 |
Подбескидзе |
2.56 |
3.46 |
2.34 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Уния Скерневице |
0 - 1 |
Стал Жешов |
1.87 |
3.67 |
3.36 |
| 24.08.2026 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
0 - 1 |
Рух Хожов |
3.67 |
3.66 |
1.79 |
| 14.08.2026 |
Първа Лига |
Погон Гроджиск |
1 - 1 |
Стал Жешов |
1.74 |
3.78 |
3.80 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Стал Мелец |
1 - 1 |
Стал Жешов |
1.56 |
4.12 |
4.49 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
4 - 0 |
Стал Жешов |
1.70 |
3.72 |
4.06 |
| 25.07.2026 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
1 - 5 |
Хробри Глогов |
2.66 |
3.49 |
2.26 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Стал Жешов |
2 - 2 |
Рух Лвов |
1.88 |
3.57 |
3.30 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Корона Келце |
0 - 0 |
Стал Жешов |
1.36 |
4.58 |
6.34 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
ГКС Катовице |
3 - 1 |
Стал Жешов |
1.37 |
4.53 |
6.11 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Полония Варшава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Купа на Полша |
Гурник Полковице |
0 - 1 |
Полония Варшава |
4.62 |
4.07 |
1.54 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
2 - 4 |
Лехия Гданск |
1.57 |
4.09 |
4.55 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
1 - 3 |
Полония Варшава |
2.43 |
3.38 |
2.52 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Погон Шедълце |
1 - 0 |
Полония Варшава |
4.16 |
3.64 |
1.70 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
1 - 1 |
Рух Хожов |
2.14 |
3.38 |
2.91 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
3 - 1 |
Уния Скерневице |
1.73 |
3.56 |
4.08 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Пуща Неполомице |
0 - 1 |
Полония Варшава |
2.39 |
3.18 |
2.67 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Полония Варшава |
0 - 2 |
Злин |
2.61 |
3.60 |
2.21 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Висла Плоцк |
3 - 0 |
Полония Варшава |
1.80 |
3.69 |
3.51 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Знич Прушков |
3 - 2 |
Полония Варшава |
3.00 |
3.70 |
1.90 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.04.2026 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
0 - 2 |
Полония Варшава |
2.68 |
3.66 |
2.18 |
| 03.10.2025 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
2 - 3 |
Стал Жешов |
1.62 |
3.99 |
4.27 |
| 10.05.2025 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
1 - 2 |
Полония Варшава |
3.04 |
3.51 |
2.04 |
| 04.11.2024 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
1 - 0 |
Стал Жешов |
2.50 |
3.48 |
2.45 |
| 26.05.2024 |
Първа Лига |
Стал Жешов |
1 - 2 |
Полония Варшава |
3.62 |
3.87 |
1.75 |
| 01.12.2023 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
2 - 2 |
Стал Жешов |
2.41 |
3.38 |
2.59 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Стал Жешов имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Миедж Легница |
6 |
4 |
1 |
1 |
10 |
3 |
+7 |
13 |
| 2 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
6 |
3 |
3 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 3 |
ЛКС Лодз |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
11 |
| 4 |
Хробри Глогов |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
5 |
+5 |
10 |
| 5 |
Арка Гдиня |
6 |
3 |
1 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
10 |
| 6 |
Полония Варшава |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
10 |
| 7 |
Варта Познан |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
9 |
| 8 |
Погон Шедълце |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
8 |
| 9 |
Одра Ополе |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
6 |
0 |
8 |
| 10 |
Стал Мелец |
6 |
2 |
2 |
2 |
11 |
13 |
-2 |
8 |
| 11 |
Термалика Нечеча |
6 |
2 |
1 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
7 |
| 12 |
Лехия Гданск |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
7 |
| 13 |
Рух Хожов |
6 |
2 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
7 |
| 14 |
Пуща Неполомице |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 15 |
Полония Битом |
6 |
1 |
3 |
2 |
12 |
15 |
-3 |
6 |
| 16 |
Уния Скерневице |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
9 |
-4 |
6 |
| 17 |
Подбескидзе |
6 |
0 |
5 |
1 |
8 |
10 |
-2 |
5 |
| 18 |
Стал Жешов |
6 |
1 |
2 |
3 |
4 |
12 |
-8 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Стал Жешов |
|
| Полония Варшава |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Стал Жешов |
Стал Жешов |
|
Полония Варшава |
Полония Варшава |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Миедж Легница |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
ЛКС Лодз |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Хробри Глогов |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
|
|
|
| 5 |
Арка Гдиня |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Полония Варшава |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Варта Познан |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Погон Шедълце |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Одра Ополе |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Стал Мелец |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Термалика Нечеча |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 12 |
Лехия Гданск |
|
|
|
|
2 - 4 |
|
|
| 13 |
Рух Хожов |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 14 |
Пуща Неполомице |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Полония Битом |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Уния Скерневице |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 17 |
Подбескидзе |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Стал Жешов |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Стал Жешов |
Полония Варшава |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
10 |
| Получени Голове |
12 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
1.67 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
67% |
83% |
| Мачове Получил |
83% |
83% |
| Гол/Гол |
50% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
33% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
4 |
| Получени Голове |
6 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.33 |
| Средно Получени |
3.00 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
50% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
50% |
33% |
| Над 1.5 |
50% |
33% |
| Над 2.5 |
50% |
33% |
| Над 3.5 |
50% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.20 |
3.40 |
1.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
1.29 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака