Полша - Първа Лига (2017 - 2018)
20:00
Стомил Олщин
Рух Хожов
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.04.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Олщин, а гостите от Хожов. Разстоянието между двата града е 400.0 км. Мачът ще се играе на стадион ОСиР Олщин, който има капацитет от 16 800 места, от които седящи 3 500. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион ОСиР Олщин. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стомил Олщин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Първа Лига | Стомил Олщин | 2 - 0 | Пуща Неполомице | 2.75 | 3.01 | 2.47 |
| 14.04.2018 | Първа Лига | Миедж Легница | 1 - 0 | Стомил Олщин | 1.35 | 4.27 | 7.62 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 1 | Олимпия Груджьондз | 2.46 | 2.96 | 2.79 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Стомил Олщин | 0 - 2 | Погон Шедълце | 2.37 | 3.09 | 2.80 |
| 04.04.2018 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 2 | Вигри Сувалки | 3.15 | 3.07 | 2.19 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 1 - 1 | Стомил Олщин | 2.01 | 3.11 | 3.52 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | ГКС Тихи | 1 - 0 | Стомил Олщин | 1.76 | 3.33 | 4.23 |
| 03.03.2018 | Първа Лига | Подбескидзе | 1 - 0 | Стомил Олщин | 1.79 | 3.27 | 4.20 |
| 24.11.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 0 - 1 | Хойничанка Хойнице | 3.88 | 3.31 | 1.86 |
| 17.11.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 0 - 1 | Битовия Битов | 2.44 | 3.13 | 2.70 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Рух Хожов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 0 - 6 | Погон Шедълце | 2.29 | 3.06 | 2.96 |
| 15.04.2018 | Първа Лига | Гурник Ленчна | 0 - 0 | Рух Хожов | 2.35 | 3.01 | 2.92 |
| 11.04.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 1 | Хойничанка Хойнице | 3.32 | 3.10 | 2.09 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 0 - 0 | Олимпия Груджьондз | 2.30 | 3.02 | 2.98 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | ГКС Тихи | 2 - 0 | Рух Хожов | 2.01 | 3.20 | 3.40 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 0 - 2 | Подбескидзе | 2.36 | 3.05 | 2.85 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Рух Хожов | 2 - 0 | Битовия Битов | 2.52 | 3.09 | 2.63 |
| 26.11.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 0 | Рух Хожов | 1.90 | 3.27 | 3.73 |
| 22.11.2017 | Първа Лига | Рух Хожов | 2 - 2 | Вигри Сувалки | 2.46 | 3.09 | 2.72 |
| 17.11.2017 | Първа Лига | Рух Хожов | 1 - 2 | Стал Мелец | 2.39 | 3.14 | 2.75 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2017 | Първа Лига | Рух Хожов | 3 - 1 | Стомил Олщин | 2.56 | 3.11 | 2.58 |
| 11.08.2016 | Купа на Полша | Стомил Олщин | 0 - 0 | Рух Хожов | 2.58 | 3.12 | 2.62 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Стомил Олщин имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 24.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Миедж Легница | 27 | +15 | 49 |
| 2 | ГКС Катовице | 26 | +10 | 46 |
| 3 | Вигри Сувалки | 27 | +4 | 45 |
| 4 | Хойничанка Хойнице | 26 | +13 | 44 |
| 5 | Стал Мелец | 26 | +8 | 43 |
| 6 | Хробри Глогов | 26 | +7 | 43 |
| 7 | Заглембие Сосновец | 27 | +7 | 40 |
| 8 | Одра Ополе | 27 | +1 | 38 |
| 9 | ГКС Тихи | 26 | -4 | 37 |
| 10 | Раков Ченстохова | 26 | +5 | 36 |
| 11 | Подбескидзе | 27 | -1 | 36 |
| 12 | Пуща Неполомице | 26 | -2 | 32 |
| 13 | Погон Шедълце | 27 | -4 | 32 |
| 14 | Битовия Битов | 26 | -5 | 31 |
| 15 | Олимпия Груджьондз | 26 | -11 | 24 |
| 16 | Стомил Олщин | 26 | -14 | 23 |
| 17 | Гурник Ленчна | 26 | -17 | 21 |
| 18 | Рух Хожов | 26 | -12 | 20 |
Хронология в първенството
| Стомил Олщин | |
| Рух Хожов | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стомил Олщин | Стомил Олщин | Рух Хожов | Рух Хожов | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Миедж Легница | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | |||
| 2 | ГКС Катовице | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 3 | Вигри Сувалки | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 4 | Хойничанка Хойнице | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
| 5 | Стал Мелец | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 6 | Хробри Глогов | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 7 | Заглембие Сосновец | 5 - 1 | 3 - 0* | 3 - 0* | ||||
| 8 | Одра Ополе | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | ||||
| 9 | ГКС Тихи | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Раков Ченстохова | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 0 | ||||
| 11 | Подбескидзе | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Пуща Неполомице | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 13 | Погон Шедълце | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 6 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 14 | Битовия Битов | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Олимпия Груджьондз | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Стомил Олщин | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 17 | Гурник Ленчна | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Рух Хожов | 3 - 1 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Стомил Олщин | Рух Хожов | |
| Позиция | 16 | 18 |
| Точки | 23 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 17 |
| Точки | 19 | 7 |
Форма в шампионата
| Стомил Олщин | Рух Хожов | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 16 |
7
5 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 6 |
2
1 9 |
Голове в шампионата
| Стомил Олщин | Рух Хожов | |
|
Вкарани
Получени |
27
41 |
27
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
14 |
10
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.04.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
