Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
13:00
Стомил Олщин
Стал Мелец
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.40 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.33 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Олщин, а гостите от Мелец. Разстоянието между двата града е 393.9 км. Мачът ще се играе на стадион ОСиР Олщин, който има капацитет от 16 800 места, от които седящи 3 500. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион ОСиР Олщин. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стомил Олщин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.82 | 3.31 | 4.09 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 3 - 2 | Висла Пулави | 1.87 | 3.25 | 3.92 |
| 24.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.91 | 3.31 | 3.72 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 5 - 1 | Знич Прушков | 1.81 | 3.32 | 4.16 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.72 | 3.35 | 4.68 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | Стомил Олщин | 1.72 | 3.42 | 4.52 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.87 | 3.05 | 2.40 |
| 18.11.2016 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 0 | Стомил Олщин | 2.05 | 3.15 | 3.45 |
| 12.11.2016 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 2 - 1 | Стомил Олщин | 2.11 | 3.18 | 3.25 |
| 09.11.2016 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 0 | Ключборк | 1.47 | 3.79 | 6.61 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 0 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.80 | 3.01 | 2.46 |
| 31.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 1 | Стал Мелец | 2.30 | 3.14 | 2.91 |
| 25.03.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 1 | Вигри Сувалки | 2.57 | 3.07 | 2.64 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 2 - 2 | Стал Мелец | 1.91 | 3.22 | 3.89 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 0 | Олимпия Груджьондз | 2.73 | 3.10 | 2.45 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Ключборк | 0 - 1 | Стал Мелец | 2.55 | 3.15 | 2.59 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 2 | Гурник Забже | 3.23 | 3.11 | 2.16 |
| 23.11.2016 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 0 | Стал Мелец | 2.03 | 3.15 | 3.52 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 2 | ГКС Тихи | 2.14 | 3.15 | 3.21 |
| 30.10.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 0 | Заглембие Сосновец | 4.09 | 3.40 | 1.80 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 0 - 0 | Стомил Олщин | 2.73 | 3.15 | 2.44 |
Първа Лига класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хойничанка Хойнице | 25 | +12 | 44 |
| 2 | Заглембие Сосновец | 25 | +6 | 43 |
| 3 | ГКС Катовице | 26 | +12 | 43 |
| 4 | Миедж Легница | 26 | +15 | 41 |
| 5 | Вигри Сувалки | 25 | +6 | 41 |
| 6 | Олимпия Груджьондз | 25 | +7 | 39 |
| 7 | Сандеця Нови Сонч | 24 | +15 | 39 |
| 8 | Гурник Забже | 25 | +6 | 36 |
| 9 | Подбескидзе | 25 | +2 | 36 |
| 10 | Погон Шедълце | 25 | -8 | 36 |
| 11 | Стал Мелец | 24 | -7 | 33 |
| 12 | Стомил Олщин | 25 | +10 | 32 |
| 13 | Хробри Глогов | 25 | -1 | 30 |
| 14 | ГКС Тихи | 25 | -10 | 26 |
| 15 | Висла Пулави | 25 | -13 | 26 |
| 16 | Битовия Битов | 25 | -8 | 25 |
| 17 | Знич Прушков | 25 | -18 | 23 |
| 18 | Ключборк | 25 | -26 | 16 |
Хронология в първенството
| Стомил Олщин | |
| Стал Мелец | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стомил Олщин | Стомил Олщин | Стал Мелец | Стал Мелец | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | 5 - 4 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Заглембие Сосновец | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | |||
| 3 | ГКС Катовице | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Миедж Легница | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | |||
| 5 | Вигри Сувалки | 2 - 1 | 2 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | |||
| 6 | Олимпия Груджьондз | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 7 | Сандеця Нови Сонч | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 8 | Гурник Забже | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 9 | Подбескидзе | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 10 | Погон Шедълце | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 11 | Стал Мелец | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Стомил Олщин | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 13 | Хробри Глогов | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | ГКС Тихи | 4 - 0 | 4 - 0 | 3 - 2 | ||||
| 15 | Висла Пулави | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | |||
| 16 | Битовия Битов | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 17 | Знич Прушков | 5 - 1 | 0 - 3 | 5 - 1 | 3 - 1 | |||
| 18 | Ключборк | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Стомил Олщин | Стал Мелец | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 32 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 13 |
| Точки | 25 | 11 |
Форма в шампионата
| Стомил Олщин | Стал Мелец | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
11 6 |
9
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 1 |
3
2 5 |
Голове в шампионата
| Стомил Олщин | Стал Мелец | |
|
Вкарани
Получени |
38
28 |
24
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
7 |
7
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.40 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.33 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
