Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
19:00
Стомил Олщин
Висла Пулави
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.30 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.34 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Олщин, а гостите от Пулави. Разстоянието между двата града е 281.0 км. Мачът ще се играе на стадион ОСиР Олщин, който има капацитет от 16 800 места, от които седящи 3 500. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион ОСиР Олщин. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Стомил Олщин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.91 | 3.31 | 3.72 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 5 - 1 | Знич Прушков | 1.81 | 3.32 | 4.16 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.72 | 3.35 | 4.68 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | Стомил Олщин | 1.72 | 3.42 | 4.52 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.87 | 3.05 | 2.40 |
| 18.11.2016 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 0 | Стомил Олщин | 2.05 | 3.15 | 3.45 |
| 12.11.2016 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 2 - 1 | Стомил Олщин | 2.11 | 3.18 | 3.25 |
| 09.11.2016 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 0 | Ключборк | 1.47 | 3.79 | 6.61 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Стомил Олщин | 3 - 1 | Битовия Битов | 2.43 | 3.11 | 2.76 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 0 - 0 | Стомил Олщин | 2.01 | 3.19 | 3.53 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Висла Пулави - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 0 | Хойничанка Хойнице | 3.55 | 3.29 | 1.97 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 2 | Висла Пулави | 1.75 | 3.49 | 4.22 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 1 | Вигри Сувалки | 3.12 | 3.10 | 2.22 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 1 | Висла Пулави | 1.80 | 3.40 | 4.07 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 1 | Олимпия Груджьондз | 2.85 | 3.15 | 2.35 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Ключборк | 2 - 2 | Висла Пулави | 2.37 | 3.03 | 2.90 |
| 13.11.2016 | Първа Лига | Гурник Забже | 4 - 0 | Висла Пулави | 1.44 | 4.08 | 6.44 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 2.87 | 3.14 | 2.34 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Погон Шедълце | 2 - 1 | Висла Пулави | 1.87 | 3.24 | 3.97 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Висла Пулави | 2 - 1 | ГКС Тихи | 2.53 | 3.02 | 2.71 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2016 | Първа Лига | Висла Пулави | 1 - 1 | Стомил Олщин | 2.45 | 3.07 | 2.76 |
Първа Лига класиране към 01.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хойничанка Хойнице | 23 | +11 | 40 |
| 2 | Вигри Сувалки | 24 | +5 | 38 |
| 3 | Заглембие Сосновец | 22 | +4 | 37 |
| 4 | ГКС Катовице | 23 | +8 | 37 |
| 5 | Олимпия Груджьондз | 23 | +5 | 36 |
| 6 | Сандеця Нови Сонч | 22 | +14 | 36 |
| 7 | Миедж Легница | 22 | +14 | 36 |
| 8 | Гурник Забже | 22 | +7 | 33 |
| 9 | Подбескидзе | 24 | 0 | 33 |
| 10 | Стал Мелец | 23 | -6 | 33 |
| 11 | Погон Шедълце | 22 | -6 | 33 |
| 12 | Стомил Олщин | 23 | +9 | 28 |
| 13 | Висла Пулави | 23 | -9 | 26 |
| 14 | Битовия Битов | 23 | -4 | 25 |
| 15 | Хробри Глогов | 23 | -4 | 24 |
| 16 | ГКС Тихи | 23 | -9 | 23 |
| 17 | Знич Прушков | 22 | -16 | 20 |
| 18 | Ключборк | 23 | -23 | 13 |
Хронология в първенството
| Стомил Олщин | |
| Висла Пулави | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Стомил Олщин | Стомил Олщин | Висла Пулави | Висла Пулави | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | 5 - 4 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 2 | Вигри Сувалки | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 3 | Заглембие Сосновец | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | |||
| 4 | ГКС Катовице | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | Олимпия Груджьондз | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 6 | Сандеця Нови Сонч | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 7 | Миедж Легница | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 5 | ||||
| 8 | Гурник Забже | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 9 | Подбескидзе | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 10 | Стал Мелец | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 11 | Погон Шедълце | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 12 | Стомил Олщин | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 13 | Висла Пулави | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Битовия Битов | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 15 | Хробри Глогов | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | ГКС Тихи | 4 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 17 | Знич Прушков | 5 - 1 | 0 - 3 | 5 - 1 | 1 - 2 | |||
| 18 | Ключборк | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Стомил Олщин | Висла Пулави | |
| Позиция | 12 | 13 |
| Точки | 28 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 6 |
| Точки | 22 | 15 |
Форма в шампионата
| Стомил Олщин | Висла Пулави | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
10 6 |
6
8 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 1 |
4
3 4 |
Голове в шампионата
| Стомил Олщин | Висла Пулави | |
|
Вкарани
Получени |
33
24 |
25
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
5 |
14
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.30 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.34 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
