Полша - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
16:30
Термалика Нечеча
Хробри Глогов
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
3.40 |
3.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.29 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нечеча, а гостите от Глогов.
Разстоянието между двата града е 374.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нечеча КС,
който има капацитет от
2 093 места.
Размерите на терена са 103 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Нечеча КС.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Термалика Нечеча - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Първа Лига |
Миедж Легница |
1 - 1 |
Термалика Неч. |
2.17 |
3.55 |
2.74 |
| 27.10.2026 |
Купа на Полша |
Олимпия Груджьондз |
0 - 1 |
Термалика Неч. |
- |
- |
- |
| 24.10.2026 |
Първа Лига |
Арка Гдиня |
3 - 1 |
Термалика Неч. |
2.13 |
3.48 |
2.84 |
| 19.10.2026 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
2 - 0 |
Пуща Неполомице |
1.77 |
3.62 |
3.81 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Уния Скерневице |
2 - 2 |
Термалика Неч. |
2.42 |
3.50 |
2.46 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
1 - 0 |
Одра Ополе |
1.92 |
3.38 |
3.44 |
| 14.09.2026 |
Първа Лига |
Стал Мелец |
1 - 2 |
Термалика Неч. |
2.37 |
3.47 |
2.53 |
| 04.09.2026 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
2 - 1 |
Лехия Гданск |
1.99 |
3.56 |
3.11 |
| 01.09.2026 |
Купа на Полша |
Вигри Сувалки |
1 - 5 |
Термалика Неч. |
3.66 |
3.52 |
1.80 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Погон Гроджиск |
2 - 2 |
Термалика Неч. |
2.54 |
3.50 |
2.35 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи
в последните 3 домакинства.
Хробри Глогов - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
0 - 0 |
Арка Гдиня |
2.60 |
3.11 |
2.49 |
| 29.10.2026 |
Купа на Полша |
Хробри Глогов |
2 - 0 |
Полония Битом |
2.45 |
3.43 |
2.45 |
| 24.10.2026 |
Първа Лига |
Стал Мелец |
0 - 0 |
Хробри Глогов |
2.27 |
3.34 |
2.74 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Полония Битом |
3 - 2 |
Хробри Глогов |
1.89 |
3.38 |
3.56 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
0 - 4 |
Погон Гроджиск |
2.13 |
3.36 |
2.94 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Полония Варшава |
2 - 0 |
Хробри Глогов |
1.86 |
3.47 |
3.57 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
0 - 0 |
Погон Шедълце |
1.85 |
3.33 |
3.75 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Миедж Легница |
1 - 1 |
Хробри Глогов |
1.81 |
3.55 |
3.69 |
| 02.09.2026 |
Купа на Полша |
Миедж Легница |
0 - 1 |
Хробри Глогов |
1.69 |
3.54 |
4.30 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
2 - 0 |
Рух Хожов |
2.94 |
3.25 |
2.18 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.12.2024 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
3 - 2 |
Хробри Глогов |
1.30 |
4.86 |
8.14 |
| 27.07.2024 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
0 - 4 |
Термалика Неч. |
2.95 |
3.34 |
2.14 |
| 18.02.2024 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
1 - 1 |
Хробри Глогов |
1.55 |
3.92 |
5.21 |
| 05.08.2023 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
0 - 5 |
Термалика Неч. |
3.23 |
3.43 |
2.01 |
| 04.03.2023 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
0 - 2 |
Термалика Неч. |
3.25 |
3.30 |
2.07 |
| 11.08.2022 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
3 - 1 |
Хробри Глогов |
1.62 |
3.70 |
4.76 |
| 19.05.2021 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
0 - 0 |
Хробри Глогов |
1.57 |
3.78 |
5.09 |
| 04.11.2020 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
0 - 2 |
Термалика Неч. |
3.49 |
3.26 |
2.01 |
| 23.11.2019 |
Първа Лига |
Термалика Неч. |
4 - 0 |
Хробри Глогов |
1.90 |
3.34 |
3.77 |
| 02.08.2019 |
Първа Лига |
Хробри Глогов |
0 - 1 |
Термалика Неч. |
3.34 |
3.30 |
2.03 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Термалика Нечеча имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Полония Варшава |
13 |
6 |
4 |
3 |
20 |
15 |
+5 |
22 |
| 2 |
Рух Хожов |
13 |
6 |
4 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
22 |
| 3 |
Лехия Гданск |
13 |
7 |
1 |
5 |
25 |
21 |
+4 |
22 |
| 4 |
ЛКС Лодз |
13 |
6 |
4 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
22 |
| 5 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
13 |
6 |
3 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
21 |
| 6 |
Полония Битом |
13 |
5 |
6 |
2 |
23 |
20 |
+3 |
21 |
| 7 |
Термалика Нечеча |
13 |
6 |
3 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
21 |
| 8 |
Миедж Легница |
13 |
5 |
4 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
19 |
| 9 |
Варта Познан |
13 |
6 |
1 |
6 |
20 |
17 |
+3 |
19 |
| 10 |
Стал Жешов |
13 |
5 |
3 |
5 |
18 |
24 |
-6 |
18 |
| 11 |
Погон Шедълце |
13 |
4 |
4 |
5 |
15 |
16 |
-1 |
16 |
| 12 |
Стал Мелец |
13 |
4 |
4 |
5 |
17 |
27 |
-10 |
16 |
| 13 |
Арка Гдиня |
13 |
4 |
3 |
6 |
16 |
16 |
0 |
15 |
| 14 |
Подбескидзе |
13 |
2 |
9 |
2 |
16 |
17 |
-1 |
15 |
| 15 |
Хробри Глогов |
13 |
3 |
5 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
14 |
| 16 |
Пуща Неполомице |
13 |
4 |
1 |
8 |
15 |
19 |
-4 |
13 |
| 17 |
Одра Ополе |
13 |
3 |
3 |
7 |
8 |
16 |
-8 |
12 |
| 18 |
Уния Скерневице |
13 |
3 |
2 |
8 |
15 |
23 |
-8 |
11 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Термалика Нечеча |
|
| Хробри Глогов |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Термалика Нечеча |
Термалика Нечеча |
|
Хробри Глогов |
Хробри Глогов |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Полония Варшава |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Рух Хожов |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
| 3 |
Лехия Гданск |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 4 |
ЛКС Лодз |
|
2 - 1 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 5 |
Погон Гроджиск Мазовецки |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 4 |
|
|
| 6 |
Полония Битом |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 7 |
Термалика Нечеча |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Миедж Легница |
|
1 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Варта Познан |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 10 |
Стал Жешов |
|
|
|
|
|
1 - 5 |
1 - 5 |
| 11 |
Погон Шедълце |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 12 |
Стал Мелец |
|
1 - 2 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 13 |
Арка Гдиня |
|
3 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 14 |
Подбескидзе |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 15 |
Хробри Глогов |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 16 |
Пуща Неполомице |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 17 |
Одра Ополе |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
0 - 1 |
|
|
| 18 |
Уния Скерневице |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Термалика Нечеча |
Хробри Глогов |
| Победи |
6 |
3 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
4 |
5 |
| Вкарани Голове |
20 |
13 |
| Получени Голове |
18 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.54 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.38 |
1.15 |
| Мачове Вкарал |
100% |
46% |
| Мачове Получил |
77% |
69% |
| Гол/Гол |
77% |
38% |
| Над 1.5 |
92% |
62% |
| Над 2.5 |
69% |
31% |
| Над 3.5 |
31% |
23% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
9 |
10 |
| Получени Голове |
6 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
50% |
83% |
| Гол/Гол |
50% |
67% |
| Над 1.5 |
83% |
83% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
17% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
3.40 |
3.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.29 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака