Полша - Екстракласа (2017 - 2018)
16:30
Термалика Нечеча
Краковия Краков
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.29 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.34 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нечеча, а гостите от Краков. Разстоянието между двата града е 65.9 км. Мачът ще се играе на стадион Нечеча КС, който има капацитет от 2 093 места. Размерите на терена са 103 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Нечеча КС. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Термалика Нечеча - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 2 - 4 | Погон Шчечин | 3.08 | 3.13 | 2.29 |
| 12.03.2018 | Екстракласа | Арка Гдиня | 4 - 0 | Термалика Неч. | 1.99 | 3.18 | 3.85 |
| 02.03.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 1 - 2 | Висла Плоцк | 2.52 | 3.20 | 2.68 |
| 27.02.2018 | Екстракласа | Лехия Гданск | 2 - 2 | Термалика Неч. | 1.73 | 3.55 | 4.54 |
| 24.02.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 1 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 1.92 | 3.25 | 3.93 |
| 19.02.2018 | Екстракласа | Гурник Забже | 3 - 0 | Термалика Неч. | 1.70 | 3.73 | 4.48 |
| 11.02.2018 | Екстракласа | Термалика Неч. | 0 - 3 | Корона Келце | 2.62 | 3.27 | 2.57 |
| 17.12.2017 | Екстракласа | Лех Познан | 3 - 1 | Термалика Неч. | 1.43 | 4.09 | 7.13 |
| 12.12.2017 | Екстракласа | Термалика Неч. | 2 - 1 | Шльонск Вроцлав | 2.33 | 3.23 | 2.96 |
| 09.12.2017 | Екстракласа | Легия Варшава | 3 - 0 | Термалика Неч. | 1.46 | 4.38 | 6.18 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Краковия Краков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Екстракласа | Краковия Краков | 2 - 1 | Сандеця Нови Сонч | 1.54 | 3.75 | 6.08 |
| 10.03.2018 | Екстракласа | Погон Шчечин | 0 - 3 | Краковия Краков | 1.69 | 3.45 | 5.04 |
| 04.03.2018 | Екстракласа | Краковия Краков | 2 - 1 | Арка Гдиня | 2.22 | 3.09 | 3.25 |
| 27.02.2018 | Екстракласа | Висла Плоцк | 0 - 1 | Краковия Краков | 1.87 | 3.25 | 4.25 |
| 24.02.2018 | Екстракласа | Краковия Краков | 0 - 0 | Легия Варшава | 3.98 | 3.38 | 1.88 |
| 17.02.2018 | Екстракласа | Ягиелония Бялисток | 1 - 0 | Краковия Краков | 1.69 | 3.64 | 4.78 |
| 10.02.2018 | Екстракласа | Краковия Краков | 2 - 1 | Шльонск Вроцлав | 2.20 | 3.18 | 3.24 |
| 18.12.2017 | Екстракласа | Гурник Забже | 0 - 4 | Краковия Краков | 1.67 | 3.76 | 4.70 |
| 13.12.2017 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 4 | Висла Краков | 2.49 | 3.21 | 2.76 |
| 10.12.2017 | Екстракласа | Лех Познан | 1 - 0 | Краковия Краков | 1.49 | 3.89 | 6.61 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2017 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 1 | Термалика Неч. | 2.16 | 3.22 | 3.29 |
| 25.11.2016 | Екстракласа | Краковия Краков | 1 - 3 | Термалика Неч. | 1.88 | 3.32 | 4.09 |
| 24.07.2016 | Екстракласа | Термалика Неч. | 3 - 2 | Краковия Краков | 2.89 | 3.26 | 2.34 |
| 20.02.2016 | Екстракласа | Термалика Неч. | 1 - 1 | Краковия Краков | 2.85 | 3.19 | 2.43 |
| 12.09.2015 | Екстракласа | Краковия Краков | 2 - 3 | Термалика Неч. | 1.68 | 3.59 | 4.98 |
| 12.05.2013 | Първа Лига | Краковия Краков | 2 - 1 | Термалика Неч. | 2.03 | 3.14 | 3.49 |
| 24.10.2012 | Първа Лига | Термалика Неч. | 2 - 0 | Краковия Краков | 2.63 | 3.03 | 2.55 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Термалика Нечеча имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Екстракласа класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ягиелония Бялисток | 28 | +12 | 54 |
| 2 | Легия Варшава | 28 | +10 | 51 |
| 3 | Лех Познан | 28 | +22 | 49 |
| 4 | Гурник Забже | 28 | +12 | 46 |
| 5 | Висла Краков | 28 | +7 | 43 |
| 6 | Висла Плоцк | 28 | +4 | 43 |
| 7 | Корона Келце | 28 | +6 | 41 |
| 8 | Заглембие Любин | 28 | +5 | 39 |
| 9 | Краковия Краков | 28 | +2 | 38 |
| 10 | Арка Гдиня | 28 | +7 | 37 |
| 11 | Шльонск Вроцлав | 28 | -12 | 30 |
| 12 | Пяст Гливице | 28 | -9 | 29 |
| 13 | Погон Шчечин | 28 | -12 | 28 |
| 14 | Лехия Гданск | 28 | -13 | 27 |
| 15 | Термалика Нечеча | 28 | -22 | 25 |
| 16 | Сандеця Нови Сонч | 28 | -19 | 23 |
Хронология в първенството
| Термалика Нечеча | |
| Краковия Краков | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Термалика Нечеча | Термалика Нечеча | Краковия Краков | Краковия Краков | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ягиелония Бялисток | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Легия Варшава | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Лех Познан | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Гурник Забже | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 3 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 5 | Висла Краков | 3 - 3 | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Висла Плоцк | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Корона Келце | 0 - 3 | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 8 | Заглембие Любин | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 9 | Краковия Краков | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 10 | Арка Гдиня | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Шльонск Вроцлав | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Пяст Гливице | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 13 | Погон Шчечин | 2 - 4 | 2 - 3 | 2 - 4 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 14 | Лехия Гданск | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Термалика Нечеча | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 16 | Сандеця Нови Сонч | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Термалика Нечеча | Краковия Краков | |
| Позиция | 15 | 9 |
| Точки | 25 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 6 |
| Точки | 18 | 17 |
Форма в шампионата
| Термалика Нечеча | Краковия Краков | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 15 |
10
8 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 6 |
5
2 7 |
Голове в шампионата
| Термалика Нечеча | Краковия Краков | |
|
Вкарани
Получени |
29
51 |
38
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
23 |
17
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.29 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.34 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
